Promovat
Apartament 2 camere vanzare- strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou)
12

Agentia AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou),intr-o cladire tip condominiu. Locuinta este amplasata la etajul 1 si are o suprafata de 75 mp. Apartamentul are centrala termica proprie, tamplarie din PVC cu geam termopan si usa metalica ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDAT DE RENOVAT
9
1

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDAT DE RENOVAT

Se vinde apartament cu 3 camere decomandate, cu o suprafață utilă de 69 mp total, situat la etajul 8 din 10, într-un bloc din 1978, cu scară renovată și lift nou. Compartimentare practică: hol generos, 2 grupuri sanitare, cămară și debara. Apartamentul este luminos și oferă posibilitatea de amenajare ...

1086 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa de vanzare – zona Arcasilor, Galati - 280 mp utili - 275000 euro
15
3

Agentia MAG Invest va propune spre vanzare o casa spatioasa, eficienta energetic si excelent intretinuta, situata intr-o zona rezidentiala linistita si apreciata din Galati – zona Arcasilor. Proprietatea imbina constructia solida cu dotarile moderne, oferind un nivel inalt de confort si costuri reduse ...

982 EUR/m2 | 280 m2

Nord, Galati, Galati

Promovat
 DE VÂNZARE apartament 3 camere 91 mp, Zona Ultimul Leu, Complex Vega!
8
3

Reprezentare exclusivă prin agenția imobiliară DACOMARI! COMISION 0% pentru cumpărător! De vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat în complexul rezidențial Vega, zona Ultimul Leu, avand suprafata utila de 91 mp. Compartimentare eficientă: living, 2 dormitoare, 2 băi, 2 balcoane închise, ...

1808 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Spatiu comercial ,locuinta
5

Spatiu comercial ,locuinta

Vand spatiu comercial ,locuinta situat pe allea Vasile Alecsandri nr5 ,Tecuci jud Galati .370m3 la sol 400 util , sala de evenimente , sport etc . Nu închiriez -> Vanzare . primul contact prin email .

500 EUR/m2 | 400 m2

Central, Tecuci, Galati

Casă de vânzare în Costache Negri
8
1

Casă de vânzare în Costache Negri

De vânzare casă la țară 3 camere + magazie (în interior) Situată în Costache Negri, la aproximativ 50 km de Galați Se oferă spre vânzare casă bine întreținută, amplasată pe un teren de 1000 mp, ideală pentru locuit sau casă de vacanță. Detalii proprietate: 3 camere + magazie în interior Spațiu generos ...

500 EUR/m2 | 100 m2

Costache Negri, Galati

Vand casa cu teren intravilan (total 6308 m )
11
1

Vand casa cu teren intravilan (total 6308 m )

- Sunt 6308 m teren intravilan (vie si livada). - Casa are amprenta la sol 100 m : living cu bucatarie, baie, 3 dormitoare, o magazie de 4 m . - Casa are incalzire prin pardoseala (centrala electrica, dar si cazan pe lemne) + 2 doua sobe de teracota. - Put forat cu pompa, hidrofor si doua bazine de ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Smardan, Galati

Apartament 3 camere, semidecomandat
7
2

Apartament 3 camere, semidecomandat

Apartament 3 camere, semidecomandat, bine întreținut, 48 mp, etaj 3, centrală proprie, ferestre termopan, zona autogară-ștrand, parc în vecinătate, zonă liniștită.

1146 EUR/m2 | 48 m2

Central, Tecuci, Galati

Loc de veci cimitiru Eternitatea Galati
1

Loc de veci cimitiru Eternitatea Galati

Vand loc de veci cimitiru Eternitatea Galati. Pentru informátii sunati

Galati, Galati

CASA BOIEREASCA RENOVATA INTEGRAL
17

CASA BOIEREASCA RENOVATA INTEGRAL

Capital Imobiliare va propune spre vanzare cu 0% comision din partea cumparatorului o casa cu o amprenta de 142 mp , construita din caramida , renovata integral in 2026. Casă cu suflet, unde timpul parcă s-a oprit în cele mai frumoase amintiri… În localitatea Braniștea, vă prezentăm o proprietate ...

538 EUR/m2 | 130 m2

Branistea, Galati

De vanzare doua garaje 6

De vanzare doua garaje

VÂND 2 GARAJE ÎN ZONA INDUSTRIALA La opt metri de bloc exista garajul compus din subsol si garajul propriu zis plus podul inalt de 1.60m .pret neg.20 EURO, BUCATA RELATII la telefon . GARAJELE SUNT AMPLASATE IN SPATELE BLOCURILOR H1 SI H2

Tecuci, Galati

De Vânzare: Cabinet Medical 20 mp   Galați, Mazepa 1
5

De Vânzare: Cabinet Medical 20 mp Galați, Mazepa 1

Practic Imobiliare vă prezintă spre vânzare o oportunitate excelentă de investiție: un spațiu cu destinație medicală amplasat într-o zonă premium din Galați, Mazepa 1. Detalii tehnice:Suprafață: 20 mp util deținuți în proprietate. Dotări: Centrală termică proprie (costuri minime de întreținere), tâmplărie ...

2500 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Persoana fizica doresc teren 2

Persoana fizica doresc teren

Dorect teren intravilan în oras 300-500mp pt construcție casa cu utilități și mijloace de transport în comun în apropiere. Ofer maxim 50000Euro. o72 72 77 98o

300 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vând casă în Foltești  sau schimb cu apartament  +diferentă
5
2

Vând casă în Foltești sau schimb cu apartament +diferentă

Vând sau schimb casă în foltesti (la 28 de km de Galați)la strada principală ,casa este alcătuită din 3 camere ,baie bucătărie ,foișor de 70 de mp ,garaj tot la fel de spațios ,centrală (peleți),suprafața construită este de 300 de mp și spațiul rămas este de 600 de mp

127 EUR/m2 | 600 m2

Foltesti, Galati

 Apartament 2 camere Decomandat Micro 21 - Lupul de Mare
11
1

Apartament 2 camere Decomandat Micro 21 - Lupul de Mare

Îți propunem un apartament primitor,decomandat, perfect pentru locuit sau investiție, situat într-o zona cautata din Micro 21, la doar câțiva pași de Kaufland și de toate facilitățile urbane. Suprafață totală: 56 mp Balcon generos: 7 mp locul ideal pentru cafeaua de dimineață sau un colț verde suspendat ...

1313 EUR/m2 | 56 m2

Micro 21, Galati, Galati

casa in satul Costi
5
2

casa in satul Costi

Se oferă casă spre vânzare la intrare în satul Costi casă se vinde cu toate utilitățile pe proprietate Are încălzire în pardoseală trei camere trei băi (una matrimonială) geamuri salamander tripan 160 m2 100 60 izolată cu polistiren de 10 placat cu piatră decorativă Deco Style tabla lindap 0,5 ...

988 EUR/m2 | 160 m2

Costi, Galati

Teren intravilan 3000 mp DN 25
5

Teren intravilan 3000 mp DN 25

Vand teren intravilan DN 25 Sendreni Galati,suprafata 3000 mp deschidere 40 m. Conform P.U.G. terenul se afla in UTR4 zona pentru locuinte individuale cu regim de inaltime P-P+2 Pret vanzare 55 euro mp,discutabil

Sendreni, Galati

Etaj 2 | 2 camere decomandate | balcon închis generos | Micro 13
10
2

Un etaj bun poate face diferența dintre o simplă locuință și un apartament în care te simți cu adevărat confortabil. Amplasat la etajul 2 al unui bloc curat și liniștit cu 4 niveluri din Micro 13, acest apartament decomandat cu 2 camere oferă echilibrul ideal între accesibilitate, lumină și confort. Apartamentul ...

980 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Vind casa la tara.
10
11

Vind casa la tara.

Vind casa in com.Tudor Vladimirescu ,jud.Galati.Parter inalt 164 m2 + mansarda nefinisata.Construita in 2006 din bolțari, fier beton,se poate etaja.2 dormitoare, 1 sufragerie , 1 camera de zi,1 bucătărie,baie cu cada ,hol .In unul din dormitoare este o sobă de teracotă .Casa se încălzește cu șemineu ...

543 EUR/m2 | 164 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Ap. 2 Camere -Centru- aprox. 49 mp - Rasarit
8

VIZIONAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 800 Euro NEGOCIABIL - Vizioneaza si Propune Oferta Apartament 2 Camere - Centru - aprox. 49 mp - Rasarit - 53 000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de aprox. 49 mp, ce ...

1016 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Ap. 3 Camere - Masnita Doua Babe - Etaj 1
9

Ap. 3 Camere - Masnita Doua Babe - Etaj 1

Pret nou: 96000 Euro De Vanzare - Ap. 3 Camere - Masnita Doua Babe - Etaj 1 - 100000 Euro Usor Negociabil - Zero Sapte Patru Cinci Sase unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafata de aprox. 70 mp, ce este situat la etajul 1 al unui imobil aflat in zona Masnita ...

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu 2 camere dec. bloc nou 2023, mobilat/utilat
5
1

Loc de parcare inclus in pret. Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat într-un ansamblu rezidențial nou, dat în folosință în anul 2023. Locuința este complet renovată, mobilată și utilată modern, fiind pregătită pentru mutare imediată, fără necesitatea ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea