Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
5

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
 Apartament cu 2 camere renovat, Micro 16
6

Apartament cu 2 camere renovat, Micro 16

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje. Apartamentul este renovat cu materiale de bună calitate și dispune de centrală termică proprie, gresie, faianță, parchet laminat și zugrăveli moderne. Imobilul este liber ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Tiglina 2. Locație excelentă! Comision 0% cumpărător!
7

Cod anunt 104TP: De vânzare, în exclusivitate prin Agenția Imobiliară Dacomari, apartament cu 3 camere, decomandat, situat în Tiglina 2, în zona Poliției Județene, la etajul 4 din 4. Locuința este spațioasă și bine compartimentată, având 2 balcoane, o suprafață utilă de 58 mp și 67 mpsuprafață totală. Se ...

1543 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Promovat
Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi
20
1

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi Agenţia EXTREM Tecuci se distinge prin seriozitate, calitatea şi completitudinea serviciilor imobiliare şi prin încadrarea în portofoliului sau a unor proprietăţi care se demonstrează excepţii în ceea ce priveşte construcţia, arhitectură sau designul ...

1867 EUR/m2 | 83 m2

Matca, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
4

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare finisaje premium
10
1

Casa de vanzare finisaje premium

Va supunem atentiei un imobil tip Duplex, avand regim de inaltime P+1E,situat pe strada Arcasilor, ce are o suprafata construita desfasurata de 149 MP si un teren de 295 mp pentru fiecare unitate. Constructia imbina designul deosebit cu o functionalitate intelligent creata, destinata unui stil de viata ...

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT
10
11

Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT

Apartament cu o camera 32 mp parter cu centrala termica in zona Mazepa 2 AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Mazepa 2, la parterul unui bloc mixt construit in anul 1982. Spatios, decomandat, varianta cu o suprafata utila de 32, 37 mp. La ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Mazepa%2525252525252b2, Galati, Galati

Casa in Smardan cu centrala termica si  utilitati la pret de apartament
6
3

Casa in Smardan cu centrala termica si utilitati la pret de apartament

Casa in Smardan st- 556 mp cu CT renovata AcasA Imobiliare aduce in atentia potentililor cumparatori oferta de vanzare a unui imobil situat in apropierea orasului, mai precis in Smardan. Proprietate formata din teren in suprafata totala de 556 mp- proprietate; constructie veche, din anii 90, realizata ...