Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti
16
1

Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti, comuna Corod Vânzare în două etape, credit, sau în cash, pentru: Casă şi spaţiu multifuncţional în sat Brătuleşti, comuna Corod Stresul este în mod general determinat de lipsă sau imposibilitatea de a găsi soluţii. Cel mai frecvent ...

497 EUR/m2 | 160 m2

Bratulesti, Galati

Promovat
3 camere decomandate,Icf
11
1

3 camere decomandate,Icf

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Icf. Apartamentul este situat la etajul 4,avand o suprafata de 64 mp utili,balcon,2 grupuri sanitare,termopan,apa separat,centrala termica ,usa metalica,simplu,curat,necesita renovare.

1094 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa de vanzare zona Port
6
3

Casa de vanzare zona Port

AcasA Imobiliare caută un nou proprietar pentru o casuta modesta (singur in curte) dar locuibila ,situata in Galati ,strada Ana Ipatescu ,o zona linstita aflata intr-o continua dezvoltare. Poziționare strategică între confortul urban și relaxarea de pe malul Dunării, cu acces facil către centrul orașului ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona "RONDOU, CAPAT TRAMVAI", la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul este ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare sat Rădești jud Galati
5
2

Casa de vanzare sat Rădești jud Galati

Casa+anexe sat Rădesti jud Galati este situată la strada principala asfaltată la aproximativ 70 km de orașul Galați și 17 km de orașul Bârlad preț 16200 negociabil teren aferent casei 3000 m cu plantație de viță de vie și livada detalii la Nr tel

165 EUR/m2 | 98 m2

Galati, Galati

Teren cu casa batrîneasca de vînzare Braniștea galati
5
6

Teren cu casa batrîneasca de vînzare Braniștea galati

1000 mp apa lumina 3 camere prețul negociabil

27 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare
6
8

Casă de vânzare

Casă de vânzare, în zona Spitalului CFR,suprafață teren 216mp, suprafață construita 63mp. Este construită din cărămidă, cu fundație,stâlpi din beton armat,placă de beton peste parter și racordată la toate utilitățile. Necesită renovare!!

952 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Teren de vanzare
2

Teren de vanzare

Teren Sendreni ,extravilan ,in apropiere de intravilan ,drum acces,deschidere 42.5m,utilitati si constructii in apropiere,suprafata totala 1878,front stradal 42,5 .

1,878 m2

Sendreni, Galati

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.
10
2

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.

Suprafața proprietarii 276 m cu deschidere de 11 m din care construit 142 m si anexe 45 m . Utilitati cu racordate complete. (gaze, curent electric 220 + trifazic, apa si canalizare). Imobilul este construit după 1990 din BCA cu structura din beton armat. Poate fi recompartimentat. Se pot amenaja ...

364 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

Casa de vanzare zona Port
1
16

Casa de vanzare zona Port

Casa zona Port str. Daciei nr,43 , renovata complet, invelita cu tabla tip Lindab . Doua camere . Pod inalt (poate fi folosit ca mansarda) Suprafata totala 129 mp ,suprafata utila 55,39 mp. SE POATE VINDE SI IN RATE PRIN NOTARIAT CU UN AVANS !!!!!!!!!

727 EUR/m2 | 55 m2

Port, Galati, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5
1

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 9

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei
2

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei

Teren agricol extravilan 2 ha Slobozia Corni, jud. Galați Suprafață: 20.000 mp (2 ha) CF 104710 și 104711 Preț: 58000 lei Teren comasat - ușor de lucrat Situat în câmp, - zonă agricolă activă Dat în arendă Teren lucrat constant TOATE actele în regulă. Terenul este în procedură de preemțiune ...

20,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Casă de vânzare 1

Casă de vânzare

Casă de vânzare în comuna Schela, județul Galați .Suprafața teren 1020 metri ,construcție 110 metri ,toate utilitățile preț 65000 euro.Mai multe detalii la numărul de telefon

591 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vand casa
5
3

Vand casa

Vand casa cu teren de de 2800mp deschidere în 3 străzi

6 EUR/m2 | 2,800 m2

Oancea, Galati

văd garsonieră
5
2

văd garsonieră

vad garsonieră la g5

10000 EUR/m2 | 12 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea