Promovat
Vanzare - apartament cu 3 camere, Micro 16, renovat, mobilat nou
16

Vânzare apartament cu 3 camere în Micro 16, in spate la Complex Siret – zonă liniștită și convenabilă! Detalii apartament: Compartimentare: Semidecomandat Dormitoare: 2 Grup sanitar: 1 Suprafață utilă: 60 mp Etaj: 2 din 4 Orientare: Vest – apartament luminos și primitor An construcție: 1968 Caracteristici ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Micro 16, Galati, Galati

Promovat
Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica
6
8

Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, 50mp, situat in Tiglina 2, in zona scolii nr. 13, la etajul 4 4, hidroizolatia fiind in garantie. Zona in care se afla imobilul este ușor accesibila pentru mijloace de transport in comun, supermarketuri, ...

920 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II
7

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Mazepa II, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 59 mp și beneficiază de o compartimentare practică, având în plus două balcoane. Apartamentul ...

1271 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandate Micro 19
6
1

Apartament 2 camere decomandate Micro 19

Apartament 2 camere – Micro 19, Galați Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Micro 19, zonă liniștită și bine conectată. Suprafață utilă aprox. 40 mp, 43mp totali, compartimentare practică: living, dormitor, bucătărie separată cu balcon închis, baie și hol. Locuința este întreținută, cu finisaje ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 2 camere in Galati, Micro 21, etaj 1, liber
10

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, cartier Micro 21, la primul nivel al unui imobil P+4. Blocul in care se afla apartamentul este localizat in imediata apropiere a oricarui spatiu public necesar: piata, magazine, mijloace ...

1471 EUR/m2 | 38 m2

Micro 21, Galati, Galati

Vanzare apt 2 camere in Galati, Micro 38, etaj 1, renovat si mobilat
14

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, cartier Micro 38, la primul nivel al unui imobil P+4. Blocul in care se afla apartamentul este localizat in imediata apropiere a oricarui spatiu public necesar: piata, magazine, mijloace de ...

1553 EUR/m2 | 38 m2

Micro 38, Galati, Galati

Vanzare Hala metalica cu teren 600 mp, com.Sendreni, Jud.Galati
14
1

Va propunem spre cumparare o proprietate versatila situata in comuna Sendreni, jud.Galati, intr-o zona activa, aflata in plina dezvoltare, formata preponderent din locuinte noi edificate in ultimii ani. Proprietatea este compusa dintr-o hala construita pe structura metalica, edificata in anul 2022, ...

647 EUR/m2 | 170 m2

Sendreni, Galati

Vanzare Vila cubista Parter+Etaj, Sat Costi, Jud.Galati, sup.teren 333 mp
10
1

Decopera o proprietate care imbina perfect estetica moderna cu functionalitatea, o vila edificata in anul 2022, construita in regim Parter+Etaj, ideala pentru cei care isi doresc confort, intimitate si un stil architectural aparte; Locuinta impresioneaza prin designul sau cubist, cu influente mediteraneene, ...

1244 EUR/m2 | 90 m2

Costi, Galati

Casă Ivesti - centru
10

Casă Ivesti - centru

Casă de vânzare in Ivesti , central, lîngă primarie, strada principală, teren 650 mp, constructie 80 mp, 3 camere+bucatarie+baie. Casa are termoizolatie, tâmplarie PVC, AC, puț forat, canalizare, gaze la poartă. Pret 39..000 E ...Detalii la

488 EUR/m2 | 80 m2

Ivesti, Galati

Vand apartament 4 camere in ICFrimu ,etajul 4 strada Nae Leonard,decomandat,negoci fara imbunatatiri
2
11

Vand apartament cu patru camere pe strada Nae Leonard,etaju 4 cu doua balcoane ,80 de metri patrati ,74.000euro

974 EUR/m2 | 76 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Galati, vanzare teren intravilan ultracentral 2

Galati, vanzare teren intravilan ultracentral

Galati, Zona de agrement Faleza Dunarii, teren 766 mp, compus din doua terenuri alipite, cu CERTIFICAT DE URBANISM. Destinatie admisa: CB1 - subzone de tip central cu functiuni complexe, inclusiv locuire. Hmax = 19 m, RHmax = P + 5 E. Toate utilitatile, acces la doua strazi. 700 mp negociabil. Relatii: ...

Galati, Galati

Casa sat Costi
10
26

Casa sat Costi

Se vinde prin Agentia imobiliara Nicona casa in sat Costi com. Vanatori jud Galați. Teren 600 mp cu o deschidere de 25 ml, curte generoasa cu anexe, piscina, garaj. Are toate utilitățile: apa, gaze, curent 380V. Casa realizara din bca ytong si este compusa din : - parter- bucatarie cu deschidere la ...

900 EUR/m2 | 250 m2

Galati, Galati

Casa strada Morilor- Galați
7
15

Casa strada Morilor- Galați

Agentia Nicona va prezintă in exclusivitate una dintre cele mai frumoase case din Galați, situata pe str Morilor, cu un teren generos de 800 mp. Casa este doar pe parter (160 mp)- living cu bucatarie deschisa , 2 dormitoare cu baie proprie. Garaj dublu, gratar , piscina.

2625 EUR/m2 | 160 m2

Galati, Galati

Teren pentru casa Galati
8
28

Teren pentru casa Galati

Agentia imobiliara Nicona va propune spre vânzare un teren de 620 mp pe str.Drumul Viilor, deschidere 11.39 ml. + 400 mp inchiriat de la Primărie. Terenul este ideal pentru cine dorește o oaza de liniște, este ferit de trafic și aglomerație, . Aproape de Magazinul General, spre tiglina 3. Actele sunt ...

620 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

3 camere mazepa 2
9
32

3 camere mazepa 2

Agentia imobiliara Nicona va propune spre achizitie un apartament cu 3 camere decomandat, situat in mazepa 2 la LC-uri, etajul 4 din 5. Are 2 grupuri sanitare, 2 balcoane (sufragerie și dormitor). Centrala proprie, termopan,aer condiționat, usi interioare schimbate și este liber.

1146 EUR/m2 | 65 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

4 camere micro 39 B
8
37

4 camere micro 39 B

69.500 euro negociabil, apartament semidecomandat in micro 39B, etajul 2 din 4, cu balcon pe tot apartamentul, suprafata utila 58 mp+ 25 mp -2 balcoane. Are centrala proprie, termopan, uși interioare schimbate, aer condiționat, izolație termica si este proaspat varuit. Actele pregatite pentru vanzare. ...

1142 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
1

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati
2
25

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati

1) Vand teren 12.603 mp ( 1,26 ha) in intravilan in sat Prodanesti,com Beresti Meria , jud Galati , din care vie = 2537 mp , pasune =2639 mp, padure salcami =7427 mp la pretul de 6.000 eur=30.000 ron 2) Vand 2 ha de teren arabil extravilan in sat Prodanesti, com Beresti Meria , jud Galati la pretul ...

16000 EUR/m2 | 1 m2

Prodanesti, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3 . Centrala termica în garantie, apa trasa individual costuri foarte mici la consum si calduros luminos cu izolatie ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Micro%252525252525252b19, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea