Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet    Bld.Traian Vuia, Galați
9

Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet Bld.Traian Vuia, Galați

Agentia Imobiliara Media Plus vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Galați, pe Bulevardul Traian Vuia, la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, având o suprafață totală de aproximativ 43 mp. Locuința este curată, igienizată și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru ...

1163 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru   Faleză
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru Faleză

Se spune că, atunci când alegi un imobil, cele mai importante trei aspecte sunt: locația, locația, locația. Proactiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a achiziționa un apartament cu 2 camere, situat în centrul orașului Galați, la doar câțiva metri de Faleza Dunării, în blocurile de tip P . Locuința ...

1228 EUR/m2 | 46 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Casă cu personalitate și mansardă   Zona Simion Bărnuțiu, Tecuci
17
7

Casă cu personalitate și mansardă Zona Simion Bărnuțiu, Tecuci

Există locuințe care sunt simple construcții și există cămine care definesc un stil de viață. Proprietatea pe care v-o prezentăm, situată în selectul cartier CFR din Tecuci, pe strada Simion Bărnuțiu, face parte indiscutabil din a doua categorie. Amplasată într-o zonă recunoscută pentru liniște și organizare ...

820 EUR/m2 | 150 m2

Sud-Vest, Tecuci, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.
10
2

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.

Suprafața proprietarii 276 m cu deschidere de 11 m din care construit 142 m si anexe 45 m . Utilitati cu racordate complete. (gaze, curent electric 220 + trifazic, apa si canalizare). Imobilul este construit după 1990 din BCA cu structura din beton armat. Poate fi recompartimentat. Se pot amenaja ...

364 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

casa de vânzare
5

casa de vânzare

casă nouă de vânzare ,com ,Braniștea jud Galați,teren,550mp,proprietate,în centru comunei,casă se vinde la cheie,centreală pe peleți, curent electric,apă curentă,fosă septică,canalizare,izolată cu polistiren de 10cm ,esp de 80,decorativă la exterior,glet cu pladă armare,var de bună calitate,parchet,gresie,faianță,se ...

990 EUR/m2 | 100 m2

Branistea, Galati

Casa de vanzare zona Port
1
15

Casa de vanzare zona Port

Casa zona Port str. Daciei nr,43 , renovata complet, invelita cu tabla tip Lindab . Doua camere . Pod inalt (poate fi folosit ca mansarda) Suprafata totala 129 mp ,suprafata utila 55,39 mp. SE POATE VINDE SI IN RATE PRIN NOTARIAT CU UN AVANS !!!!!!!!!

727 EUR/m2 | 55 m2

Port, Galati, Galati

   68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
9
1

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80 si are o suprafata desfasurata ...

1236 EUR/m2 | 55 m2

Micro+16, Galati, Galati

 57.900  , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3   Micro 16, zona FLORA
6

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona Flora , la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Micro 16, Galati, Galati

   49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
7

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1125 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18
10

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament spatios cu patru camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 18, la etajul 8 din 10 al unui bloc amplasat pe strada Brailei, construit in anul 1981, cu casa scarii ingrijita ...

1260 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele, construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 8

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

Vand Gars.21mp, 20 mii euro
3
3

Vand Gars.21mp, 20 mii euro

Persoana fizica , vand garsoniera(camera camin) Galati, micro 40,et 4, langa Kaufland(nu in spate) , aproape de mall, scoala, gradinita, piata, depozit si toate statiile de transport.,are apa trasa separat, boiler Camera are 21 mp si este pregatita de renovare. Pret 20 mii euro FIX. Informatii la nr ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei
2

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei

Teren agricol extravilan 2 ha Slobozia Corni, jud. Galați Suprafață: 20.000 mp (2 ha) CF 104710 și 104711 Preț: 58000 lei Teren comasat - ușor de lucrat Situat în câmp, - zonă agricolă activă Dat în arendă Teren lucrat constant TOATE actele în regulă. Terenul este în procedură de preemțiune ...

20,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Casă de vânzare 1

Casă de vânzare

Casă de vânzare în comuna Schela, județul Galați .Suprafața teren 1020 metri ,construcție 110 metri ,toate utilitățile preț 65000 euro.Mai multe detalii la numărul de telefon

591 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vand casa
5
3

Vand casa

Vand casa cu teren de de 2800mp deschidere în 3 străzi

6 EUR/m2 | 2,800 m2

Oancea, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea