Promovat
Ap. 1 camera zona Doja, etaj 3, renovat
9
6

Ap. 1 camera zona Doja, etaj 3, renovat

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in zona Doja, la etajul 3 4 al unui bloc construit in anul 1984. Imobilul se află într-o zonă excelentă, cu acces facil la mijloace de transport în comun, supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii. Apartamentul ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Galati, Galati

Promovat
 DE VÂNZARE apartament 3 camere 91 mp, Zona Ultimul Leu, Complex Vega!
8
3

Reprezentare exclusivă prin agenția imobiliară DACOMARI! COMISION 0% pentru cumpărător! De vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat în complexul rezidențial Vega, zona Ultimul Leu, avand suprafata utila de 91 mp. Compartimentare eficientă: living, 2 dormitoare, 2 băi, 2 balcoane închise, ...

1808 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandate Micro 19
6
1

Apartament 2 camere decomandate Micro 19

Apartament 2 camere – Micro 19, Galați Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Micro 19, zonă liniștită și bine conectată. Suprafață utilă aprox. 40 mp, 43mp totali, compartimentare practică: living, dormitor, bucătărie separată cu balcon închis, baie și hol. Locuința este întreținută, cu finisaje ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane   Micro 17, parter.
9
1

Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane Micro 17, parter.

Cod anunț 106EB: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate, situat în Micro 17, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, construit în anul 1985. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă două balcoane generoase, în suprafață totală de 24 mp, rezultând ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De Vanzare - Ap. 2 Camere - Mazepa 2 Piata Ancora Faleza Dunarii
10

De Vanzare - Ap. 2 Camere - Mazepa 2 Piata Ancora Faleza Dunarii - Vedere spre Dunare - 78500 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata de aprox. 53 mp, ce este situat la etajul 3 8 (bloc cu lift) al unui imobil ...

1481 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

vand teren 421 mp in comuna smardan sat m. kogalniceanu
9
7

vand teren 421 mp in comuna smardan sat m. kogalniceanu

terenul intravilan este dotat cu curent electric 3 80, apa curenta, constructie cu bucatarie, gresie, mobila,frigider,aer conditionat,mese, scaune etc. sunt plantati pomi fructiferi, nbrazi tuia,gard viu, gazon, gard beton si plasa.

421 m2

Smardan, Galati

Vând apartament 4 camere cu extindere

Vând apartament 4 camere cu extindere

Vând apartament 4 camere cu extindere în Galați vis-a-vis de Palatul Navigatiei etaj 1 din 4. Preț 1000 mp.

1000 EUR/m2 | 150 m2

Ultracentral, Galati, Galati

Vând casă in Frumusita ,Jud Galați ,nr telefon
4
6

Vând casă in Frumusita ,Jud Galați ,nr telefon

Vând casă in com Frumusița ,Jud Galați ,nr de telefon

1 EUR/m2 | 400 m2

Frumusita, Galati

Vând casă galati oras
6
3

Vând casă galati oras

Vând casă Galati, P+E, zona Parc CFR (Carol) construcție 2024, stadiul construcției tencuit la interior, exterior, instalație electrica și sanitara executată. Este alcătuită din 2dormitoare, 2bai, 2dressinguri, living și bucătărie generoase. Acoperiș din tabla Lindab click 0,6mm, grand Matt, falt 38mm, ...

1273 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vânzari imobiliare
10
6

Vânzari imobiliare

Vând apartament cu 2 camere zona Mazepa II la mansardă. Apartamentul este decomandat, iar bucataria și sufrageria sunt open space. An construcție:2006 Constructia este realizata din B.C.A. Apartamentul are o suprafață totală utilă de 57,47 mp din care balconul ocupă 8,32mp. Balconul este închis, izolat ...