Promovat
    Teren intravilan 4.000 mp de vânzare   Tudor Vladimirescu, Galați | 7 Euro mp
8

Teren intravilan 4.000 mp de vânzare Tudor Vladimirescu, Galați | 7 Euro mp

Vând teren intravilan 4.000 mp Tudor Vladimirescu, jud. Galați (parcela cu verde din poza satelit) Ofer spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 4.000 mp, situat în localitatea Tudor Vladimirescu, județul Galați. Detalii teren: Suprafață: 4.000 mp Categoria de folosință: arabil Intravilan ...

4,000 m2

%2525252525252bT%252525252525252c35%252525252525252c%2525252525252bP%252525252525252c5%252525252525252c%2525252525252bLOT1, Tudor Vladimirescu, Galati

Promovat
Proprietate tip duplex, eficientă energetic, situată în Traian, Jud. Galati
16
2

Cod 11076: Agenția Imobiliară Dacomari vă oferă, în exclusivitate, spre vânzare o proprietate tip duplex, complet mobilată și utilată, situată în satul Traian, județul Galați. Locuința face parte dintr-un imobil tip duplex, a fost construită în anul 2010, finisată complet în 2018 și este locuită din ...

892 EUR/m2 | 140 m2

Traian, Galati

Promovat
Vila P+1E+M  - zona General - Micro 14
12
6

Vila P+1E+M - zona General - Micro 14

Agentia imobiliara Mag Invest va propune pentru achizitie o vila P+1E+M, edificata in anul 2011, singur in curte, cu deschidere stradala 22 ml, suprafata contruita la sol 94mp si suprafata utila 190mp. Detalii imobil - foisor in curte - acoperis - tabla Lindab - compartimentare - 4 camere, trei grupuri ...

1211 EUR/m2 | 190 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 38 mp + balcon 7 mp, etaj 1, Micro 40
5
4

Cod 10012: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și dependințe, având o suprafață utilă de 38 mp, la care se adaugă un balcon generos de 7 mp. Imobilul este situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în anul 1970, în Micro 40. Locuința beneficiază de centrală termică ...

1237 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare casa in Smirdan ( satul nou ) 5

De vanzare casa in Smirdan ( satul nou )

!An de constructie 2016-2017. Peretii sunt din caramida . Acoperis de tabla tip lindab. Retea electrica - 380 V. Retea de apa si caldura trasa in casa, din cupru.Apa curenta trasa in curte. Casa dispune de 3 camere, o baie, o bucatarie, camera pentru centrala si o magazie spatioasa.Suprafata utila 139 ...

863 EUR/m2 | 139 m2

Smardan, Galati

2 camere decomandate  M17 34

2 camere decomandate M17

Agentia Nova House va propune spre vanzare un apartament cu doua camere zona M17, et 2 , Apartamentul este simplu,liber. Pret 49000e. Tel .

980 EUR/m2 | 50 m2

Micro 17, Galati, Galati

Vanzare hala industriala Galati
5
2

Vanzare hala industriala Galati

Se ofera spre vanzare teren in suprafata de 2833 mp si hala suprafata construita real masurata 2075,25 mp situata in Vanatori cu acces din DN 26, Km 6. Pretul se discuta dupa vizionare.

91 EUR/m2 | 2,075 m2

Vanatori, Galati

Apartament cu 2 Camere Decomandate, 57 mp, Centrală + AC, Micro 18
7

Practic Imobiliare vă prezintă spre vânzare o proprietate cu 2 camere, complet decomandată, situată în zona Micro 18. Apartamentul se află la etajul 9 din 10 al unui bloc construit în anul 1980, are o suprafață de 57 mp și oferă o panoramă frumoasă asupra zonei. Puncte forte ale proprietății: Se acceptă ...

1053 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Vind casa batrineasca locuibila 2

Vind casa batrineasca locuibila

Vind casa batrineasca locuibila situata în loc Tecuci jud Galați, str.Ghica Vodă Nr 13, cu suprafata totala de- 723 m2, suprafata construita -125 m2, an construcție 1976, deschidere la strada Ghica Vodă- 11,80. Preț de vinzare- 77000 eur, ușor negociabil. Dispunere toate utilitățile, mai puțin canalizare ...

16 EUR/m2 | 125 m2

Tecuci, Galati

Vand Teren Extravilan Vanatori, Galati
2

Vand Teren Extravilan Vanatori, Galati

Vand Teren ExtraVilan Com. Vanatori, Jud. Galati. Terenul are 8.100mp, tarlaua 7 pe parcela 114. Situat langa "canalul mare" cu acces la drum, pe partea stanga dintre Vanatori-Odaia Manolachi. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati. Va multumesc.

Vanatori, Galati

Vând 2 camere Mazepa
5
12

Vând 2 camere Mazepa

Vând 2 camere mazepa cu vederea in strada Brailei la etajul 2 cu vederea in Brailei. Apartamentul necesita renovare, deține centrala termica si termopan, ușile au fost schimbare. Apartamentul este liber si se poate preda imediat.

1441 EUR/m2 | 51 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere 56 mp Tecuci   zonă Gheorghe Petrașcu, poziționare excelentă
11
1

Apartament 2 camere 56 mp Tecuci zonă Gheorghe Petrașcu, poziționare excelentă

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Gheorghe Petrașcu din Tecuci, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone ale orașului. Proprietatea este amplasată la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje și beneficiază de o suprafață utilă de aproximativ 56,5 mp, având compartimentare ...

904 EUR/m2 | 52 m2

Vest, Tecuci, Galati

Apartament 2 Camere DECOMANDAT, 64 mp, Etaj 3, Micro 14 (2 Babe)
8

Practic Imobiliare vă prezintă un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în zona Micro 14 (2 Babe). Proprietatea se află la etajul 3 din 4, într-un bloc solid construit în anul 1978, cu o suprafață generoasă de 64 mp. De ce merită să vezi acest apartament? Compartimentare excelentă: Decomandat ...

1102 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

3500 mp intravilan
7
1

3500 mp intravilan

Terenul se află pe DJ251 la intrarea dinspre Galați, în zonă neinundabilă. Este format din 2 parcele lipite de 2500, respectiv 1000mp, având împreună o deschidere la stradă de aproximativ 30m.

3,500 m2

Slobozia Conachi, Galati

Container de locuit  6Mx2.4Mx2.7M
2
5

Container de locuit 6Mx2.4Mx2.7M

Vindem Containere de locuit diverse configuratii si dimensiuni Pentru detalii si oferte personalizate ne puteti contacta la numarul din anunt.

2 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet    Bld.Traian Vuia, Galați
9
1

Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet Bld.Traian Vuia, Galați

Agentia Imobiliara Media Plus vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Galați, pe Bulevardul Traian Vuia, la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, având o suprafață totală de aproximativ 43 mp. Locuința este curată, igienizată și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru ...

1163 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Ap. 1 camera, Micro 20, bloc mixt, parter, 37mp, centrala
10
1

Ap. 1 camera, Micro 20, bloc mixt, parter, 37mp, centrala

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc mixt, într-o zonă excelentă din Micro 20, foarte aproape de capătul troleului și de Școala Gimnazială nr. 43. Poziționarea este excelentă, având în apropiere stații de autobuz, marketuri, piata, scoli, ...

1351 EUR/m2 | 37 m2

Micro%2b20, Galati, Galati

Cumpar teren agricol 7

Cumpar teren agricol

CUMPAR TEREN AGRICOL PE RAZA COMUNELOR-( PRIPONESTI,GHIDIGENI,GOHOR )JUDETUL GALATI SI A LOCALITATII TUTOVA JUDETUL VASLUI. TELEFON 0745368378

Priponesti, Galati

Ap. 3camere Micro 16, 70mp, liber
13

Ap. 3camere Micro 16, 70mp, liber

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate, situat într-o zonă liniștită din cartierul Micro 16, în apropierea Complexului Siret, la etajul 4 4. Zona în care este amplasat imobilul oferă acces facil către mijloace de transport în comun, supermarketuri, ...

856 EUR/m2 | 70 m2

Micro+16, Galati, Galati

Vand 7000mp. teren extravilan in comuna Smardan jud. Galati.
1
9

Teren 7000mp. extravilan, arabil, in comuna Smardan. Pretul 1,5 euro/mp. Tel 0745598614

7,000 m2

Smardan, Galati

Casa cu teren 978 mp strada Domneasca
2

Casa cu teren 978 mp strada Domneasca

De vanzare casa Galati cu o suprafata construita de 384 de metri patrati, cu un teren generos de 978 mp. Proprietatea este situata intr-o zona cu un potential comercial semnificativ. Imobilul beneficiaza de o deschidere generoasa la strada, masurand 27 metri pe strada Domneasca si 35 metri pe strada ...

1250 EUR/m2 | 384 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa
9
1

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa

Vand 2 camere decomandate 60,76mp, din care balcon 5,76mp, mobilate, utilate, boiler electric, Galaţi, str. Rosiori, nr. 4, Mazepa, BR16A, sc.2, etaj 3, pe est, pret 70.000 euro. Telefon , fara comision agentii imobiliare.

1167 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vand spatiu comercial stradal  micro 39
10
2

Vand spatiu comercial stradal micro 39

Vând spațiu comercial situat în Micro 39 stradal pe str Traian Vuia, la parterul blocului L 10. Destinația în acte este de spațiu comercial. Spațiul dispune și de două camere în subsol pentru depozitare cu acces din spațiu

1750 EUR/m2 | 48 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Casă bătrânească de vânzare
1
9

Casă bătrânească de vânzare

Se vinde casă bătrânească, sat Negrilești, jud. Galați, (17km de Tecuci) teren total 2.595 mp teren din care: 495 mp teren curți construcții, 1.500 mp teren arabil și 600 mp teren arabil și casă de locuit. Casa este in totalitate din lut si este alcatuita din 2 camere, 1 hol, 1 bucatarie si anexe. Mai ...

Negrilesti, Galati

Apartament 3 camere, Etaj 1, Zona Micro 17 - ID 17872
1

Apartament 3 camere, Etaj 1, Zona Micro 17 - ID 17872

Practic Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Micro 17. Detalii cheie: Configurație: Semidecomandat, 62 mp utili. Etaj: 1 din 4 (ideal pentru familii sau persoane în vârstă). Compartimentare: Living, 2 dormitoare, bucătărie, baie, balcon și debarale pentru depozitare. Utilități: ...

1097 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati
2
19

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati

Vand teren intravilan cu suprafata de 2200 mp in comuna Tudor Vladimirescu judetul Galati.

2,200 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

teren sat costi, 1000mp
4
4

teren sat costi, 1000mp

Se vine un teren intravilan de 1000 mp in sat Costi zona Floricultura, acte la zi, partial ingradit, in prezent lucrari pentru instalatia de gaz. Pentru vizualizare sunati la nr. de telefon din anunt. Pretul este pe metru patrat. Multumesc.

1,000 m2

Costi, Galati

Imobiliare
1

Imobiliare

Vind teren intravilan în Galați pe Drumul de centura, vizavi de Cimitirul CocaCola 3450mp Terenu se pretează la oricefel de construcții 46*76

3,450 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere
10
15

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, Tiglina1, bl. B2, etaj 4, 59 m2, necesita renovare, 46 000 euro negociabil. Contact: WhatsApp .

780 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

 cedez loc veci 3

cedez loc veci

cedez concesiune loc veci,central,cimitir Eternitatea,Galati

Galati, Galati

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan
8
6

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan, Strada Serbestii Noi. Se vinde si partial, minim 750 m2( merge rupt in 3 loturi egale toate cu iesire la strada principala) Multumesc.

2,263 m2

Branistea, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

apartament 3 camere ultracentral
7
2

apartament 3 camere ultracentral

Vand apartament de 3 camere decomandate, doua bai, o camara si o debara, posibilitate de extindere. Bloc de caramida, vedere la Dunare, subsol curat, zona ultracentrala. Se accepta credit.

1324 EUR/m2 | 68 m2

Faleza, Galati, Galati

Casă modernă aproape de centrul orașului Galați
11
26

Casă modernă aproape de centrul orașului Galați

Agentia imobiliara Imperium va prezinta spre achizitie o casa, singur in curte, situată aproape de centrul orașului Galați, racordata la toate utilitatile ( lumina, gaze, apa, canalizare). Această casă de aproximativ 200 mp utili, este alegerea ideală pentru o familie modernă ce își dorește un cămin ...

850 EUR/m2 | 200 m2

Port, Galati, Galati

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 ,2 Balcoane,simplu 87 000 euro neg
6
9

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 , 2 Balcoane ,simplu pret 87 000 euro neg

1130 EUR/m2 | 77 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
7

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Teren Hănțești, langa biserica

Teren Hănțești, langa biserica

vând 8100 mp teren intravilan,langa biserica din Hantesti. utilitati-curent apa canalizare

8,100 m2

Hantesti, Galati

Vanzare teren
1

Vanzare teren

Vând teren 600 metri patrati, Sat Costi, la aproximativ 300 m de Metro Galați, cu deschidere la strada 25 m și cu utilitățile la limita de proprietate: energie electrica, gaze, apa curenta, internet.

600 m2

Galati, Galati

Apartament
5
3

Apartament

Vane apartament 2camere,zona Kaufland. Compartimentare:2camere,1baie,bucătărie,hol,posibilitate terasă. Etaj5-5. Pt mai multe informații sau pt a programa o vizionare vă rog contactați nr.de telefon din descriere.

750 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Casa +teren,singur in curte,Mazepa
1
1

Casa +teren,singur in curte,Mazepa

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare o casa in zona Mazepa. Detalii: -constructie caramida tip vagon -izolatie exterioara de 10 cm -termopan -centrala termica -3 camere -1 camera open-space -hol -grup sanitar -balcon inchis -beci -garaj -acoperis tabla -deschidere 10 mp -singur in curte -vecini ...

1763 EUR/m2 | 118 m2

Mazepa%2b2, Galati, Galati

Casa de vanzare in Tecuci,str.Feroviarilor.
6

Casa de vanzare in Tecuci,str.Feroviarilor.

Casă de vânzare în Tecuci, Str. Feroviarilor, nr. 20 Oportunitate unică de a cumpăra o casă spațioasă, complet utilată, situată într-o zonă liniștită din Tecuci, pe strada Feroviarilor, nr. 20. Detalii proprietate: Teren generos în suprafață de 3000 mp Casă complet utilată, gata pentru a te muta imediat Panouri ...

922 EUR/m2 | 270 m2

Tecuci, Galati

Teren de vanzare intravilan
1
2

Teren de vanzare intravilan

Teren de vânzare intravilan, la intrare in Smârdan, la 6 km de oraș, cu utilități in fata terenului. Terenul are suprafața de 3000m2, deschidere de 13m și se vinde tot lotul, nu se lotizeaza.

Smardan, Galati

Casa de vânzare cartier Filesti
10
4

Casa de vânzare cartier Filesti

Casa parte dintr-un duplex cu intrare si curte separata in Filesti. Formata din centura beton armat, structura lemn cu grinzi metalice intre etaje si izolatie cu poliester si vata minerala avand certificat energetic B.Parter: living, bucatarie openspace, dormitor, baie si magazie cu camera tehnică, centrală ...

676 EUR/m2 | 250 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci
8
9

Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci Proprietăţile cele mai solicitate în Tecuci, sunt apartamentele cu două camere situate la etaj 1. Dacă vă doriţi un asemenea apartament, rapid, vi-l putem prezenta la un simplu apel telefonic şi o programare la 0720.618.142, Agenţia EXTREM ...

969 EUR/m2 | 49 m2

Sud, Tecuci, Galati

Vand teren Tiglina 2.
8
3

Vand teren Tiglina 2.

Vand teren in suprafata de 220m2,in Tiglina 2, str. Bucurestii Noi nr.125,apa,canalizare, stalp electricitate,gaze, la marginea proprietatii. Terenul are toate actele in regula pentru a fi vandut.Pret 350E m2. Tel. .

Tiglina+2., Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata
5
1

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata

Apartament, 2 camere decomandate, suprafata utila 48.7 m , balcoane 3m si 3.5m , nemobilat, etaj 4 din 4, centrala termica cu calorifere din aluminiu, aer conditionat, geamuri termopan cu rulouri exterioare, izolatie termica: pereti 100mm, plafon 65mm.

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vand teren Namoloasa-Sat
5
3

Vand teren Namoloasa-Sat

Vand teren intravilan, 1000mp in comuna Namoloasa-Sat, cu deschidere la doua strazi. Pret de vanzare 9000 euro negociabil. Pentru mai multe detalii, sunati la telefon .

Galati, Galati

Vand casa Tecuci
3

Vand casa Tecuci

Suprafata totala teren:3824mp.Casa este compusa din 3 dormitoare,bucatarie,baie,sufragerie si hol de 13 ml.Este racodata la utilitati: gaz ,apa si fosa septica proprie.Incalzire centrala in toata casa.Anexe : magazie ,beci betonat,anexe pt pasari si alte animale.Pentru mai multe detalii va pot ajuta ...

894 EUR/m2 | 123 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere mobilat, etaj 1, Micro 17 Galați   49,9 mp | Persoană fizică
10
1

Apartament 2 camere mobilat, etaj 1, Micro 17 Galați 49,9 mp | Persoană fizică

Apartament 2 camere de vânzare Galați, Micro 17 49,9 mp Se oferă spre vânzare un apartament confortabil cu 2 camere, situat în cartierul Micro 17, pe strada Gorunului, într-o zonă liniștită, ideală pentru familii. Suprafață: 49,9 mp 
Balcon inclus Se vinde mobilat 
Etaj 1
 Mutare imediată după semnarea ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Micro 17, Galati, Galati

Casa la gri si teren 1450 mp in Vanatori, Galati
4
9

Casa la gri si teren 1450 mp in Vanatori, Galati

Teren 1450 mp si casa la gri ridicata cu cele mai bune materiale. La iesire din Vanatori pe partea dreapta, peisaj frumos, pomi fructiferi,toate utilitatile la poarta. Accept si schimb cu casa mai mca in galati (central) sau apartament la aceiasi valoare. Are demisol, parter si mansarda, pe o amprenta ...

360 EUR/m2 | 250 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro 1

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon, geam baie, usa metalica. 55 000 euro

1078 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Vand apartament 4 camere in ICFrimu ,etajul 4 strada Nae Leonard,decomandat,negoci fara imbunatatiri
2
11

Vand apartament cu patru camere pe strada Nae Leonard,etaju 4 cu doua balcoane ,80 de metri patrati ,74.000euro

974 EUR/m2 | 76 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea