Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Vanzare vila clasica in Sat Costi, sup 210 mp, P+M, la gri, teren 500 mp
20
9

Agentia imobiliara AcasA va propune spre cumparare o vila situata in apropierea orasului Galati, la intrare in Sat Costi, practic la cateva minute de mers cu masina. Constructia consta dintr-un imobil Parter + Mansarda edificat in anul 2022 pe un teren in suprafata de 500 mp cu un front stradal de aproximativ ...

428 EUR/m2 | 210 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile
20

Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile

Proiect modern constructie cu simt de raspundere situata in Sat Costi cu utilitati racordate AcasA imobiliare vine in intampinarea potentialilor cumparatori ce isi doresc o constructie noua, realizata cu simt de raspundere, cu o proprietate situata in imediata apropiere a orasului mai precis in Sat ...

1500 EUR/m2 | 110 m2

Costi, Galati

Promovat
Vila P+1E+M  - zona General - Micro 14
12
6

Vila P+1E+M - zona General - Micro 14

Agentia imobiliara Mag Invest va propune pentru achizitie o vila P+1E+M, edificata in anul 2011, singur in curte, cu deschidere stradala 22 ml, suprafata contruita la sol 94mp si suprafata utila 190mp. Detalii imobil - foisor in curte - acoperis - tabla Lindab - compartimentare - 4 camere, trei grupuri ...

1211 EUR/m2 | 190 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

49. 000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor
11
4

49.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri ...

557 EUR/m2 | 88 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa demolabila in mun. Galati
7
1

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa batraneasca in mun. Galati Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren cu o casa batraneasca (demolabila), la pret de apartament, singur in curte, in zona Pietii Centrale. Terenul are o suprafață totală de 293 mp. Utilitățile disponibile sunt: apă, ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

   48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian
6

48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in municipiul Galati, amplasat în Bariera Traian pe strada Aleea Jderului cu o deschidere stradala de 14.58. Terenul are suprafata desfasurata generoasa ...

1,100 m2

Galati, Galati

Casa 58 mp caramida si teren 495 mp str. Milcovv

Casa 58 mp caramida si teren 495 mp str. Milcovv

Vand casa de demolat sau renovat 58 mp, apa, canalizare, curet, gaze la poarta, si suprafata teren 495 mp. Str. Milcov

364 EUR/m2 | 495 m2

Galati, Galati

Casa și teren Tecuci
5
4

Casa și teren Tecuci

Vând imobil situat în Tecuci, str Ana Ipatescu, cartier Bălcescu, teren 536 mp : locuință 112 mp, bucătărie vară exterioară 18 mp și garaj cu beci 24 mp. Casa este din cărămidă, izolată la exterior, acoperită cu lindab, compusă din 4 camere, 2 bucătării, 2 băi, pretabilă și pentru două familii. Proprietatea ...

1116 EUR/m2 | 112 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere decomandate   Micro 20, etaj 1, renovat
8
1

Apartament 2 camere decomandate Micro 20, etaj 1, renovat

Vând apartament cu 2 camere decomandate, situat în Galați Micro 20, la etajul 1 din 10, într-un bloc construit în 1977. Suprafață totală: 50 mp (balcon 4,5 mp). Apartamentul este renovat recent și se vinde semimobilat. Compartimentare: living cu acces în balcon dormitor bucătărie spațioasă baie cu ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

2 camere decomandat Micro 19 29

2 camere decomandat Micro 19

Agentia Nova House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat in zona micro 19, dotat cu centrala termica,termopane,usi termopan, suprafata 30mp,et 1, Pret 34.500 euro, usor negociabil.

1150 EUR/m2 | 30 m2

Micro+19, Galati, Galati

Teren Intravilan Corod jud. Galati - 61 ari
5

Teren Intravilan Corod jud. Galati - 61 ari

Vand teren intravilan situat in comuna Corod, jud. Galati, pe strada Galbenelelor amplasat intre case. Cadastru facut anul trecut. Accesul se face prin strada Galbenelelor si strada Rozelor. Suprafata utila este de 61 de ari. Pretul este de 5 euro pe metru patrat (negociabil).

Corod, Galati

Apartament 2 camere, Micro 16   confort I, utilități separate, mobilat complet.
10
1

Apartament 2 camere, Micro 16 confort I, utilități separate, mobilat complet.

Apartament 2 camere, Micro 16 confort I, utilități separate, mobilat complet. Vândem un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în Micro 16, la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri. Apartamentul este liber și beneficiază de centrală termică proprie, izolație exterioară, branșament individual ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere Micro 19, etaj 3
13

Apartament cu 3 camere Micro 19, etaj 3

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în zona Micro 19, la etajul 3 al unui bloc cu 4 niveluri. Imobilul are o suprafață totală de 48 mp și dispune de branșament individual la apă, centrală termică proprie, tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1094 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Casă la rosu cu teren în Tecuci, Satu Nou
8
4

Casă la rosu cu teren în Tecuci, Satu Nou

Suprafata totala o mie patru sute douăzeci și cinci mp -o mie șaptezeci și cinci mp teren arabil(gradina) -trei sute cincizeci mp curti constructii (suprafetele caselor si a curtii) Proprietatea contine - casa veche (60 mp) locuibila cu mici recondiționări, - casa anexa (64 mp) -la rosu- an construcție ...