Vand casa
8
3

Vand casa

Vând casă la sat lângă șosea,apă la rețea și fântână în curte baie cu canalizare cămară bucătărie de vară garaj curte mare cu boltă de vie grădină mare 4 camere și posibilitate de mansardare la un și camere fiind turnată placa de beton podele și sobe de teracotă în camere anexe pentru animale

183 EUR/m2 | 180 m2

Panc-Saliste, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Complex autorizat ISU 18 camere pretabil camin de batrani pensiune cazare- Batiz, Hunedoara
5

Complex autorizat ISU 18 camere ideal cămin de bătrâni pensiune cazare Batiz, Hunedoara Se vinde proprietate compusă din două clădiri autorizate ISU, complet mobilate și utilate, ideale pentru: cămin de bătrâni pensiune cazare muncitori clinică centru de recuperare investiție ...

374 EUR/m2 | 794 m2

Batiz, Hunedoara

Promovat
Proprietate de vânzare în Barbura (Băița), Hunedoara
10
4

Proprietate de vânzare în Barbura (Băița), Hunedoara

Proprietate de vânzare în sat Barbura, comuna Băița, județul Hunedoara 37.500 mp teren compact, cu intravilan, pășune fâneață și pădure Se oferă spre vânzare o proprietate situată în satul Barbura, comuna Băița, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, retrasă și cu multă intimitate, potrivită pentru ...

Barbura, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan cu multiple utilizari. 18

Vand teren intravilan cu multiple utilizari.

Terenul este situal pe malul Cernei pe langa drumul ce leaga Pestisu Mare(Ancei) de Barcea,avand drum propriu de acces.Fiind folosit ca teren agricol s-ar preta si in pomicultura sau de ce nu in piscicultura.Oricum destinatia se poate decide dupa o vizita la fata locului.Suprafata ar fi de 8840 metri ...

Pestisu Mare, Hunedoara

Casa langa bariera 2

Casa langa bariera

Vând casă langa bariera este compusa din camera bucătărie baie cămară anexe plus terenul aferent preț informativ30000e neg

150 EUR/m2 | 200 m2

Petrosani, Hunedoara

apartament 2 camere decomandat
8
28

apartament 2 camere decomandat

apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, zona Minerului, bloc de caramida, 40 mp, balcon, centrala termica, termopane, mobilat, utilat, Pret 57.000 eur neg. Tel.

1500 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere zona centrala
8
21

Apartament 3 camere zona centrala

Apartament 3 camere semidec, zona Eminescu-Scarisoara, etaj intermediar, bucatarie, baie, 46 mp+ balcon, CT, camara, termopane(2 camere), izolat exterior, , neamenajat. Ocupabil imediat! Pret 55.000 eur neg. Tel.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament m5 1

vand apartament m5

apartament de vânzare în micro 5 langa școala generală Nr 11 apartamentul este format din 2 camere bucătărie baie 2 holuri și 2 cămări zona liniștită apartamentul este la etajul 3

684 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Teren extravilant de vânzare
6

Teren extravilant de vânzare

Salut, vand teren Extravilant cu pomi fructiferi ( pruni ). Terenul este trecut ca fanat, terenul are iesire doar in partea de jos pe un drum de tara. Terenul nu este ingrijit cum se vede in imagini din cauza ca proprietari erau in etate si nu mai puteau si fiul sau nu se ocupa de el, si mi-a revenit ...

17,183 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament central
5

Apartament central

Vand apartament zona centrala pe bulevardul Republicii APartamentul este la etajul 3, dou camere,decomndate, parchet în tot aparyamentul., pret 60.

1000 EUR/m2 | 60 m2

Brad, Hunedoara

Apartament două camere Petroșani
8

Apartament două camere Petroșani

Vând apartament două camere in Petroșani, recent renovat, uși schimbate, coloană apă separat, gaz, termopane!

525 EUR/m2 | 40 m2

Petrosani, Hunedoara

vind apartament

vind apartament

vind apartament cu doua camere,Bl D4 etj 8,aer condiționat, centrala, geamuri și uși interioare din termopan, tel 077380893, pret 15,500 euro negociabil

344 EUR/m2 | 45 m2

Vulcan, Hunedoara

Teren  în Țara Hațegului de vânzare
5
3

Teren în Țara Hațegului de vânzare

Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Vând teren extravilan de 6.700 mp, cu deschidere directă la drum județean, acces foarte bun. Ideal pentru investiție, parcelare sau dezvoltare ulterioară.Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Priveliște superbă către ...

6,700 m2

Deva, Hunedoara

Vând casă bătrânească și 5282mp teren intravilant
11
1

Vând casă bătrânească și 5282mp teren intravilant

Casă bătrânească și 5282mp teren intravilant Utilități: apă, canal,curent, fântână Preț 10 EURO mp

978 EUR/m2 | 54 m2

Brad, Hunedoara

apartament cu 2 camere
4
1

apartament cu 2 camere

Vând urgent apartament cu 2 camere tip vagon , 40 mp2 , etaj 2 . Preț:48.000 euro ușor neg. Mai multe detalii la numărul de telefon!

1200 EUR/m2 | 40 m2

Simeria, Hunedoara

Casa cu gradina Geoagiu -Hunedoara
10
1

Casa cu gradina Geoagiu -Hunedoara

Situată la aprox. 100 m de strada principală, dispune de apă de la rețea, canalizare, centrală proprie pe gaz, calorifere și termopan la stradă. Casa de 85 mp cu 3 camere , bucătărie și baie, parțial mobilată. . Livingul este luminos și oferă o vedere spre stradă. Podeaua din lemn completează atmosfera ...

659 EUR/m2 | 91 m2

Geoagiu, Hunedoara

teren extravilan
1
3

teren extravilan

teren extravilan 2250mp cu posibilitate de racordare la toate utilitatile

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament
10
1

Vand apartament

Vand apartament cu doua camere cu: -Vederw la soare -Bloc de caramida -Blocul este in proiect de reabilitare -Centrala pe gaz noua -Parchet nou -Usi schimbate recent -Renovat recent Mai multe detali la telefon sau fata locului!

700 EUR/m2 | 50 m2

Petrila, Hunedoara

Teren PREMIUM 3000 mp Râușor   lângă pârtia de schi | Investiție turistică de topOportunitate rară d
5

Teren PREMIUM 3000 mp Râușor lângă pârtia de schi | Investiție turistică de topOportunitate rară d

Oportunitate rară de achiziție într-una dintre cele mai căutate zone montane din județul Hunedoara. Terenul este situat în Râușor, la mică distanță de pârtia de schi, într-un cadru natural spectaculos, ideal pentru dezvoltări turistice de tip cabană premium, pensiune sau retreat montan. Suprafață: ...

3,000 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Apartament complet renovat
5
2

Apartament complet renovat

Apartament 2 camere complet renovat etaj 1 proprietar Calan 48000 euro Majoritatea apartamentelor de pe piață arată bine în poze, dar în realitate mai necesită bani, timp și nervi. Aici nu este cazul. Acest apartament este deja făcut. Complet. Corect. Nu vei mai avea de schimbat instalații, de spart ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Calan, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (284) Hunedoara (179) Petrosani (91) Vulcan (58) Brad (55) Simeria (53) Petrila (51) Lupeni (43) Hateg (37) Orastie (34) Calan (13) Bacia (12) Soimus (12) Uricani (12) Criscior (11) Ilia (10) Balata (9) Barsau (9) Bejan (9) Geoagiu-Bai (9) Geoagiu (8) Bretea Muresana (7) Rau de Mori (7) Zam (7) Simeria Veche (6) Vata de Jos (6) Almasu Mic (5) Almasu Sec (5) Bosorod (5) Branisca (5) Dobra (5) Ghelari (5) Pestisu Mare (5) Pestisu Mic (5) Vetel (5) Aninoasa (4) Aurel Vlaicu (4) Barbura (4) Boholt (4) Cainelu de Sus (4) Clopotiva (4) Gothatea (4) Hartagani (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Teliucu Inferior (4) Almas-Saliste (3) Baru (3) Beriu (3) Certeju de Sus (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) Gurasada (3) Lesnic (3) Martinesti (3) Mintia (3) Nadastia de Jos (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Toplita (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Archia (2) Bacaia (2) Bacea (2) Baia de Cris (2) Baiesti (2) Balsa (2) Banita (2) Blajeni (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Bulzestii de Sus (2) Campu lui Neag (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Cozia (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) General Berthelot (2) Govajdia (2) Harau (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Luncoiu de Sus (2) Nojag (2) Oprisesti (2) Orastioara de Sus (2) Paulis (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rapoltu Mare (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Sacaramb (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tebea (2) Teliucu Superior (2) Tisa (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bucuresci (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cristur (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dealu Mare (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Gros (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Mihaileni (1) Muncelu Mic (1) Nalatvad (1) Ocolisu Mare (1) Ohaba (1) Ostrov (1) Ostrovu Mic (1) Panc-Saliste (1) Paucinesti (1) Pesteana (1) Pestera (Petrosani) (1) Petreni (1) Petros (1)