Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Promovat
Vand casa
8
3

Vand casa

Vând casă la sat lângă șosea,apă la rețea și fântână în curte baie cu canalizare cămară bucătărie de vară garaj curte mare cu boltă de vie grădină mare 4 camere și posibilitate de mansardare la un și camere fiind turnată placa de beton podele și sobe de teracotă în camere anexe pentru animale

183 EUR/m2 | 180 m2

Panc-Saliste, Hunedoara

Promovat
Vand casa individuala cu curte si gradina in Petrila
10
1

Vand casa individuala cu curte si gradina in Petrila

Vând casă individuală, curte și grădină în suprafață totală de 522 de metri pătrați. Casa este compusă din hol intrare (cerdac), bucătărie, baie, o altă cameră mai mică și două camere mari. Casa este situata la intrare in Petrila pe strada Republicii, inainte de strada Minei. Este racordata la reteaua ...

707 EUR/m2 | 75 m2

Cimitir, strada Minei, Petrila, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
3

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Hărțăgani, Hunedoara, teren intravilan, 8500 m2, acte, pozitie superba, liniste, eco
10
21

Vând teren 8500 mp, intravilan, intabulat, , Harțăgani, zona Grelești, proprietate personale, acte in regula. Poziție foarte bună, priveliște superbă, zona pitorească, foarte liniștită. Se află la jumătate de ora de mers cu mașina de orașele Deva sau Brad. Drum asfaltat până la teren, curent electric. ...

8,500 m2

Hartagani, Hunedoara

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1
2
3

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1

Proprietar, vand apartament cu doua camere in localitatea Calan, judetul Hunedoara, in centru, pe strada Florilor, partea cu scoala. Apartamentul este intr-un bloc izolat, pe partea unde bate soarele, avand un confort termic ridicat. Stare buna, 2 camere + balcon. -Etaj 1, gaz, balcon inchis, mobilat ...

800 EUR/m2 | 45 m2

Calan, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
30

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona OM
9
8

Apartament 2 camere zona OM

Vînd apartament cu două camere etajul 2 ,acoperișul este nou ,este renovat ,aer conditionat Beko în fiecare cameră noi în garanție, mobilat și utilat partial .Apartamentul este izolat exterior cu polistiren de 10 cm ,loc de parcare ,vecini liniștiți și respectuoși. Electrocasnicele sunt noi de 3 luni ...

1083 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă în comuna Bosorod
10
6

Casă în comuna Bosorod

Proprietar vând casă individuală, comuna Bosorod, sat Chitid, nr. 38. județ Hunedoara Casa este pe strada principală, cu asfalt, (paralela cu șoseaua), in zona centrală a localității. Este situata la o distanță de apr. 30 km de Deva si 20 km de Hateg, Orăștie și Hunedoara. Utilități: cablu TV și internet ...

232 EUR/m2 | 168 m2

Chitid, Hunedoara

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sadoveanu, PUZ aprobat(P+2)
6

Vand teren intravilan in Zavoi, partea de jos in suprafata de 400 mp, situat pe strada Mihail Sadoveanu FN, PUZ aprobat (case individuale sau insiruite ,regim de inaltime P+2. Front stradal 13,65 mp Utilitati : apa, canal in fata terenului, curent , gaz la 100 m distan ...

400 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Casă în Geoagiu, HD, cu 2 corpuri de clădire (115 mp), 4 camere, bucătărie, 2 băi + curte, grădină
10
7

Se vinde casă de locuit în Geoagiu, județul Hunedoara, pe strada principală (Calea Romanilor), la 6,8 km de Geoagiu-Băi, cu 2 corpuri de clădire: - corpul A: 3 camere + baie și hol - încălzire centrală pe lemne + pivniță; - corpul B: cameră, hol, bucătărie, baie - încălzire cu teracotă pe gaz. Casa ...

722 EUR/m2 | 115 m2

Geoagiu, Hunedoara

Teren cu livadă pe rod   120 pomi fructiferi   3.100 mp   Sat Boz, Brănișca, Hunedoara
5
4

Teren cu livadă pe rod 120 pomi fructiferi 3.100 mp Sat Boz, Brănișca, Hunedoara

Vând teren cu livadă, 3.100 mp Sat Boz, comuna Brănișca, jud. Hunedoara Vând teren extravilan cu livadă aflată pe rod, compusă din 120 pomi fructiferi. Suprafață totală: 3.100 mp, cu front stradal de 33 m. Terenul este situat în sat Boz, comuna Brănișca, județul Hunedoara. Acces direct din drum ...

3,100 m2

Boz, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

vand casa cu etaj in zona Chizid Hunedoara
8
14

vand casa cu etaj in zona Chizid Hunedoara

vând casa cu etaj zona Chizid Hunedoara, str Stejarilor , lângă pădurea Chizid, 5 camere, doua bai, bucătărie, doua holuri , doua boxe și anexe gospodărești. suprafața casa curte intravilan 254 de metri și loc de casa 132 de metri. casa din cărămidă acoperita cu țiglă, racordata la curent, gaz și ...

272 EUR/m2 | 386 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
casa de vanzare in Hunedoara
10
4

casa de vanzare in Hunedoara

Casă complet renovată în 2026,acoperiș,termosistem,instalație de termoficare,apă caldă și rece,geamuri termopan,bai,îngrădiri,toate noi în garanție. Suprafață construită 172 mp pe două niveluri,teren 275 mp,zona frumoasa și liniștită pe str.Primaverii in Hunedoara. Compartimentare moderna și funcțională. Parter ...

1041 EUR/m2 | 172 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vânzare
7
4

Apartament de vânzare

Apartamentul se află pe strada 1 Iunie, bl.C22, ap7, la etajul 1,pe lângă școala M.Santimbreanu.Este compus din 2 camere, bucătărie,baie,2cămari,2balcoane închise. Este izolat termic pe exterior și are instalație nouă de încălzire racordata la sistemul de încălzire centralizat.

800 EUR/m2 | 50 m2

Brad, Hunedoara

Vând teren intravilan 1800 mp
4

Vând teren intravilan 1800 mp

Situat în centrul satului Sosea asfaltata de acces

1,800 m2

Cainelu de Sus, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (285) Hunedoara (181) Petrosani (91) Vulcan (58) Brad (55) Simeria (53) Petrila (49) Lupeni (44) Hateg (37) Orastie (34) Calan (13) Bacia (12) Soimus (12) Uricani (12) Criscior (11) Ilia (10) Balata (9) Barsau (9) Bejan (9) Geoagiu-Bai (9) Geoagiu (8) Bretea Muresana (7) Rau de Mori (7) Zam (7) Simeria Veche (6) Vata de Jos (6) Almasu Mic (5) Almasu Sec (5) Bosorod (5) Branisca (5) Dobra (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Pestisu Mare (5) Pestisu Mic (5) Vetel (5) Aninoasa (4) Aurel Vlaicu (4) Barbura (4) Boholt (4) Cainelu de Sus (4) Clopotiva (4) Gothatea (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Teliucu Inferior (4) Almas-Saliste (3) Baru (3) Beriu (3) Certeju de Sus (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) Gurasada (3) Lesnic (3) Martinesti (3) Mintia (3) Nadastia de Jos (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Toplita (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Archia (2) Bacaia (2) Bacea (2) Baia de Cris (2) Baiesti (2) Balsa (2) Banita (2) Blajeni (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Bulzestii de Sus (2) Campu lui Neag (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Cozia (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) General Berthelot (2) Govajdia (2) Harau (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Luncoiu de Sus (2) Nojag (2) Oprisesti (2) Orastioara de Sus (2) Paulis (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rapoltu Mare (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Sacaramb (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tebea (2) Teliucu Superior (2) Tisa (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bucuresci (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cristur (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dealu Mare (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Gros (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Mihaileni (1) Muncelu Mic (1) Nalatvad (1) Ocolisu Mare (1) Ohaba (1) Ostrov (1) Ostrovu Mic (1) Panc-Saliste (1) Paucinesti (1) Pesteana (1) Pestera (Petrosani) (1) Petreni (1) Petros (1)