Promovat
Apartament 3 camere de vânzare în Micro 17, comision 0 pentru cumpărător!
6
1

Cod 106A8: Agenția Imobiliară Dacomari vă propune spre vânzare, în exclusivitate, un apartament compus din 3 camere și dependințe, situat în Micro 17, într-un bloc construit în anul 1983, la etajul 4 din 4. Apartamentul are o suprafață totală de 62 mp, fără probleme la hidroizolație și beneficiază ...

1218 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru   Faleză
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru Faleză

Se spune că, atunci când alegi un imobil, cele mai importante trei aspecte sunt: locația, locația, locația. Proactiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a achiziționa un apartament cu 2 camere, situat în centrul orașului Galați, la doar câțiva metri de Faleza Dunării, în blocurile de tip P . Locuința ...

1228 EUR/m2 | 46 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp
9
2

Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp

Agenția Imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Țiglina 2, pe strada Constructorilor, în binecunoscutele blocuri H. Locuința este amplasată la etajul 4 din 9 și are o suprafață utilă totală de 65,5 mp, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. Un mare ...

1091 EUR/m2 | 66 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Promovat
3 camere decomandate,Icf
11
1

3 camere decomandate,Icf

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Icf. Apartamentul este situat la etajul 4,avand o suprafata de 64 mp utili,balcon,2 grupuri sanitare,termopan,apa separat,centrala termica ,usa metalica,simplu,curat,necesita renovare.

1094 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră de vânzare – Etaj 4, zona Micro 40, Galați
4
1

Garsonieră de vânzare – Etaj 4, zona Micro 40, Galați

Garsonieră de vânzare – Etaj 4, zona Micro 40, Galați Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție o garsonieră situată în zona Micro 40, una dintre zonele bine conectate ale orașului Galați, cu acces rapid către principalele bulevarde, piață, supermarketuri și centre comerciale. Locuința este ...

1333 EUR/m2 | 15 m2

Galati, Galati

 Apartament 2 camere, etaj 3, stradal – zonă excelentă Micro 40
16
1

Apartament 2 camere, etaj 3, stradal – zonă excelentă Micro 40, Galați Agentia Imobiliara Familia vă propune spre achiziție, în exclusivitate, un apartament de 2 camere situat la unul din marile bulevarde gălățene, în Micro 40, cu acces rapid la toate facilitățile urbane. Localizare excelentă Proprietatea ...

1190 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Loc de veci

Loc de veci

Vand loc de veci , 3 locuri , 8 paturi , posibilitati extindere nr de paturi monument granit slefuit (negru) , turnat beton interior (fier beton de 1o mm ) ,localizare Cimitir " Eternitatea " Galati , zona centrala , pret negociabil , imprejmuit cu gard metalic deosebit , info mob. !

Galati, Galati

Casa, curte si garaj in zona Centru
10
20

Casa, curte si garaj in zona Centru

!!! Pretul afisat (100.000 euro - pret fix) este solicitat doar pentru casa. In eventualitatea optiunii achizitiei casa + garaj, pretul este de 110.000 euro -pret fix. !!! Vanzare casa in Galati, str Domneasca, 2 camere cu dependinte, sup 81 mp, curte, garaj Localitate: Galati Zona: Centru Tip proprietate: ...

1235 EUR/m2 | 81 m2

Central, Galati, Galati

vanzare  schimb casa 1

vanzare schimb casa

vand casa in loc. Ivesti, situata in centru, suprafata totala 1.000 m2, vie, livada, toate utilitatile, sau schimb cu apartament 2 camere centru Galati, sau alta zona rezidentiala

60 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

vanzare  casa  loc. Ivesti Galati
7
8

vanzare casa loc. Ivesti Galati

Vand casa in loc. Ivesti Jud. Galati, renovata, toate utilitatile , in suprafata totala de aprox. 1000 m2. ( inclusiv vie si pomi fructiferi) Casa este situata in pozitie centrala in proximitate magazine si farmacii. , Se accepta si credit

60 EUR/m2 | 1,000 m2

Ivesti, Galati

 Teren intravilan   Barboși, jud. Galați
4
2

Teren intravilan Barboși, jud. Galați

miCasa Imobiliare vă propune în exclusivitate un teren intravilan situat la doar 5 minute de oraș, o oportunitate excelentă pentru construcția unei locuințe. Detalii generale: Suprafață totală: 952 mp Tip teren: Intravilan construcții Deschidere: 40 m front stradal Împrejmuit cu gard pe fundație ...

952 m2

Galati, Galati

Vilă modernă cu etaj și pod   Zona Nord, Galați (la 1 minut de METRO)
8
3

Vilă modernă cu etaj și pod Zona Nord, Galați (la 1 minut de METRO)

Descoperă o vilă spațioasă, solid construită și complet utilată, ideală pentru o familie care caută confort, siguranță și intimitate. Amplasată în Zona Nord, cu acces facil pe drum asfaltat și la doar 1 minut de METRO, proprietatea oferă toate facilitățile necesare unei locuințe moderne. Detalii proprietate: Suprafață ...

1247 EUR/m2 | 190 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere semi. In Galati, Mazepa 1, etaj 1, renovat recent
11

Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate, situat în cartierul Mazepa 1, la etajul 1 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1971. Locuința are o suprafață utilă de 58 mp și o suprafață totală de 64 mp, fiind ideală pentru o familie sau pentru ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

3500 mp intravilan
7
1

3500 mp intravilan

Terenul se află pe DJ251 la intrarea dinspre Galați, în zonă neinundabilă. Este format din 2 parcele lipite de 2500, respectiv 1000mp, având împreună o deschidere la stradă de aproximativ 30m.

3,500 m2

Slobozia Conachi, Galati

De vanzare apartament cu 4 cam dec. in Galati, piata Centrala, etaj5/7
18

Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare un apartament deosebit cu 4 camere decomandate, situat în zona Piața Centrală, la etajul 5 din 7 al unui imobil construit în anul 1990, prevăzut cu lift. Cu o suprafață utilă de 97,45 mp și o suprafață totală de 109 mp (inclusiv balcon), apartamentul ...

1526 EUR/m2 | 97 m2

central, Galati, Galati

Teren de vânzare
3
2

Teren de vânzare

teren intravilan suprafața 1000 m împrejmuit cu fântână în curte cu diametrul de 1000 cm mai multe detalii la telefon , situat în comuna Schela sat Negrea

1,000 m2

Schela, Galati

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor
14
3

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita intr-o zona linistita, completconsolidata in 2024, zona Arcasilor- Bariera Traian. Această construcție cu regim de înălțime P , are o amprentă la sol de aproximativ ...

1140 EUR/m2 | 100 m2

nord, Galati, Galati

70.000 Euro 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
1

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

central, Galati, Galati

60.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

60.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

60.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1364 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19
5

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasata in apropierea Sectiei 3 Politie, garsoniera se afla la etajul 1 din 4 intr-un bloc construit in anii 70. Locuinta este dotata cu usa metalica la ...

1400 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor
6
1

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie 11 loturi de teren de cca.655mp (500mp curte +155mp drum) la 65ooo Euro NEGOCIABIL!!! , în Municipiului Galati, zona Arcasilor, ideal pentru construcția de locuințe sau pentru dezvoltare de proiecte imobiliare ...

650 m2

Galati, Galati

Casă tip duplex in Galati, Brateș Lake mobilată și utilată lux
14
2

Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, casă tip duplex, situată în zona Brateș Lake, într-un cadru liniștit și în plină dezvoltare. Imobilul dispune de curte proprie, separată, fiind amplasat pe un teren de 200 mp, cu o suprafață construită de 80 mp și o suprafață ...

1917 EUR/m2 | 120 m2

nord, Galati, Galati

De vanzare casa in Galati, Zona Metro, sup. utila 155mp, 5 camere
7
1

Agentia Imobiliara FAMILIA va propune oferta de vanzare a unei case situate in Galati, zona Metro, cu acces direct din soseaua principala DN26, la o distanta de 15-20 minute fata de centrul orasului. Drumul pana la proprietate este asfaltat, pentru cei care nu cunosc zona, chiar langa Metro este un cartier ...

1413 EUR/m2 | 155 m2

nord, Galati, Galati

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2
5
1

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina 2, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială bine cotată. Apartamentul insumeaza o suprafata totala desfasurata de ...

1276 EUR/m2 | 76 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea