Promovat
Exclusivitate - 3 camere, Faleza - Vedere la Dunare
12
2

Exclusivitate - 3 camere, Faleza - Vedere la Dunare

Descoperă oportunitatea perfectă de a trăi în inima Galațiului, pe prestigioasa Faleză Superioară a Dunării! Îți prezentăm un apartament de lux, exclusivist, cu 3 camere, care îți va oferi confort și eleganță într-un ambient de neegalat. Caracteristici remarcabile: - Suprafață generoasă de 77,5 mp ...

2129 EUR/m2 | 78 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
Exclusivitate! Proprietate in Sendreni, jud. Galati -  59.900 EUR
20
11

Exclusivitate! Proprietate in Sendreni, jud. Galati - 59.900 EUR

Va prezentam in exclusivitate o proprietate situata in intravilanul comunei Sendreni, intr-o zona extrem de linistita, ideal a pentru cei care isi doresc confort, intimitate si apropiere de natura. Este alegerea perfecta pentru retragerea la pensie sau pentru oricine cauta un stil de viata relaxat, departe ...

1102 EUR/m2 | 59 m2

Sendreni, Galati

Promovat
 Potential prin personalizare proprietate noua zona "Metro" st- 400 mp
6
4

Reședință modernă P+E în zona Metro Eleganță, Spațiu și Potențial AcasA Imobiliare vă invită să descoperiți o proprietate cu adevărat specială, situată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale aflate în expansiune zona Metro, Galați. Pe un teren generos de 400 mp, cu deschidere ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Costi, Galati

Promovat
Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor   Confort și Calitate la Cheie!
15
8

Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor Confort și Calitate la Cheie!

AcasA Imobiliare Galati va propune spre cumparare o casa P+1 situată in zona Siderurgiștilor, într-o zonă accesibilă și bine conectată, aproape de: Supermarketuri, magazine și piețe Școli, grădinițe și licee Stații de transport în comun pentru deplasări rapide Parcuri și zone verzi ...

1400 EUR/m2 | 135 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren de vanzare 300mp 3

teren de vanzare 300mp

Teren de vanzare extravilan in Odaia Manolache 300 mp

300 m2

Odaia Manolache, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 38 mp + balcon 7 mp, etaj 1, Micro 40
5
2

Cod 10012: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și dependințe, având o suprafață utilă de 38 mp, la care se adaugă un balcon generos de 7 mp. Imobilul este situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în anul 1970, în Micro 40. Locuința beneficiază de centrală termică ...

1237 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Casa parter+mansardă+pod
10
8

Casa parter+mansardă+pod

Casa parter+mansardă, Vînători-Odaia Manolache, jud. Galați, în zona nouă. Proiect deosebit. Terenul în suprafață totală de 500 mp, suprafața construita 143 mp, din BCA, acoperită cu tablă de tip Lindab și izolată termic la exterior. Utilități: apă curentă, canalizare, puț forat la 65 m, rețea electrică, ...

1049 EUR/m2 | 143 m2

Odaia Manolache, Galati

Casa "Foișor" de vânzare, în Slobozia Conachi - Galați
10

Casa "Foișor" de vânzare, în Slobozia Conachi - Galați

Vindem casa "Foișor", situată pe strada Breana, nr. 18, în comuna Slobozia Conachi, jud. Galați, la 27 km de Galați, zonă neinundabilă, liniștită, în apropierea fostului Cămin Cultural, construită în anul 1992, structură din țesătură lemn(poză din 1992), paiantă, cimentuită exterior(praf de piatră) și ...

549 EUR/m2 | 102 m2

Slobozia Conachi, Galati

URGENT Casa cu etaj +HALA panouri sandwici
10
5

URGENT Casa cu etaj +HALA panouri sandwici

Pret ptr o perioada limitata de timp! Vindem casa propietate,ptr cine își dorește o casa spatioasa ,o curte la fel de spatioasa, unde sa spui ca ai ajuns acasă. Construcție 150mp amprenta Spațiu util 240mp Curte 1120mp cu deschidere de 22ml Parter- -1dormitor 16mp -living open space cu bucatarie si ...

913 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

Apartament 3 cam Micro 38 ,et 3,mobilat si utilat
8
7

Apartament 3 cam Micro 38 ,et 3,mobilat si utilat

Descoperă un apartament cochet de 53 mp, situat la etajul 3 din 4, în Micro 38 – locul unde te simți acasă din prima clipă. Semidecomandat, mobilat și utilat, este gata de mutare. Beneficiază de izolație exterioară, geamuri termopan, centrală termică și apă separată – pentru confort și costuri reduse. Luminos ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Micro 38, Galati, Galati

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Tiglina+3, Galati, Galati

  73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona RONDOU, CAPAT TRAMVAI , la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul ...

1470 EUR/m2 | 50 m2

Micro 21, Galati, Galati

   60.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
9
1

60.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

60.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80 si are o suprafata desfasurata ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Micro 16, Galati, Galati

 57.900  , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3   Micro 16, zona FLORA
6

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona Flora , la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Micro 16, Galati, Galati

   49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
7

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1125 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18
10

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament spatios cu patru camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 18, la etajul 8 din 10 al unui bloc amplasat pe strada Brailei, construit in anul 1981, cu casa scarii ingrijita ...

1260 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele, construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G.
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, complet mobilata si utilata in Sat Costi-zona Floricultura
20

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, 3 grupuri sanitare, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura Agentia imobiliara Familia va propune in exclusivitate spre cumparare o proprietate deosebita, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura, construita in 2022 si amenajata ...

1188 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea