Promovat
Vânzare apartament 4 camere, Micro 39   Centrală termică, hidroizolație, 53.000  Euro
7
4

Vânzare apartament 4 camere, Micro 39 Centrală termică, hidroizolație, 53.000 Euro

Se oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, construit în anul 1976, în cartierul Micro 39. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 60 mp și dispune de centrală termică proprie, tâmplărie PVC cu geam termopan și branșament ...

783 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă + terasa, 50 mp  - zona centrala - Grădina Publică
11
6

Casă + terasa, 50 mp - zona centrala - Grădina Publică

Vă prezentăm o oportunitate excelentă de achiziție, o casă bine întreținută, situată într-o zonă liniștită și pitorească, foarte aproape de Grădina Publică. Ideală pentru o familie care își dorește confortul unui cămin primitor și accesibil la facilități. Detalii imobil: - Suprafața construită: 45 mp - ...

1244 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Galati, Galati

Promovat
Casă renovată, zonă centrală, singur in curte. Doar 99000 euro!
18
13

0% comision pentru cumpărător Există un moment în viață în care nu mai cauți doar o locuință. Cauți acasă . Un loc al tău, unde diminețile încep în liniște, unde îți parchezi mașina în propria curte, unde nu împarți pereții cu nimeni și unde fiecare colț spune povestea familiei tale. ProActiv Imobiliare ...

1303 EUR/m2 | 76 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Vila Umbraresti/jud Galati
14

Vila Umbraresti/jud Galati

Vă prezentăm o proprietate cu adevărat specială, situată în Umbrărești, pe strada Ștefan cel Mare, la doar 15 minute de Tecuci și la aproximativ 100–200 m de Primărie, într-o zonă liniștită și aerisită. Această vilă impresionează prin calitatea execuției, atenția la detalii și armonia designului, fiind ...

1250 EUR/m2 | 200 m2

Umbraresti, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 8

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

Vand Gars.21mp, 20 mii euro
3
3

Vand Gars.21mp, 20 mii euro

Persoana fizica , vand garsoniera(camera camin) Galati, micro 40,et 4, langa Kaufland(nu in spate) , aproape de mall, scoala, gradinita, piata, depozit si toate statiile de transport.,are apa trasa separat, boiler Camera are 21 mp si este pregatita de renovare. Pret 20 mii euro FIX. Informatii la nr ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare Sivita
5
1

Casă de vânzare Sivita

Casa este compusă din 2 dormitoare , living , bucătărie , baie , dressing , amprentă de 100 mp , se vinde ori la roșu ori la gata cum vrea clientul +toate utilitățile , gaz , curent electric , apă etc la 20 km de Galați

600 EUR/m2 | 100 m2

Sivita, Galati

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati
3
4

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati

Vând teren intravilan, ideal construcție casă, cu suprafața de 1500 mp în Comuna Vinatori, Județul Galați, strada Noua nr 11. Detine toate utilitățile: apă potabilă,gaze,canalizare. 40 euro m Cine e interesat ma poate contacta.

Vanatori, Galati

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei
2

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei

Teren agricol extravilan 2 ha Slobozia Corni, jud. Galați Suprafață: 20.000 mp (2 ha) CF 104710 și 104711 Preț: 58000 lei Teren comasat - ușor de lucrat Situat în câmp, - zonă agricolă activă Dat în arendă Teren lucrat constant TOATE actele în regulă. Terenul este în procedură de preemțiune ...

20,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Casă de vânzare 1

Casă de vânzare

Casă de vânzare în comuna Schela, județul Galați .Suprafața teren 1020 metri ,construcție 110 metri ,toate utilitățile preț 65000 euro.Mai multe detalii la numărul de telefon

591 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vand casa
5
3

Vand casa

Vand casa cu teren de de 2800mp deschidere în 3 străzi

6 EUR/m2 | 2,800 m2

Oancea, Galati

văd garsonieră
5
2

văd garsonieră

vad garsonieră la g5

10000 EUR/m2 | 12 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandat, utilat si mobilat gata de mutare Zona Industriala (Scoala 11)
5

Vand apartament 2 camere decomandat, utilat si mobilat gata de mutare, aproape de Scoala 11 . Apartamentul are centrala proprie functionala, izolatie termica exterioara, balcon inchis cu termopan si cu intrare din bucatarile, boxa, usa intrare metalica, tamplarie termopan.

1019 EUR/m2 | 54 m2

Tecuci, Galati

Vand Teren Intrabilan
1

Vand Teren Intrabilan

Vand teren Intravilan Comuna Costache Negri Judet Galati. Suprafata 1400mp,zona NEINUNDABILA. Terenul este liber de sarcini.Destin cadastru si intabulare.

1,400 m2

Costache Negri, Galati

Loc de casa intravilan 2364 mp Brahasesti Jud Galati
8
3

Loc de casa intravilan 2364 mp Brahasesti Jud Galati

Teren cu o suprafață de 2364 mp situat in intravilanul comunei Brăhășești Jud Galati Se afla pe strada 29 cu acces la apa,canalizare,curent electric direct la soseaua asfaltata Detin cadastru si carte funciara

2,364 m2

Brahasesti, Galati

Vând teren pădure

Vând teren pădure

Vand suprafata de padure in comuna Balintesti , jud. Galati , suprafata de 7200 mp , pret 5000 e negociabil .

7,200 m2

Balintesti, Galati

Loturi de vanzare DN 26 km 12
3
6

Loturi de vanzare DN 26 km 12

Teren in suprafata totala de 12.000 mp parcelat in 16 loturi de 560 si 2 loturi de 1030 mp cu 2 drumuri de acces 6 m latime fiecare ce deservesc fiecare proprietate Terenul este intravilan stradal la DN 26 cu acces direct din sosea, situat la iesirea din Vanatori spre Tulucesti km 12 pe partea ...

Tulucesti, Galati

Vand casa locuibila cu inbunatatiri
5

Vand casa locuibila cu inbunatatiri

Vand casa locuibila Ciurestii Noi .Judetu Galati..Suprafata totala 2400 m2.

13 EUR/m2 | 2,400 m2

Galati, Galati

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj  Micro 40
8

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj Micro 40

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj Micro 40 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 2 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 40 in zona Liceului Mircea Eliade, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, construit ...

1247 EUR/m2 | 36 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea