Promovat
Casă + terasa, 50 mp  - zona centrala - Grădina Publică
11
6

Casă + terasa, 50 mp - zona centrala - Grădina Publică

Vă prezentăm o oportunitate excelentă de achiziție, o casă bine întreținută, situată într-o zonă liniștită și pitorească, foarte aproape de Grădina Publică. Ideală pentru o familie care își dorește confortul unui cămin primitor și accesibil la facilități. Detalii imobil: - Suprafața construită: 45 mp - ...

1244 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Galati, Galati

Promovat
Oportunitate investitie - spatiu stradal Aurel Vlaicu, IC Frimu
10
2

Descoperiți oportunitatea ideală pentru demararea afacerii dumneavoastră în zona de prestigiu IC FRIMU, la intersecția străzilor 1 Decembrie 1918 și Aurel Vlaicu, într-o zonă dinamică, înconjurată de licee, grădinițe și școli, perfectă pentru a atrage clienți din comunitate. Spațiul comercial de 75 mp, ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Aeroport, Galati, Galati

Promovat
Oportunitate! Vila cu piscina, situata in Galati ''La cheie'' !
20

Proactiv Imobiliare va ofera in EXCLUSIVITATE posibilitatea de a achizitiona cu 0% comision o vila superba cu finisaje moderne, mobilata si utilata complet, amplasata intr-o zona foarte cautata si bine cotata a orasului Galati (in apropierea rondoului de la "General") Aceasta proprietate beneficiaza ...

1735 EUR/m2 | 219 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica
6
8

Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, 50mp, situat in Tiglina 2, in zona scolii nr. 13, la etajul 4 4, hidroizolatia fiind in garantie. Zona in care se afla imobilul este ușor accesibila pentru mijloace de transport in comun, supermarketuri, ...

920 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând 4700m2 teren extravilan com Smârdan jud Galați 3

Vând 4700m2 teren extravilan com Smârdan jud Galați

Vând teren situat între com Smârdan și sat Kogălniceanu (fosta moara veche)mai multe detalii la telefon.

Galati, Galati

Teren intravilan de vinzare
1
2

Teren intravilan de vinzare

Vind 2 loturi de teren intravilan (.800m cu deschidere 15.87m si 800m cu deschidere 15.97m) in com.Pechea jud. Galati...str.Zimbrului ...

Pechea, Galati

Teren 3700mp, înconjurat de salcâmi, vie, teren arabil, constructii
4
15

Teren 3700mp, ieșire 30m la șoseaua asfaltată, casă nelocuita de 5 ani, paravanul din spatele casei și beciul cu magazia necesită reparații, apă în curte, lumină, teren arabil, vie.

4 EUR/m2 | 3,700 m2

Ciuresti, Galati

vanzare apartament 2 camere

vanzare apartament 2 camere

Persoana fizica, vând apartament in Galați, zona zero, ultracentral, etaj 4 4. Blocul este mansardat. Are centrala termica.

1354 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Teren +Dependințe DN25
9
8

Teren +Dependințe DN25

Vand teren +Dependințe DN 25 Branistea Galați Cu o suprafață de 940 mp intravilan Deschidere DE 12,5 m la DN 25 Curent electric 220v-380v 1 camera de 24 mp Terasa acoperita Placa turnată Proiect parter +mansardă Grup sanitar Puț forat la 29 m.Apa potabila Fosa septica ecologica 2500 l Două magazii ...

Galati, Galati

Vânzare garsoniera
5
2

Vânzare garsoniera

Vând garsoniera Micro 19, Parter, Bloc R9, 20m , mobilata si utilata. Preț 32000E.

1600 EUR/m2 | 20 m2

Micro+19, Galati, Galati

Casa 6 camere Central 208 MP
10
5

Casa 6 camere Central 208 MP

Casă spațioasă, cu compartimentare practică și potențial excelent. Vă propunem spre vânzare o casă solidă, locuibilă, cu o compartimentare generoasă, așa cum reiese din releveu: mai multe camere bine proporționate, holuri spatioase, bucătărie separată și spații auxiliare care oferă flexibilitate în ...

601 EUR/m2 | 208 m2

Galati, Galati

vand teren extravilan
5
1

vand teren extravilan

Vin teren situat între Vânători și Tulucesti in extravilanul comunei Vânători . Preferabil zona relaxare sau grădina unde se pot amplasa construcții ușoare . Loturi sunt de min. 500 mp. Preț 10eur mp. informatii doar mesaje watsapp la numarul din anumt.

Vanatori, Galati

De vânzare casă cu etaj.
8
10

De vânzare casă cu etaj.

De vânzare casă cu etaj,pe Str Unirii Nr 210. Dispune de 2 dormitoare la etaj,la parter un dormitor baie, bucătărie. amprenta la casă este 45mp. Deschiderea de 17 metri.Nu este pentru pretențioși. trebuie izolată pe exterior.

343 EUR/m2 | 289 m2

Galati, Galati

Vand Teren Vanatori 500 m2
10
5

Vand Teren Vanatori 500 m2

Vand teren intravilan situat in Jud. Galati, Com. Vanatori, Sat. Vanatori cu o suprafata de 500m2 Terenul este amplasat pe o strada paralela cu drumul national, pe care regasim toate utilitatile ( apa, gaz, canalizare, electricitate) la limita proprietatii Terenul are o deschidere de aproximativ ...

500 m2

Vanatori, Galati

Casa batraneasca + teren Odaia Manolache
2
4

Casa batraneasca + teren Odaia Manolache

Vand Casa batraneasca in Odaia manolache Suprafata teren 1114mp din care 346mp vie si 768 mp constructii Casa batraneasca dispune de 3 camere in total 51mp plus anexe. Casa este racordata la apa curenta , gaze naturale si canalizarea se afla la poarta. Actele sunt la zi ! Pentru mai multe detalii ...

1053 EUR/m2 | 51 m2

Odaia Manolache, Galati

Hala si teren Galati
10

Hala si teren Galati

Hala cu teren in orasul Galati Amplasare pe Drumul de Centura cc Str. Oltului. Pozitie exceptionala cu doua deschideri, 20 m la Drumul de Centura si 60 m la Str. Oltului. Acces facil pentru TIR, sens giratoriu in imediata apropriere. Suprafata terenului: 1.211 mp . Suprafata halei: 310 mp . Posibilitate ...

1543 EUR/m2 | 311 m2

Galati, Galati

Vand teren 321 mp Bariera Traian
2
1

Vand teren 321 mp Bariera Traian

Vând teren în Barieră Traian ,vizavi de noul Centru Comercial Traian ,accesul se face din Str .Traian pe aleea Traian ,suprafața de 321 mp,deschiderea de 10 ml , cu toate utilitățile (apă ,lumina ,canalizare ,gaz),cu vedere la Brates .

321 m2

Galati, Galati

238.000   (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați
10
1

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

Central, Galati, Galati

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro
10

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie o cabana din lemn cu fundatie din beton, acoperita cu tabla in sat Costi, zona Metro, Galați, ideal pentru o casa de vacanta sau pentru constructia de noi locuinte, terenul fiind ...

1167 EUR/m2 | 90 m2

Costi, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Branistea, sat V. Alecsandri
11

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Branistea, sat V. Alecsandri Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate o proprietate deosebita in com Branistea, sat V. Alecsandri, construita in anul 2014. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol ...

999 EUR/m2 | 99 m2

Vasile Alecsandri, Galati

VAND teren 7000 mp + hala 540 mp Tecuci , jud Galati
4

VAND teren 7000 mp + hala 540 mp Tecuci , jud Galati

Vand 7000 mp teren intravilan situat in Tecuci str 1 Dec 1918 nr 157, la iesirea spre Galati Pe acest teren se gasesc , o hala productie 540 mp, casa birou 110 mp, cladiri anexa, Utilitati , apa-canalizare, gaze, curent trifazic , Incalzire centrala temica pe gaz , Stadiul constructiei: Finalizat, numar ...

537 EUR/m2 | 650 m2

Sud, Tecuci, Galati

vanzare apartament 4 camere central
9
3

vanzare apartament 4 camere central

Vand apartament 4 camere, ultracentral ( spate spicu ) , etaj 4, 75m2 , multiple imbunatatiri, vedere bilaterala, semimobilat. Pret : 78.500 euro. Relatii la telefon

1027 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

OPORTUNITATE- 3 camere decomandate,2 balcoane, 2 bai, BR-uri, Mazepa 1-Brailei
1
3

OPORTUNITATE Un apartament luminos și extrem de spațios, cu 3 camere decomandate, aflat la etajul 8 din 10 priveliști superbe, lumină naturală din abundență și două balcoane perfect poziționate, cu vedere la str Brailei catre DUNARE, ideal pentru familie, birou sau investiție.. -> Situat la un etaj ...

1047 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea