Promovat
Apartament 2 camere Tecuci   57 mp, utilat complet, zonă liniștită și acces rapid către oraș
10

Apartament 2 camere Tecuci 57 mp, utilat complet, zonă liniștită și acces rapid către oraș

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în Zona Industrială din Tecuci, la etajul 4 al unui bloc construit în perioada 1980 1981, bine întreținut și foarte liniștit. Locuința are o suprafață utilă de 57 mp și beneficiază de o compartimentare practică, potrivită atât pentru locuit, cât ...

772 EUR/m2 | 57 m2

Sud, Tecuci, Galati

Promovat
De vânzare apartament 2 camere decomandat   zona centrală, str. Domnească
8

De vânzare apartament 2 camere decomandat zona centrală, str. Domnească

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în centrul orașului, pe strada Domnească, la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat termic. Apartamentul are o suprafață totală de 63 mp, beneficiază de vedere bilaterală, iar suplimentar dispune ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Promovat
Vanzare apartament 2 camere - Tig 2
8
1

Vanzare apartament 2 camere - Tig 2

Agentia imobiliara AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in cartierul Tiglina 2. Etaj:: 1 din 4 Compartimentare : semidecomandat Îmbunătățiri: - centrala termica, - branșament individual pt apa, - izolatie exterioara, - AC, - usa metalica, - instalații electrica, termica ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
3 Camere Micro 19 etajul 1
9
7

3 Camere Micro 19 etajul 1

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Micro 19 la ''capatul troleului'' la etajul 1 4. Locația beneficiază de acces facil la mijloacele de transport în comun și se află în apropiere de supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii, oferind astfel ...

1200 EUR/m2 | 45 m2

Micro 19, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind casa cu curte suprafata 444m p 3

Vind casa cu curte suprafata 444m p

localitatea Nicoresti centru jud Galati pret 32.000 Euro

72 EUR/m2 | 444 m2

Nicoresti, Galati

Promovat
Proprietate noua Sat Costi teren  470 mp zona de intrare in sat
12

Proprietate noua Sat Costi teren 470 mp zona de intrare in sat

AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unei proprietati noi situate in imediata apropiere a orasului, mai precis in Sat Costi - in prima parte a satului, zona de intrare. Proprietate formata din: teren in suprafata totala de 480 mp constructie realizata cu simt de raspundere in suprafata ...

415 EUR/m2 | 200 m2

Costi, Galati

Eternitatea Galați !
1

Eternitatea Galați !

Eternitatea Galațti, doua locuri de veci 7,5 m . Poziție bună rândul 6 locul 1 la alee. Sunati ptr detalii și oferte .

Galati, Galati

| Casa si teren 446 mp | Str. Traian, Spitalul de Psihiatrie | Toate Utilitatile |
7
5

Casa din paianta,individuala, suprafata: 82 mp Teren 446 mp, deschidere: 7 m Acces cu masina in curte. Utilitati: Apa Gaz Curent Canalizare Pret: 76.000 Euro, negociabil Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

927 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

vand 1200 mp vie satul costi
3
1

vand 1200 mp vie satul costi

vand 1200 mp de vie situata in extravilanul satului costi

1,200 m2

Costi, Galati

Cumpar teren agricol 6

Cumpar teren agricol

CUMPAR TEREN AGRICOL PE RAZA COMUNELOR-( PRIPONESTI,GHIDIGENI,GOHOR )JUDETUL GALATI SI A LOCALITATII TUTOVA JUDETUL VASLUI. TELEFON 0745368378

Priponesti, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
4

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare finisaje premium
10
1

Casa de vanzare finisaje premium

Va supunem atentiei un imobil tip Duplex, avand regim de inaltime P+1E,situat pe strada Arcasilor, ce are o suprafata construita desfasurata de 149 MP si un teren de 295 mp pentru fiecare unitate. Constructia imbina designul deosebit cu o functionalitate intelligent creata, destinata unui stil de viata ...

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT
10
11

Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT

Apartament cu o camera 32 mp parter cu centrala termica in zona Mazepa 2 AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Mazepa 2, la parterul unui bloc mixt construit in anul 1982. Spatios, decomandat, varianta cu o suprafata utila de 32, 37 mp. La ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Mazepa%2525252525252b2, Galati, Galati

Casa in Smardan cu centrala termica si  utilitati la pret de apartament
6
3

Casa in Smardan cu centrala termica si utilitati la pret de apartament

Casa in Smardan st- 556 mp cu CT renovata AcasA Imobiliare aduce in atentia potentililor cumparatori oferta de vanzare a unui imobil situat in apropierea orasului, mai precis in Smardan. Proprietate formata din teren in suprafata totala de 556 mp- proprietate; constructie veche, din anii 90, realizata ...