Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat Mazepa in spatele clinicii Arestetic
10
9

Agenția imobiliară AXA va propune spre vânzare ,un apartament cu trei camere, decomandat, situat în cartierul Mazepa( in spatele clinicii Arestetic). Apartamentul are o suprafață de 75,5 mp, este pozitionat la parterul unui bloc cu patru etaje si dispune de următoarele dotari si imbunatatiri ...

1526 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa%2b1, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
3 Camere Micro 19 etajul 1
9
7

3 Camere Micro 19 etajul 1

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Micro 19 la ''capatul troleului'' la etajul 1 4. Locația beneficiază de acces facil la mijloacele de transport în comun și se află în apropiere de supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii, oferind astfel ...

1200 EUR/m2 | 45 m2

Micro 19, Galati, Galati

Promovat
Centru Industrial Galați | DN25 | Hale Producție, Service, Depozitare | 7.507 mp teren
10

Oportunitate rară pentru business industrial sau logistic: Proprietate industrială complet funcțională, ideală pentru service utilaje grele, producție sau depozitare, cu acces direct din DN25 și infrastructură pregătită pentru operare imediată. Disponibilă atât pentru vânzare, cât și pentru închiriere. Avantaje ...

Serbestii Vechi, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Flamingo Luxury
6
1

Flamingo Luxury

Vând apartament 2 camere de lux Flamingo Luxury 2, finalizat Persoană fizică Ghilasi Antonio Cosmin ofer spre vânzare un apartament decomandat, 2 camere, situat în noul complex Flamingo Luxury 2 din Galati, bloc premium finalizat la sf.anului 2025. Detalii apartament: - Etaj: 4 - Suprafață totală: ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Teren intravilan 2100mp + hala 100mp Satul Costi
5
1

Teren intravilan 2100mp + hala 100mp Satul Costi

Vând sau schimb cu apartament sau casa în Galați un teren intravilan de 2100mp situat în Satul Costi-com Vanatori zona Căsuța cu Bunici Strada Toamnei nr 17 Terenul este împrejmuit cu gard beton la fata și un lateral iar spate și celalalt lateral din stâlpi fier și plasa gard viu Deschidere generoasa ...

Vanatori, Galati

Casă de vânzare!
5
1

Casă de vânzare!

Casa de vânzare la roșu situată în Tecuci, carter Nicolae Bălcescu. Suprafața terenului este de 403mp , cu deschidere stradală de 15mp, suprafața construcției este de 220mp. Terenul deține fântâna proprie, apa și canal. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon afișat!

332 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

teren de vanzare
1

teren de vanzare

teren de vânzare Județul Galați com. Tulucesti str Cireșului cu suprafața de 1077m2 având deschidea de 20,35 cu toate utilitățile la poartă. Preț 38 mp.Nr de telefon

1,077 m2

Tulucesti, Galati

Apartament 2 camere decomandat, Micro 21, etaj 6 8, balcon generos, 56 mp   70.000
9

Apartament 2 camere decomandat, Micro 21, etaj 6 8, balcon generos, 56 mp 70.000

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit în anul 1979. Locuința are o suprafață totală de 56,31 mp, din care balconul generos de 7 mp este dispus la bucătărie și la camera de zi. Apartamentul este orientat pe sud, beneficiind ...

1250 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Vand cladire conerciala
7
2

Vand cladire conerciala

Se vinde cladire comerciala situata in Galati, str, Garii nr. 1, in imediata apropriere a garii de calatori Galati, avand suprafata construita 1120 mp, teren proprietate, cu toate utilitatile si multiple locuri de parcare.

580 EUR/m2 | 1,120 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 camere decomandat   Micro 13
6
1

De vânzare apartament 2 camere decomandat Micro 13

De vânzare apartament 2 camere decomandat Micro 13 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Micro 13, la etajul 2 al unui bloc cu 4 nivele. Imobilul are o suprafață de aproximativ 40 mp și este orientat pe vest, beneficiind de lumină naturală pe parcursul după-amiezii. Locuința ...

1438 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

De vanzare garsonieră zona Viaduct
6
2

De vanzare garsonieră zona Viaduct

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Viaduct, la etajul 3 al unui imobil cu 4 nivele. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată sau pentru investiție. Aceasta dispune de finisaje precum gresie, faianță, parchet, tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1250 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

ofer spre inchiriere garaj ,zona Biserica Sf Vasile,stadionul Otelul

Garaj de inchiriat zona biserica Sf Vasile,stadion Otelul Galati,se inchiriaza pe termen lung

Galati, Galati

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan
8
6

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan, Strada Serbestii Noi. Se vinde si partial, minim 750 m2( merge rupt in 3 loturi egale toate cu iesire la strada principala) Multumesc.

2,263 m2

Branistea, Galati

vanzare apartament 2 camere ultracentral

vanzare apartament 2 camere ultracentral

situat ultracentral vizavi secția financiara centr,renovat

1356 EUR/m2 | 59 m2

Central, Galati, Galati

Loc de veci Eternitatea
5
5

Loc de veci Eternitatea

Loc de veci cimitirul Eternitatea..aproape de biserica din centrul cimitirului..acces rapid și ușor până la locul respectiv.pret ușor negociabil.

Galati, Galati

Cedez loc de veci Cimitir Eternitatea Galati
6

Cedez loc de veci Cimitir Eternitatea Galati

Cedez loc de veci 3,75 mp cu bordura din mozaic venetian și cruce din marmura.

Galati, Galati

Vând mansarda zona general
8

Vând mansarda zona general

Suprafața 56mp,2 camere situate pe 2 nivele,aer condiționat,centrala termica,se poate vinde și mobilat complet,mansarda este luată prin credit cine dorește sa o achiziționeze cu credit ii poate prelua creditul si plătește 1600 de lei timp de 9 ani

804 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

238.000 €  Condominium elegant, nou, în inima orașului Gal
20

238.000 € Condominium elegant, nou, în inima orașului Gal

238.000 € (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

central, Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19
7

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1329 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5
1

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

vand garsoniera micro 39
5
6

vand garsoniera micro 39

Vând garsoniera situata in micro 39 21 mp Foarte aprope de piață si scoala Apa trasa separat Posibil gaze anul acesta !!! O zona liniștită Este la parter Baie proprie cu tot cu boiler si parchet schimbat Mai multe detalii la telefon !!! Ușor negociabil

1262 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea