Promovat
Imobil Str. Prelungirea Brailei  Exclusivitate prin Dacomari!
6
1

Imobil Str. Prelungirea Brailei Exclusivitate prin Dacomari!

Imobil de vânzare-destinație comercială Zona Royal Pizza Exclusivitate prin Dacomari! Cod 1107N: Vă prezentăm spre vânzare, o proprietate situată în Galati, zona străzii Brasov colț cu Prelungirea Brăilei. Terenul este în suprafață de 349 mp, pe care sunt edificate trei construcții. Locuința are o suprafață ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandate Micro 19
6
1

Apartament 2 camere decomandate Micro 19

Apartament 2 camere – Micro 19, Galați Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Micro 19, zonă liniștită și bine conectată. Suprafață utilă aprox. 40 mp, 43mp totali, compartimentare practică: living, dormitor, bucătărie separată cu balcon închis, baie și hol. Locuința este întreținută, cu finisaje ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați
14
15

Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați

Reprezentare exclusivă prin agenția imobiliară DACOMARI! Cod ofertă 1106O: Agenția imobiliară DACOMARI vă propune spre vânzare o casă situată în Galați, zona Parc Rizer, amplasată pe un teren cu suprafața de 294 mp și un front stradal de 5 metri. Locuința este construită pe un singur nivel (regim de ...

472 EUR/m2 | 167 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere decomandate
10
1

Vand apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 cam decomandat,micro 21, mobilat si utilat ,centrala termica ,geamuri termopan ,izolatie exterioara,curat,modern,are tot ce i trebuie ptr a fi locuit imediat,merita vazut,tel

1410 EUR/m2 | 39 m2

Micro 21, Galati, Galati

Vand PADURE si VIE în comuna Varlezi, județul Galati 1

Vand PADURE si VIE în comuna Varlezi, județul Galati

Vand PADURE si VIE în comuna Varlezi, județul Galati: 1.00 (un) hectar PADURE (tarla 5, parcela 46 7) și 0.19 hectar VIE ( tarla 21 1, parcela 163 116). Prețul total de vânzare 20.000 lei (pentru cele doua suprafete). Cei interesați pot suna la telefon: .

Varlezi, Galati

Proprietar
1

Proprietar

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4 din 4, ușa metalică, geamuri termopan bucatarie si dormitor, centrala termica, baie cu geam și boiler.Apartamentul necesita renovare! Zona foarte buna si lisistita. Tiglina1, Str.Saturn, nr.6, bl.C1 Pret 50100 Euro negociabil la fața locului! Tel ...

1044 EUR/m2 | 48 m2

Tiglina%252b1, Galati, Galati

Vand casa Movileni
8
8

Vand casa Movileni

Vând casa in Movileni situata la strada, 3 dormitoare, bucătărie, 2 bai, magazie, 120 mp, teren 400 mp, încălzire cu peleti, cazan automat, interior impecabil, exterior de aranjat.

483 EUR/m2 | 120 m2

Movileni (Sendreni), Galati

Vând teren intravilan
14
3

Vând teren intravilan

Proprietar Vând teren intravilan , 400 m , deschidere 17,5 m . Terenul se află la DN 26 ( când se termină 4 benzi și încep două benzi spre Vânători , lângă fostul IRICAD ) toate utilitățile la limita terenului . Este cartier rezidențial . Toate actele la zi

400 m2

Galati, Galati

Teren 2100mp cu 2loturi de casa bătrânească de vânzare - sat Aldești, județul Galați
4
1

*2 loturi de casa dintre care: I. 1.360 mp dintre care 884 teren arabil curte și 476 construcție casa II. 1.023 mp dintre care 753 teren arabil curte și 270 mp lot construcție casa *primul lot - intrarea în Proprietatea este compusă din: 2 case locuibile construite din paiantă, acoperite cu țiglă ...

26 EUR/m2 | 750 m2

Galati, Galati

Vind apartament 1 camera
4
3

Vind apartament 1 camera

Persoana fizica vând apartament 1 camera, mansarda, I.C.Frimu. Apartamentul are apa rece trasa separat, centrala termica noua, aer condiționat nou, curat. Nu sunt probleme cu infiltratiile, acoperișul este în totalitate acoperit cu tabla Lindab. Suplimentar exista un spațiu de depozitare în podul apartamentului. ...

1515 EUR/m2 | 33 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Vand 50mp spatiu comercial Tiglina 1
8
1

Vand 50mp spatiu comercial Tiglina 1

Spatiu cu terenul aferent este de vanzare sau de inchiriat, se afla in Complex Comercial Tiglina 1 zonă centrală, flux constant de clienți, parcare în apropiere. Recent renovata locatia este ideala pentru:multiple activitati: magazin, cafenea, cabinet medical, birouri etc. Compartimentat in: 1 baie, ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

vand apartament
1

vand apartament

Ap 4camere,etaj4 în micro39A(lângă piata),are toate utilitățile,2bai,3balcoane,spatios82mp,curat,merita văzut!

1098 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
1

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 76 500 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1628 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Teren intravilan în Mun. Galați, construibil, intabulat, zona Criomec- Triton
10
1

Se vinde in Galati, teren 700 mp, lotizat 300+400 mp împrejmuit, fundatie din beton armat cu gard bca, poarta acces auto culisanta, poarta de picior, pomi fructiferi, spațiu depozit 25mp, apă, curent electric si gaze naturale la poartă. Teren în proprietate exclusiva, intabulat, liber de sarcini. Este ...

700 m2

Micro%2525252b21, Galati, Galati

Vanzare casă regim parter
7
2

Vanzare casă regim parter

Casa beneficiază de un teren în suprafața totală de aproximativ 500 m . Casa este compusă: -Living generos cu bucătărie open space -3 dormitoare -2 grupuri sanitare -Dormitorul matrimonial are baie proprie -Dresing -Terasă La prețul afișat imobilul se vinde complet finisat (la alb) și toate branșamentele ...

973 EUR/m2 | 132 m2

Odaia Manolache, Galati

Vând casa com Jorasti jud Galati
7
9

Vând casa com Jorasti jud Galati

Vând casa comuna Jorasti , suprafață teren 4000 m pătrați, locuibili 80 m , compuși din 3 camere , baie, bucătărie plus alte dependințe, casa se vinde cu toate bunurile , inclusiv cazan de țuică de 500 L . Pe teren se afla și vie , aproximativ 20 arii. RELATII LA TEL

463 EUR/m2 | 80 m2

Jorasti, Galati

Apartament 2 camere de vânzare   Mazepa, Galați | Ideal locuință sau spațiu comercial
1

Apartament 2 camere de vânzare Mazepa, Galați | Ideal locuință sau spațiu comercial

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parter, în cartier Mazepa zonă liniștită, cu mult spațiu verde, la doar 50 m de Școala Generală nr. 28 Mihai Eminescu . Suprafață: 42 mp utili + balcon 7 mp Suprafață totală: 49 mp Detalii imobil: Bloc cu 4 etaje Subsol tehnic Pereți groși ...

1524 EUR/m2 | 42 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
8

Vand apartament 2 camere

Vând apartament cu doua camere situat la etajul 3 in zona centrala pe Gheorghe Petrașcu,situat aproape de cabinete medicale ,policlinica,grădinița, scoli ,licee, piata, Penny Market și diferite magazine. - apartamentul dispune de încălzire cu centrala proprie, baie recent renovata ,apartament proaspăt ...

1333 EUR/m2 | 30 m2

Tecuci, Galati

Apartament de 2 camere, Nespalata, et.1, Galati
4

Apartament de 2 camere, Nespalata, et.1, Galati

Agentia imobiliara Familia vă propune spre vânzare un apartament luminos cu 2 camere, situat la etajul 1, chiar în inima orașului Galați, într-una dintre cele mai căutate și apreciate zone centrale. Poziționarea sa oferă un echilibru ideal între liniștea unui cămin confortabil și avantajele vieții urbane, ...

1273 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere semidecomandat 39B
5

Apartament 3 camere semidecomandat 39B

Persoana fizica vând apartament 3 camere semidecomandat, izolație exterioară, rulouri la geamuri , centrala termica, în fața blocului stația de autobuz, la 10minute piața 39, mobilat,geam la baie, 48 mp utili, 52 mp cu balcon la dormitorul mare, etaj 4 4, micro 39 A, preț 60.000 euro negociabil, se acceptă ...

1250 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Vand apartament M3
5
5

Vand apartament M3

Persoana fizica,vând apartament cu 2 camere semidecomandat,mobilat și utilat precum se prezintă în fotografii .

1204 EUR/m2 | 54 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

vând teren intravilan
4
7

vând teren intravilan

vând teren intravilan 2750 mp în jud Galați, comuna Cavadinesti sat Vadeni. Donez odată cu vânzarea intravilanului 2500 mp teren arabil în parcele cu diferite suprafețe. Detalii la telefon . prețul este negociabil către 2.5 euro mp

Vadeni, Galati

Vând teren extravilan Valea mărului 1

Vând teren extravilan Valea mărului

Suprafață totală teren 3,45 ha, respectiv 1,15 ha zona (Tufă) și 2,3ha zona(Băleanu), preț 35000 pe ha. Mai multe relații la telefon

3 m2

Tecuci, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea