Teren  Intravilan
3
3

Teren Intravilan

Proprietar Vand parcela de 2286 mp intravilan In Costesti Hunedoara Zona turistica de exceptie , cu o incarcatura deosebita. Cetatile Dacice : Sase fortărețe (Sarmizegetusa Regia, Luncani - Piatra Roșie, Costești - Blidaru, Costești - Cetățuie, Căpâlna și Bănița) care au format sistemul defensiv al lui ...

2,286 m2

Costesti, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Promovat
    Vand teren extravilan, langa satul clopotiva
3

Vand teren extravilan, langa satul clopotiva

Vând teren extravilan lângă Clopotiva, terenul este situat lângă locul de decolare a parapantistilor Suprafata teren 5000 m2 pretul de vanzare al terenului este de 8 euro m2 .

5,000 m2

Clopotiva, Hunedoara

Promovat
Vand casa de locuit permnent sau de vacanta
10

Vand casa de locuit permnent sau de vacanta

Vând casa spațioasă și îngrijită, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște, curte și grădină proprie, situată în municipiul Brad, județul Hunedoara. Locație: Brad, Str. Frunza Verde nr. 28 Suprafață teren: 1.345 mp Suprafață utilă: 123 mp ( casa) 41 mp ( anexa fundație,bolțari ...

1111 EUR/m2 | 123 m2

Brad, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casa și teren la poale de munte
12

Vând casa și teren la poale de munte

Vând casa și teren în sat Serel,com.Pui.Casa renovata și anexe cu teren intravilan de 2200mp și teren extravilan de aprox 2 hectare(arabil și faneata).Preț.100000euro

400 EUR/m2 | 250 m2

Serel, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
3

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

apartament cu 4 camere
5
1

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...

759 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Vind teren 15

Vind teren

Vind teren pe malul lacului Cincis, in zona Motel Cincis si Casa Alba la pret promotional.

Cincis-Cerna, Hunedoara

Vand cabana in Straja, lupeni, jud. HUNEDOARA
7
4

Vand cabana in Straja, lupeni, jud. HUNEDOARA

Vand cabana in straja, lupeni, jud Hunedoara situata la 100m de telegondola, sus in statiune. Cabana are 4 camere , 3 dintre acestea au baie proprie si mai este 1 baie situata la sala de mese de langa bucatarie.

750 EUR/m2 | 200 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
32

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Teren de vânzare în Petroșani

Teren de vânzare în Petroșani

Teren de vânzare în Petroșani str Maleia 471m intravilan

471 m2

Deva, Hunedoara

Garaj de vânzare
5

Garaj de vânzare

Vând garaj în zona Carpați.

Hunedoara, Hunedoara

Apartament et.1 decom.comf.1.supr.tot 53 mp hol si bucatarie mare open space
8
12

Proprietar, vand apartament comfort 1 cu doua camere decomandate de un hol mare, apt. luminat si foarte degajat la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje Atentie!! Pozele nu sunt editate! Cum se vede in poze... holul si bucataria asa sunt si in realitate mari.. ft degajate si spatioase.. Este situat in ...

877 EUR/m2 | 53 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa in Josani comuna Pestisu mic la 9 km de orasul Hd. 15 de Deva. Sup 2523 mp gradina,curte+livada
9
29

Se vand doua case intr-o curte mare cu gradina si teren de 2523 mp total restul terenului fiind chiar in spatele caselor. Se afla in apropiere de orasul Hunedoara la 9 km si de orasul Deva aprox.15 km in sat Josani com. Pestisu mic intr-un loc frumos plin de verdeata si aer curat. Casile sunt amplasate ...

18 EUR/m2 | 2,523 m2

Josani, Hunedoara

Ofer închiriere garsonieră
9

Ofer închiriere garsonieră

Garsonieră nou mobilată, parter, zonă liniștită, strada General Dragalina. Preț 850 Ron.

1125 EUR/m2 | 24 m2

Petrosani, Hunedoara