Imobiliare Motru Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vânzare direct proprietar
7

Apartament 2 camere de vânzare direct proprietar

Vând apartament 2 camere Suprafața 56 m2 Zonă liniștită aproape de magazinele mari Apartamentul nu dispune de centrală pe gaz(țeava de gaz este adusă până la ușă) Prețul este ușor negociabil P.S- nu știu exact anul construcției am pus ca era obligatoriu

464 EUR/m2 | 56 m2

Motru, Gorj

Apartament 2 camere de vanzare Motru 1

Apartament 2 camere de vanzare Motru

Vand apartament cu 2 camere, bloc J2, etaj 2, semidecomandat, 44.5 mp plus balcon 4 mp, bloc de caramida, izolatie exterioara, centrala pe gaz Ariston, mobilat si utilat, pozitionat central, la 3 min de Scoala Generala nr. 1, parc, piata noua, policlinica si spital. Pret: 46.000 euro negociabil Telefon: ...

958 EUR/m2 | 48 m2

Motru, Gorj

Vand apartament 3 cam. str. Stejarului , bloc L2, sc.D,et.3
6
13

Vand apartament 3 cam. str. Stejarului , bloc L2, sc.D,et.3

Apartament 3 camere, decomandat, 2 băi, parchet natur, 1 balcon, 77 m2, et.3.

77 m2

Central, Motru, Gorj

Garsonieră Motru (Zona Centrală) Bl.G2
5

Garsonieră Motru (Zona Centrală) Bl.G2

Garsoniera de vanzare!!! Decomandata Toate actele necesare vanzarii si fara datorii! Vedere spre parc! Magazine si institutii in imediata apropiere! NEGOCIABIL!!! Zona Centrala! Bloc G2,Et.2! Necesita renovare!

1111 EUR/m2 | 27 m2

Central, Motru, Gorj

Garsoniera Motru
5
6

Garsoniera Motru

Garsonieră in Motru, bloc H10, etaj 4, peste stradă de Jysk. Renovată, acoperis refacut, instalație electrică cupru, instalație sanitară și termică schimbată,usi interior-exterior schimbate.Gaz la usa.

588 EUR/m2 | 40 m2

Motru, Gorj

Vand Garsoniera Bloc N1 ,Motru
4
2

Vand Garsoniera Bloc N1 ,Motru

Vand Garsoniera in Municipiul Motru, Bloc N1, Sc 4, Parter

630 EUR/m2 | 27 m2

Motru, Gorj

Se vinde, Apartament cu 2 camere!
5
4

Se vinde, Apartament cu 2 camere!

SE VINDE Apartament cu 2 camere, Bloc M12, scara III, ap. 18, etajul IV. Jud. Gorj, oraș Motru! Bloc acoperit, relații la nr. de telefon sau în privat! Apartamentul este cu vedere spre primărie și catedrală. Preț de 34.000 euro mobilat și 30.000 gol.

593 EUR/m2 | 54 m2

Motru, Gorj

Garsoniera Motru 32 m2 ,etajul 1 ,confort 1 in bloc de caramida
8
2

Pret fix..! Se vinde garsoniera confort 1 situata la etajul 1 in blocu D1 cu vedere spre Parcul Central, mobilata si utilata. Ca dotari dispune de : -usa metalica -geamuri termopan tripan cu 7 camere -parchet trafic intens -instalatie sanitara baie si bucatarie noua -instalatie electrica cupru in totalitate -faianta ...

781 EUR/m2 | 32 m2

Motru, Gorj

Vânzare Garsonieră  confort 1.
6
1

Vânzare Garsonieră confort 1.

Garsoniera este renovată și modificată. Este schimbată intrega instalatie electrică și sanitară. Tavanele sunt izolate cu vată minerală si rigips. Este făcută si hidroizolație pe acoperiș. E branșată la reteaua de gaze. Se vinde așa cum arată în poze. Este cu vedere pe soare. Bl.G3, etj4 lângă liceul ...

1019 EUR/m2 | 27 m2

Motru, Gorj

Vând teren in Motru Gorj

Vând teren in Motru Gorj

Vând 4969 mp teren intravilan si extravilan in zona str. Motrului, având deschidere la strada de 22 m.l. Mai multe detalii la telefon

Motru, Gorj

Apartament 3 camere de vânzare în Motru   Str. Arțarului | Direct de la proprietar | Complet mobilat
9
1

Apartament 3 camere de vânzare în Motru Str. Arțarului | Direct de la proprietar | Complet mobilat

FĂRĂ AGENȚII IMOBILIARE vânzare direct de la proprietar Pentru mai multe informații și vizionări, te rog să mă contactezi la: Preț: 46.000 EUR Îți dorești un apartament spațios, luminos și gata de mutare, situat într-o zonă liniștită și verde din Motru? Acest apartament de 3 camere, decomandat, ...

670 EUR/m2 | 67 m2

Motru, Gorj

Vand apartament
5

Vand apartament

Vând apartament 2 camere Motru, Aleea Liliacului, la parter fara subsol. Locuința are o suprafață de 53 mp și este compartimentată astfel: 2 camere spațioase, bucătărie, baie, 2 holuri. Dispune de gaze trase in apartament. Zonă liniștită, cu acces rapid la magazine, școli și alte puncte de interes. Pret: ...

679 EUR/m2 | 53 m2

Motru, Gorj

Teren intravilan,
4
1

Teren intravilan,

Vând teren intravilan în suprafață de 800 mp, și extravilan 3564mp in municipiul Motru, jud. Gorj. Preț 60000 negociabil. Mai multe detalii la telefon

Motru, Gorj

Apartament I2
3
2

Apartament I2

Se vinde apartament I2 etaj 3 ultracentral! Apartamentul necesită renovări. 28.000 Sau schimb cu unul la parter sau etajul 1 plus diferența.

583 EUR/m2 | 48 m2

Motru, Gorj

Vand sau inchiriez garsoniera conf I
1

Vand sau inchiriez garsoniera conf I

Vand sau inchiriez in Motru, garsoniera confort I situata la N8 et 3.Garsoniera este mobilata si utilata ,momentan nu are centrala proprie,dar s-a inceput procesul de instalare a gazelor,finalizarea fiind posibila in maxim 30 zile.Mai multe detalii la tel.

862 EUR/m2 | 26 m2

Motru, Gorj

Vând apartament Motru, Gorj
8

Vând apartament Motru, Gorj

Vând apartament 2 camere in mun. Motru, Aleea Liliacului nr. 2, bl. E3, Parter, jud. Gorj. Apartamentul dispune de toate utilitățile, având gaze, apă și canalizare. Usa de acces este metalica și geamurile sunt de termopan. Țevile din interiorul apartamentului au fost schimbate complet în anul 2020. ...

1000 EUR/m2 | 45 m2

Motru, Gorj

Vand vila in Motru - 3 niveluri, D+P+1+M
4
1

Vand vila in Motru - 3 niveluri, D+P+1+M

Vand vila in Motru - 3 niveluri, D+P+1+M, construita din caramida si acoperita cu tigla, suprafata desfasurata 316 mp, curte 600 mp. Anul constructiei - 1988. Se preteaza la deschidere de clinica medicala, pensiune, centru de recuperare etc. Pret: 210000 Euro, usor negociabil.

665 EUR/m2 | 316 m2

Motru, Gorj

Vând solarii cu teren cu tot sau separat.
4
1

Vând solarii cu teren cu tot sau separat.

Vând solarii cu teren cu tot, situate în sat Insuratei, oraș Motru, suprafața terenului este de 2400 mp , din care 1000 mp sunt solariile care sunt 3 , se deschid atât lateral cat și porțile se poate intra cu tractorul în ele . Au sisteme de irigare sunt alimentate din puțuri cu pompe pe benzină, sunt ...

2,400 m2

Motru, Gorj

Garsoniera de vanzare
5
1

Garsoniera de vanzare

Garsoniera este situata in blocul D1 strada Solitarilor etajul 4,blocul este acoperit Nu are centrala Gaz ,doar boiler apa calda. Pret 20000 euro

667 EUR/m2 | 30 m2

Motru, Gorj

Vând apartament
5
3

Vând apartament

Vând apartament cu trei camere, etaj 4, bloc acoperit sau schimb cu garsoniera plus diferența. Relații la telefon

421 EUR/m2 | 70 m2

Motru, Gorj

Salvează căutarea