Promovat
Apartament 3 camere – Mazepa 2, bloc nou (2020), complet mobilat și utilat
8
2

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc nou, dat în folosință în anul 2020, în zona Mazepa 2 – una dintre cele mai căutate și liniștite zone din oraș. Caracteristici principale: Suprafață generoasă, compartimentare practică 2 băi complet utilate Balcon spațios Încălzire ...

1534 EUR/m2 | 103 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Promovat
Vila spatioasa, pretabil pentru locuit/clinica, zona Micro 17 – Galati
20
1

Resedinta propusa spre vanzare este amplasata intr-o zona linistita si apreciata a orasului Galati, oferind confort, spatiu generos si finisaje de calitate superioara. Proprietatea se adreseaza atat celor care cauta o locuinta eleganta si durabila, cat si celor care doresc o cladire reprezentativa pentru ...

559 EUR/m2 | 752 m2

Micro 17, Galati, Galati

Promovat
Exclusivitate! Proprietate in Sendreni, jud. Galati -  59.900 EUR
20
11

Exclusivitate! Proprietate in Sendreni, jud. Galati - 59.900 EUR

Va prezentam in exclusivitate o proprietate situata in intravilanul comunei Sendreni, intr-o zona extrem de linistita, ideal a pentru cei care isi doresc confort, intimitate si apropiere de natura. Este alegerea perfecta pentru retragerea la pensie sau pentru oricine cauta un stil de viata relaxat, departe ...

1102 EUR/m2 | 59 m2

Sendreni, Galati

Promovat
Vila 2017 P+1ET mobilata complet  la cheie  zona Metro
20
13

Vila 2017 P+1ET mobilata complet la cheie zona Metro

Propunem spre vanzare o proprietate cu mult spatiu util, efectiv la cheie, mobilata si utilata complet cu toate cele necesare. O casa moderna care practic nu mai necesita nici-o inventitie ulterioara achizitiei. Avand la baza un proiect P+1Et, vila face parte dintr-un ansamblu duplex modern si bine ...

1422 EUR/m2 | 154 m2

Nord, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 Camere Decomandate, Baie cu geam, 64m2 , Mazepa
10
6

Apartament spatios 64 m, bine intretinut, camere decomandate, parchet lemn natural masiv , 2 camari generoase, ferestre cu tamplarie Salamander si geam termopan , Bucatarie mare 3.5x3.5 m, fereastra la baie, Apa separat, Planseu superior dublat cu caramida de furnal conferind temperaturi optime si Aer ...

1128 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Afacere +casa
3

Afacere +casa

Vanzare Proprietate mixta si Afacere la cheie in Sat Costi, Jud.Galati, cu teren 400 mp O oferta de vanzare in EXCLUSIVITATE, o oportunitate rara de investitie si locuire intr-o zona linistita, o proprietate complexa pozitionata foarte aproape de orasul Galati, in Sat Costi, practic la cateva minute ...

Costi, Galati

Teren + construcție de van

Teren + construcție de van

Teren și construcție începută de vânzare. Teren în suprafață de 500 mp și construcție începută din care s-a construit doar un nivel din doua. Terenul se află în zona drumul de centură

Galati, Galati

Vanzare casa 2 camere, str Nicolae Balcescu
2
9

Vanzare casa 2 camere, str Nicolae Balcescu

Agentia AXA ofera spre vanzare o casa , situata pe strada Nicolae Balcescu intr-o curte comuna. Suprafata construita : 56 mp Suprafata teren: 107 mp Compartimentare : doua camere, bucatarie, baie, terasa, magazie. Pret : 52000 euro Contact : 0758 322272 Agentia Axa

929 EUR/m2 | 56 m2

Central, Galati, Galati

3 camere decomandate  Baia Comunala   etajul 1
10

3 camere decomandate Baia Comunala etajul 1

Agentia AXA ofera spre vanzare , apartament cu trei camere, decomandat, situat in zona Baii Comunale . Facilitati si imbunatatiri : -incalzire in pardoseala -instalatie electrica si sanitare refacute -doua bai Anul constructiei -1995 Pret : 135.000 euro Telefon - 0758322272

Galati, Galati

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare
10

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare

se vinde mobilat si utilat .

1377 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandat intretinut Tiglina 2 Bd.George Cosbuc
8
4

Vă prezint o oportunitate de a achiziționa un apartament cu 3 camere, situat în cartier Tiglina 2, în apropierea Casei de cultura si Tribunal, pe Bulevardul George Cosbuc . Această proprietate decomandată, cu o suprafață de 67 mp, face parte dintr-un bloc construit în 1970, renovată in 2021 cu finisaje ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina%252525252525252525252b2, Galati, Galati

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi
4

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi

casă de vânzare cu dormitoare tot ce se vede an poze așa arată casa se găsește an județul Galați comuna Suhurlui

367 EUR/m2 | 150 m2

Suhurlui, Galati

Vând teren Vasile Alexsandri 1

Vând teren Vasile Alexsandri

Teren Intravilan, 1200 mp, 20 m deschidere la strada, utilitatile la stradă, lipsit de obligații, neîngrădit

1,200 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Vând teren intravilan
2
2

Vând teren intravilan

Vand teren intravilan în comuna Mihail Kogălniceanu județul Galați 25 euro metru pătrat, negociabil, , toate utilitățile în fața terenului, pentru mai multe detalii discutam la nr de telefon

751 m2

Mihail Kogalniceanu, Galati

Casa 3 camere, bucatarie, baie, beci si teren 4600 mp, panouri solare, Mastacani
8
3

Casa din BCA si caramida cu suprarata construita de 90 mp cu teren curte de 4600 mp, renovata recent, 12 panouri solare cu invertor hibrid de 6kV, izolatie polistiren 20 cm, tamplarie PVC si rulouri aluminiu, acoperis tip Lindab, pod vizitabil izolat cu vata, instalatie electrica noua, cablul de curent ...

617 EUR/m2 | 90 m2

Mastacani, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea