Promovat
Proprietate de vânzare în Barbura (Băița), Hunedoara
10
4

Proprietate de vânzare în Barbura (Băița), Hunedoara

Proprietate de vânzare în sat Barbura, comuna Băița, județul Hunedoara 37.500 mp teren compact, cu intravilan, pășune fâneață și pădure Se oferă spre vânzare o proprietate situată în satul Barbura, comuna Băița, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, retrasă și cu multă intimitate, potrivită pentru ...

Barbura, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Promovat
Loturi de teren
10
8

Loturi de teren

Vand 4 loturi de teren zona Cozia , jud. Hunedoara la 5 km de Deva. Primul lot 1888m2 din care 450m2 intravilan , utilitati in proximitate(apa ,canal, electricitate), al doilea lot 4700m2 , inca doua loturi separare de un drum , unul cu suprafata de 1720m2 si altul m2. Pret negociabil in functie de suprafata ...

1,888 m2

Cozia, Hunedoara

Promovat
    Vand teren extravilan, langa satul clopotiva
3

Vand teren extravilan, langa satul clopotiva

Vând teren extravilan lângă Clopotiva, terenul este situat lângă locul de decolare a parapantistilor Suprafata teren 5000 m2 pretul de vanzare al terenului este de 8 euro m2 .

5,000 m2

Clopotiva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren 10 000 mp în apropiere Auschan 1

Vând teren 10 000 mp în apropiere Auschan

Vând teren intravilan 5000 mp + 5000 mp extravilan (cu posibilitate de trecere în intravilan), toate utilitățile disponibile. Preț negociabil. Informații pe mail.

Hunedoara, Hunedoara

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700
6
10

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

Cabana, casa si teren langa 2 noduri importante de autostrada
10
10

Imobil in suprafata de 9500 mp situate langa DN 7( E 68) in apropierre de intrarea/coborarea pe autostrada, Orastie – Deva / Sebes. Avand amplasat pe teren constructiile urmatoare: 1. Cabana turistica-restaurant la parter, inaltime P+E+M. Suprafata construita la sol 174 mp, din anul 1997; - Parter: ...

0 EUR/m2 | 355 m2

Orastie, Hunedoara

Spatiu comercial Simeria
8

Spatiu comercial Simeria

Se ofera spre vanzare spatiu comercial situat pe strada Victoriei din orasul Simeria, respectiv in spatele Garii C.F.R. Simeria. Dispune de o suprafata totala de 59 mp, utilitati : apa, canalizare, retea de gaz si instalatie de curent trifazic, WC si un spatiu de depozitare. Exista un proiect intocmit ...

1017 EUR/m2 | 59 m2

Simeria, Hunedoara

Vanzare teren intravilan - Beriu, jud.Hunedoara
2
4

Vanzare teren intravilan - Beriu, jud.Hunedoara

Vand teren intravilan 1650 mp partial imprejmuit (spre drum) in Beriu-Jud.Hunedoara. Terenul este situat in capatul satului langa un drum asfaltat. Are toate utilitatile (curent, apa, canalizare) in imediata apropiere Se preteaza pentru constructii . Pret 10 euro mp negociabil. Atasez imagine cu locatia ...

Beriu, Hunedoara

ap central 2

ap central

la cheie te muti direct

1055 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
27

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
28

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Terenuri extravilane 2euro m2 2

Terenuri extravilane 2euro m2

Vând diverse parcele terenuri în extravilan la preț 2euro m2 situate pe drumul județean Hunedoara Călan , lângă Nadastia de Jos !

10,000 m2

Nadastia de Jos, Hunedoara

Vând teren intravilan Nadastia de jos 4

Vând teren intravilan Nadastia de jos

Vand teren intravilan cu toate utilitățile pe parcela 2400m2 !! Preț 12mii euro

2,400 m2

Nadastia de Jos, Hunedoara

Apartament 4 camere semidecomandat, zona Gojdu
8
37

Apartament 4 camere semidecomandat, zona Gojdu

Apartament 4 camere semidecomandat, zona Gojdu, etaj 3 , bloc de caramida, baie, balcon, bucatarie mare, 80 mp, AC,CT, termopane, Pret 85.000 eur

1063 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

casa zona ultracentrala Deva
2
29

casa zona ultracentrala Deva

Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (288) Hunedoara (184) Petrosani (92) Vulcan (59) Brad (54) Simeria (52) Petrila (49) Lupeni (42) Hateg (37) Orastie (36) Soimus (13) Uricani (13) Bacia (12) Calan (12) Criscior (11) Ilia (11) Barsau (10) Balata (9) Bejan (9) Geoagiu-Bai (9) Geoagiu (8) Rau de Mori (8) Bretea Muresana (7) Pestisu Mare (7) Zam (7) Simeria Veche (6) Vata de Jos (6) Almasu Mic (5) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Dobra (5) Ghelari (5) Pestisu Mic (5) Vetel (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Beriu (4) Boholt (4) Cainelu de Sus (4) Clopotiva (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Teliucu Inferior (4) Almas-Saliste (3) Baru (3) Cerbal (3) Certeju de Sus (3) Chimindia (3) Gurasada (3) Hartagani (3) Lesnic (3) Livadia (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nucsoara (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tisa (3) Toplita (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baia de Cris (2) Baiesti (2) Balsa (2) Banita (2) Blajeni (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Bulzestii de Sus (2) Campu lui Neag (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Cozia (2) Cristur (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Govajdia (2) Harau (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Luncoiu de Sus (2) Mintia (2) Nojag (2) Oprisesti (2) Orastioara de Sus (2) Paulis (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rapoltu Mare (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santandrei (2) Serel (2) Taratel (2) Tebea (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batrana (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bucuresci (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dealu Mare (1) Densus (1) Dobrot (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Gros (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Mihaileni (1) Muncelu Mic (1) Nalatvad (1) Ocolisu Mare (1) Ohaba (1) Ostrov (1) Ostrovu Mic (1) Panc-Saliste (1) Paucinesti (1) Pesteana (1) Pestera (Petrosani) (1) Petreni (1) Petros (1) Pischinti (1)