Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II
7

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Mazepa II, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 59 mp și beneficiază de o compartimentare practică, având în plus două balcoane. Apartamentul ...

1271 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă cu personalitate și mansardă   Zona Simion Bărnuțiu, Tecuci
17
7

Casă cu personalitate și mansardă Zona Simion Bărnuțiu, Tecuci

Există locuințe care sunt simple construcții și există cămine care definesc un stil de viață. Proprietatea pe care v-o prezentăm, situată în selectul cartier CFR din Tecuci, pe strada Simion Bărnuțiu, face parte indiscutabil din a doua categorie. Amplasată într-o zonă recunoscută pentru liniște și organizare ...

820 EUR/m2 | 150 m2

Sud-Vest, Tecuci, Galati

Promovat
Teren pentru gospodaria ta 873mp in Sat Costi spre Lacul Vanatori
12
4

Teren in suprafata de 873mp, localizat in Sat Costi la iesirea spre Lacul Vanatori. Suprafata propusa la vanzare este ideala pentru a-ti construi gospodaria mult visata, zona avand o perspectiva in plina dezvoltare. Lotul are un front stradal foarte amplu, de 32ml cu deschidere in alee de acces de ...

873 m2

Vanatori, Galati

Promovat
Oportunitate investitie - spatiu stradal Aurel Vlaicu, IC Frimu
10
2

Descoperiți oportunitatea ideală pentru demararea afacerii dumneavoastră în zona de prestigiu IC FRIMU, la intersecția străzilor 1 Decembrie 1918 și Aurel Vlaicu, într-o zonă dinamică, înconjurată de licee, grădinițe și școli, perfectă pentru a atrage clienți din comunitate. Spațiul comercial de 75 mp, ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Aeroport, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând 2 camere Mazepa
5
12

Vând 2 camere Mazepa

Vând 2 camere mazepa cu vederea in strada Brailei la etajul 2 cu vederea in Brailei. Apartamentul necesita renovare, deține centrala termica si termopan, ușile au fost schimbare. Apartamentul este liber si se poate preda imediat.

1441 EUR/m2 | 51 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere
6

Vanzare apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere semidecomandat situat in Tiglina 3, etaj 4 4, in stare buna, cu termopane, centrala.

1135 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Teren arabil
1
3

Teren arabil

Vand teren intravilan 1000 m patrati in satul Umbraresti oras tg Bujor ,terenul se afla in partea de nord-est peste calea ferată ,terenul este liber fara constructii, acces facil la curent electric, apa curenta canalizare, drumul principal este asfaltat pana la teren.Detalii suplimentare in privat.

Galati, Galati

499oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
8

499oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

499oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1160 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Centru Industrial Galați | DN25 | Hale Producție, Service, Depozitare | 7.507 mp teren
10

Oportunitate rară pentru business industrial sau logistic: Proprietate industrială complet funcțională, ideală pentru service utilaje grele, producție sau depozitare, cu acces direct din DN25 și infrastructură pregătită pentru operare imediată. Disponibilă atât pentru vânzare, cât și pentru închiriere. Avantaje ...

Serbestii Vechi, Galati

loc de veci
1

loc de veci

vând loc de veci la eternitatea în Galați

Galati, Galati

Vand vatra de casa in Foltesti
4

Vand vatra de casa in Foltesti

Vand curte generoasa in comuna Foltesti cu suprafata de 2868 mp cu anexe si locuinta demolabile. Terenul are deschidere la doua drumuri (un drum satesc si DJ242 cu deschideri la frontul strazii de 25 si respectiv 55 m), fiind ideal pentru constructia unei locuinte si o livada cu pomi fructiferi. Utilitati ...

565 EUR/m2 | 62 m2

Foltesti, Galati

Casa de vanzare la tara langa orasul Galati
10
26

Casa de vanzare la tara langa orasul Galati

Proprietar, vand casa cu teren în intravilanul comunei IC Brătianu (Zaclău) județul Tulcea, situată pe strada Principală, nr 174, la sosea asfaltata avand deschidere mare pe toate cele patru laturi. Are o suprafață de 2.850 mp de teren intravilan, dintre care 1.400 m grădină cu vie si pomi fructiferi. ...

25 EUR/m2 | 2,850 m2

Galati, Galati

Apartament pozitie centrala Galati
7

Apartament pozitie centrala Galati

Apartament versatil de 3 camere + bucătărie open space, ideal atat pentru activități de birou dar și ca locuință personală, situat chiar langa punctele zero ale orasului - zona ANAF Tribunal (strada George Coșbuc nr 5. Bl F). Apartamentul este situat la parter si dispune de o suprafață utila totala ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Central, Galati, Galati

Vand teren intravilan + casa batraneasca
7
1

Vand teren intravilan + casa batraneasca

Vand teren intravilan + casa batraneasca in com. Cuca. Terenul are o suprafata de 2900 mp. si este situat la o strada asfaltata. Utilitati: energie electrica apa de la retea put forat pentru udat gradina Pe teren regasim o plantatie de mure si pomi fructiferi ( meri, ...

2,900 m2

Cuca, Galati

vanzare casa
7
3

vanzare casa

Vând casă + teren 1925 mp + dependențe (beci, magazie, bucătărie de vară) situate la sosea. Locuinta are apa curenta și este branșată la energie electrică. Vița de vie și pomi fructiferi plantați în grădină. Detalii suplimentare la telefon; nu răspund la mesaje.

18 EUR/m2 | 1,925 m2

Gara Berheci, Galati

Vanzare apartament doua camere 51.000 de euro
1

Vanzare apartament doua camere 51.000 de euro

Vand apartament cu doua camere decomandate in Micro 19, la L2, parter, izolat, centrala, apa separat si geam la baie. 35,09 mp plus basca de aproximativ 8 mp. Apartamentul este situat in spatele spitalului judetean, magazin mixt la scara, farmacie, plafar. in apropiere sunt scolile 17 si 29, o gradinita ...

1543 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

Vanzare apartament decomandat - 3 camere, zona ultracentrala
8
2

Imobilul se afla în Galați, zona Tiglina 2 - CEC Bank, edificat în anii 1970, pe structura monobloc din Beton Armat, cu un regim de înălțime de P+4. Apartamentul, situat la etajul 4, este dispus decomandat pe o suprafață totala de 68mp, din care suprafața baloanelor este de 8mp. Proprietatea comporta ...

1050 EUR/m2 | 60 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

teren de vanzare intravilan
2
1

teren de vanzare intravilan

Persoana fizica vand teren intravilan 1100 mp situat in Odaia Manolache Galati. Terenul este catastat si intabulat . Toate utilitatile sunt la strada. Pret 30 euro mp. Eventual schimb cu apartamet cu 1 camera.

Odaia Manolache, Galati

VAND Apartament 3 camere decomandat foarte spatios  75 m2
5

VAND Apartament 3 camere decomandat foarte spatios 75 m2

VAND apartament cu 3 sau 4 camere DECOMANDAT (fiecare camera sau baie are intrare SEPARATA de pe hol), 2 bai, 2 holuri , balcon f spatios 5 m2 si suparafata 75 m2 util. Apartamentul este situat in Zona Industriala, strada capitan Gheorghe Decuseara, bloc T6 scara 2, etaj 3. Apartamentul este in curs ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Tecuci, Galati

Vand Padure de salcam 10 ha com. Fartanesti Jud Galati
9
8

Vand Padure de salcam 10 ha com. Fartanesti Jud Galati

Vand padure salcam in suprafata de 10 ha, comasat. Posibilitate de cumparare inca 70 ha. Cu amenajament silvic, posibilitate exploatare imediata. Tarla 126, Parcela 2730, UPII UA12-13, sat. Viile , com. Fartanesti, jud. Galati. coordonate GPS: 45.773756, 27.967519 Puteti solicita filmare de la padure ...

100,000 m2

Fartanesti, Galati

vand teren
3

vand teren

vând teren in sat Foltesti judetul Galați 500 mp + casa 69 mp intabulare facuta- carte funciara Acte la zi (complete) Situata la DN (curent -BMP nou, apa, canalizare, podeț parcare auto nou) preț Negociabil 26000 Euro.

377 EUR/m2 | 69 m2

Foltesti, Galati

Loc de veci Eternitatea Galati
1
4

Loc de veci Eternitatea Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea Galati, 3,75 mp, cu bordura si cruce de mozaic. Fara oseminte (acte deshumare recenta). Acte pentru lucrare.

Galati, Galati

Casă de vânzare   Tecuci, str. Plutonier Stoicescu
10
1

Casă de vânzare Tecuci, str. Plutonier Stoicescu

Casă de vânzare Tecuci, str. Plutonier Stoicescu Se oferă spre vânzare proprietate situată pe strada Plutonier Stoicescu, Tecuci, ideală pentru locuit sau investiție. Detalii teren și construcții: - Suprafață totală măsurată a imobilului: 415 mp; - Suprafață totală construită: 198.7 ...

578 EUR/m2 | 199 m2

Tecuci, Galati

Stil, confort și poziționare excelentă | Apartament 2 camere –Micro 20
15

Stil, confort și poziționare excelentă | Apartament 2 camere – Micro 20 Agenția Imobiliară Familia vă prezintă un apartament cu 2 camere decomandate, situat într-una dintre zonele bine cotate ale orașului Galați – Micro 20, la etajul 1 al unui imobil cu 10 niveluri, construit în anul 1977. Cu o suprafață ...

1717 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea