Promovat
Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19
1
2

Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață de aproximativ 51 mp, situat la parterul unui imobil construit în anul 1970, în zona Micro 19, în apropierea Spitalului Județean. Apartamentul este modest, necesitând îmbunătățiri, însă dispune ...

1098 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați
14
15

Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați

Reprezentare exclusivă prin agenția imobiliară DACOMARI! Cod ofertă 1106O: Agenția imobiliară DACOMARI vă propune spre vânzare o casă situată în Galați, zona Parc Rizer, amplasată pe un teren cu suprafața de 294 mp și un front stradal de 5 metri. Locuința este construită pe un singur nivel (regim de ...

472 EUR/m2 | 167 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat I.C.Frimu
9
2

Apartament cu 2 camere decomandat I.C.Frimu

Agenția Imobiliară Media Plus oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona I.C. Frimu, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit în anul 1986. Apartamentul este orientat pe vest și are o suprafață totală de 54 mp, din care 50 mp suprafață utilă. Imobilul dispune de ...

1056 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament de lux cu panorama superba la Dunare
20
1

Apartament de lux cu panorama superba la Dunare

Vă prezentăm spre achiziție un apartament premium, situat pe Faleza Dunării, în prima linie, una dintre cele mai râvnite și spectaculoase zone rezidențiale din Galați. Poziționat la etajul 5 al unui imobil modern (finalizat în 2008), proprietatea oferă o vedere panoramică directă asupra Dunării – un ...

2086 EUR/m2 | 105 m2

Faleza, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare garsonieră – Țiglina 1, Bloc A6, etaj 1 |
7

De vânzare garsonieră – Țiglina 1, Bloc A6, etaj 1 |

Vă propunem spre vânzare o garsonieră complet renovată recent, situată în una dintre cele mai căutate zone ale orașului Galați – Țiglina 1, Bloc A6, la etajul 1 din 4, într-un imobil fără risc seismic (fără bulină roșie), amplasat stradal, cu acces facil și vizibilitate excelentă. Poziționare excelentă Imobilul ...

1580 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

Casa de vânzare in Tudor Vladimirescu,județul Galați
9
3

Casa de vânzare in Tudor Vladimirescu,județul Galați

Casa de vânzare in Tudor Vladimirescu, zona târgului județul Galați. Construita in anul 2000 din paiata si cimentuita. Este compusa din: Un salon mare,3 camere,hol,bucătărie, baie si balcon. Dotări:- sobe de teracotă, termopane,parchet,curent electric, apa curentă. Aceasta mai detine: O bucătărie de ...

38 EUR/m2 | 1,000 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

Vand spatiu comercial depozit in comuna Grivita judetul Galati
5
1

Depozit spatiu comercial cu suprafata cladire 150 mp si teren 600 mp.Cladirea dispune de curent 380 si apa curenta. Poate fi folosit sau transformat in ce isi doreste cumparatorul.

75 EUR/m2 | 600 m2

Grivita, Galati

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona "RONDOU, CAPAT TRAMVAI", la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul este ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare sat Rădești jud Galati
5
2

Casa de vanzare sat Rădești jud Galati

Casa+anexe sat Rădesti jud Galati este situată la strada principala asfaltată la aproximativ 70 km de orașul Galați și 17 km de orașul Bârlad preț 16200 negociabil teren aferent casei 3000 m cu plantație de viță de vie și livada detalii la Nr tel

165 EUR/m2 | 98 m2

Galati, Galati

Teren cu casa batrîneasca de vînzare Braniștea galati
5
6

Teren cu casa batrîneasca de vînzare Braniștea galati

1000 mp apa lumina 3 camere prețul negociabil

27 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare
6
8

Casă de vânzare

Casă de vânzare, în zona Spitalului CFR,suprafață teren 216mp, suprafață construita 63mp. Este construită din cărămidă, cu fundație,stâlpi din beton armat,placă de beton peste parter și racordată la toate utilitățile. Necesită renovare!!

952 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Teren de vanzare
2

Teren de vanzare

Teren Sendreni ,extravilan ,in apropiere de intravilan ,drum acces,deschidere 42.5m,utilitati si constructii in apropiere,suprafata totala 1878,front stradal 42,5 .

1,878 m2

Sendreni, Galati

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.
10
3

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.

Suprafața proprietarii 276 m cu deschidere de 11 m din care construit 142 m si anexe 45 m . Utilitati cu racordate complete. (gaze, curent electric 220 + trifazic, apa si canalizare). Imobilul este construit după 1990 din BCA cu structura din beton armat. Poate fi recompartimentat. Se pot amenaja ...

364 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

Casa de vanzare zona Port
1
16

Casa de vanzare zona Port

Casa zona Port str. Daciei nr,43 , renovata complet, invelita cu tabla tip Lindab . Doua camere . Pod inalt (poate fi folosit ca mansarda) Suprafata totala 129 mp ,suprafata utila 55,39 mp. SE POATE VINDE SI IN RATE PRIN NOTARIAT CU UN AVANS !!!!!!!!!

727 EUR/m2 | 55 m2

Port, Galati, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5
1

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 9

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei
2

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei

Teren agricol extravilan 2 ha Slobozia Corni, jud. Galați Suprafață: 20.000 mp (2 ha) CF 104710 și 104711 Preț: 58000 lei Teren comasat - ușor de lucrat Situat în câmp, - zonă agricolă activă Dat în arendă Teren lucrat constant TOATE actele în regulă. Terenul este în procedură de preemțiune ...

20,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea