Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II
7

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Mazepa II, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 59 mp și beneficiază de o compartimentare practică, având în plus două balcoane. Apartamentul ...

1271 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat
10
2

Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat

Apartament cu o camera zona Micro 13 etaj 3 CT Ac mobilat si utilat AcasA Imobiliare aduce in atentia potentialilor cumparatori oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Micro 13, la un bloc stradal. Apartamentul este spatios si beneficiaza de o suprafat utila de 34 mp. La interior ...

1144 EUR/m2 | 34 m2

Micro%252b13, Galati, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane   Micro 17, parter.
9
1

Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane Micro 17, parter.

Cod anunț 106EB: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate, situat în Micro 17, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, construit în anul 1985. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă două balcoane generoase, în suprafață totală de 24 mp, rezultând ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere decomandat zona Micro 39
9

Apartament cu 3 camere decomandat zona Micro 39

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, confort I, situat în cartierul Micro 39, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 67 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. Apartamentul ...

933 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Vând casa la rosu Galati Cismele
10
1

Vând casa la rosu Galati Cismele

De vânzare casa în localitatea Cișmele (comuna Smardan), la 13 km de Galati (15 minute de sensul giratoriu de la General). Locație Google maps: 45.512683,27.922938 NU facem schimb cu teren sau apartament. Informații casa: Este exact în stadiul din poze. Autorizație de construire în termen de valabilitate. Orientare ...

600 EUR/m2 | 85 m2

Cismele, Galati

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi
9
2

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi

Se vinde apartament cu doua camere semidecomandat la etajul 4 in Tiglina 1, cartier Francezi cu vedere la Dunare. Blocul nu se incadreaza in lista celor cu risc seismic, se accepta credit. Apartamentul necesita renovare totala. 44mp utili plus 3,7mp balcon. Ma puteti contacta pe whatsapp pe numarul ...

998 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Apartament modern 2 camere 81,50 mp, Bloc Nou, amenajat modern
10
2

Un apartament modern și primitor, situat într-un imobil nou, construit în anul 2023, într-o zonă cu acces rapid către principalele puncte de interes din Galați. Locuința are o suprafață totală de 81,50 mp și este amenajată cu grijă pentru un stil de viață confortabil, eficient și elegant. Blocul este ...

1646 EUR/m2 | 82 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Ap. 3 camere, etaj 1, 60 mp, in curs de RENOVARE, Mazepa1- spre Faleza
2
1

OPORTUNITATE : -> Apartament spațios cu 3 camere , ideal pentru familie sau investiție MAZEPA 1, cea mai cautata zona din Galati, in apropiere de Carrefour Express si Faleza Dunarii -> 60 mp in total | Etaj 1 din 4 3 camere | 1 baie cu geam | 2 balcoane inchise | 2 cămări ...

1392 EUR/m2 | 60 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

Teren liber
3

Teren liber

Teren liber de construit Galați zona industrial mp

300 m2

Galati, Galati

Casă moderna 4 camere Arcașilor, construcție 2023, comision 0%
10
2

EXCLUSIVITATE | COMISION 0% În zona Arcașilor, una dintre cele mai apreciate și exclusiviste zone rezidențiale din nordul Galațiului, această proprietate se remarcă prin spațiu generos, design modern și o atmosferă care îți oferă confort din primul moment. Situată într-un cartier cu construcții noi și ...

2187 EUR/m2 | 107 m2

Galati, Galati

vand teren intravilan 20

vand teren intravilan

teren intravilan 1665m situat intre vile construite toate utilitățile unic proprietar sendreni strada unirii nr 16

Sendreni, Galati

Vand apartament 4 camere Tecuci
5
1

Vand apartament 4 camere Tecuci

Detalii apartament: apartament cu 4 camere situat central în municipiul Tecuci, strada Gheorghe Petrașcu nr 40.( intersecția strada Gheorghe Petrașcu cu strada Ecaterina Teodoroiu). Apartamentul este la etajul1 4. Blocul este construit în anul 1979. Suprafața utilă este de 82,9 mp+ 3 balcoane cu ...

805 EUR/m2 | 99 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan Drăgănești, jud. Galati
2

Teren intravilan Drăgănești, jud. Galati

Drăgănești judetul Galați. Suprafața 1700 mp cu 14.66 m deschidere la drum. *Impresmuit *Curent la strada *put forat *drum asfaltat

1,700 m2

Draganesti, Galati

vand casa

vand casa

vând casă în comuna Barcea .

68 EUR/m2 | 1,100 m2

Barcea, Galati

Vand teren Intravilan Tecuci Criviteni 4

Vand teren Intravilan Tecuci Criviteni

2600 mp negociabil, deschidere 22 mp, intravilan, intabulat Localizare: strada Vultureni nr.11

Tecuci, Galati

Vilă la cheie

Vilă la cheie

Vilă la cheie compusă din 4 dormitoare livinguri bucătărie 2 băi și cu o suprafață de teren de 350 m2

1429 EUR/m2 | 140 m2

Costi, Galati

Vand apartament 2 camere decomandate
1
22

Vand apartament 2 camere decomandate

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare un apartament compus din 2 camere decomandate cu balcon; Imobilul este dotat cu gresie si faianta, parchet insa finusajele nu sunt actualizate. Pentru un confort este necesar o renovare a imobilului. Pretul este de 43000 euro

860 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, complet mobilata si utilata in Sat Costi-zona Floricultura
20

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, 3 grupuri sanitare, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura Agentia imobiliara Familia va propune in exclusivitate spre cumparare o proprietate deosebita, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura, construita in 2022 si amenajata ...

1188 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea