Promovat
Vanzare apartament 2 camere - Tig 2
8
2

Vanzare apartament 2 camere - Tig 2

Agentia imobiliara AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in cartierul Tiglina 2. Etaj:: 1 din 4 Compartimentare : semidecomandat Îmbunătățiri: - centrala termica, - branșament individual pt apa, - izolatie exterioara, - AC, - usa metalica, - instalații electrica, termica ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 camere, parter, b-dul Dunarea Micro 21
10

Apartament 4 camere, parter, b-dul Dunarea Micro 21

Agentia Imobiliară Domus vă oferă spre vânzare un apartament spații de 4 camere decomandate, cu o suprafață utilă de 90 mp, situată în zona Micro 21, în imediata apropiere a Școlii nr. 3 și a Bulevardului Dunărea. Apartamentul beneficiază de o orientare dublă, astfel încât să vezi pe ambele părți ale ...

1111 EUR/m2 | 90 m2

Galati, Galati

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat Mazepa in spatele clinicii Arestetic
10
9

Agenția imobiliară AXA va propune spre vânzare ,un apartament cu trei camere, decomandat, situat în cartierul Mazepa( in spatele clinicii Arestetic). Apartamentul are o suprafață de 75,5 mp, este pozitionat la parterul unui bloc cu patru etaje si dispune de următoarele dotari si imbunatatiri ...

1526 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa%2b1, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare
6
8

Casă de vânzare

Casă de vânzare, în zona Spitalului CFR,suprafață teren 216mp, suprafață construita 63mp. Este construită din cărămidă, cu fundație,stâlpi din beton armat,placă de beton peste parter și racordată la toate utilitățile. Necesită renovare!!

952 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Teren de vanzare
2

Teren de vanzare

Teren Sendreni ,extravilan ,in apropiere de intravilan ,drum acces,deschidere 42.5m,utilitati si constructii in apropiere,suprafata totala 1878,front stradal 42,5 .

1,878 m2

Sendreni, Galati

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.
10
2

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.

Suprafața proprietarii 276 m cu deschidere de 11 m din care construit 142 m si anexe 45 m . Utilitati cu racordate complete. (gaze, curent electric 220 + trifazic, apa si canalizare). Imobilul este construit după 1990 din BCA cu structura din beton armat. Poate fi recompartimentat. Se pot amenaja ...

364 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

Casa de vanzare zona Port
1
15

Casa de vanzare zona Port

Casa zona Port str. Daciei nr,43 , renovata complet, invelita cu tabla tip Lindab . Doua camere . Pod inalt (poate fi folosit ca mansarda) Suprafata totala 129 mp ,suprafata utila 55,39 mp. SE POATE VINDE SI IN RATE PRIN NOTARIAT CU UN AVANS !!!!!!!!!

727 EUR/m2 | 55 m2

Port, Galati, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5
1

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 9

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei
2

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei

Teren agricol extravilan 2 ha Slobozia Corni, jud. Galați Suprafață: 20.000 mp (2 ha) CF 104710 și 104711 Preț: 58000 lei Teren comasat - ușor de lucrat Situat în câmp, - zonă agricolă activă Dat în arendă Teren lucrat constant TOATE actele în regulă. Terenul este în procedură de preemțiune ...

20,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Casă de vânzare 1

Casă de vânzare

Casă de vânzare în comuna Schela, județul Galați .Suprafața teren 1020 metri ,construcție 110 metri ,toate utilitățile preț 65000 euro.Mai multe detalii la numărul de telefon

591 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vand casa
5
3

Vand casa

Vand casa cu teren de de 2800mp deschidere în 3 străzi

6 EUR/m2 | 2,800 m2

Oancea, Galati

văd garsonieră
5
2

văd garsonieră

vad garsonieră la g5

10000 EUR/m2 | 12 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandat, utilat si mobilat gata de mutare Zona Industriala (Scoala 11)
5

Vand apartament 2 camere decomandat, utilat si mobilat gata de mutare, aproape de Scoala 11 . Apartamentul are centrala proprie functionala, izolatie termica exterioara, balcon inchis cu termopan si cu intrare din bucatarile, boxa, usa intrare metalica, tamplarie termopan.

1019 EUR/m2 | 54 m2

Tecuci, Galati

Vând teren pădure

Vând teren pădure

Vand suprafata de padure in comuna Balintesti , jud. Galati , suprafata de 7200 mp , pret 5000 e negociabil .

7,200 m2

Balintesti, Galati

Loturi de vanzare DN 26 km 12
3
6

Loturi de vanzare DN 26 km 12

Teren in suprafata totala de 12.000 mp parcelat in 16 loturi de 560 si 2 loturi de 1030 mp cu 2 drumuri de acces 6 m latime fiecare ce deservesc fiecare proprietate Terenul este intravilan stradal la DN 26 cu acces direct din sosea, situat la iesirea din Vanatori spre Tulucesti km 12 pe partea ...

Tulucesti, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea