Promovat
Vand teren in Retezat, 1260 mp, zona Raul Mare, intre pensiuni si case de vacanta
6
3

Persoana fizica, vand teren in zona Retezat, ideal pentru pensiune sau case de vacanta. Terenul se afla intr-o zona exclusiv turistica, in intravilanul comunei Râu de Mori, sat Clopotiva, zona Râu Mare, exact langa Pensiunea Dumbravita. In zona sunt doar case de vacanta si pensiuni. Frontul stradal e ...

1,264 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Promovat
Complex autorizat ISU 18 camere pretabil camin de batrani pensiune cazare- Batiz, Hunedoara
5

Complex autorizat ISU 18 camere ideal cămin de bătrâni pensiune cazare Batiz, Hunedoara Se vinde proprietate compusă din două clădiri autorizate ISU, complet mobilate și utilate, ideale pentru: cămin de bătrâni pensiune cazare muncitori clinică centru de recuperare investiție ...

374 EUR/m2 | 794 m2

Batiz, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Proprietate de vânzare în Barbura (Băița), Hunedoara
10
4

Proprietate de vânzare în Barbura (Băița), Hunedoara

Proprietate de vânzare în sat Barbura, comuna Băița, județul Hunedoara 37.500 mp teren compact, cu intravilan, pășune fâneață și pădure Se oferă spre vânzare o proprietate situată în satul Barbura, comuna Băița, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, retrasă și cu multă intimitate, potrivită pentru ...

Barbura, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament m5 1

vand apartament m5

apartament de vânzare în micro 5 langa școala generală Nr 11 apartamentul este format din 2 camere bucătărie baie 2 holuri și 2 cămări zona liniștită apartamentul este la etajul 3

684 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Teren extravilant de vânzare
6

Teren extravilant de vânzare

Salut, vand teren Extravilant cu pomi fructiferi ( pruni ). Terenul este trecut ca fanat, terenul are iesire doar in partea de jos pe un drum de tara. Terenul nu este ingrijit cum se vede in imagini din cauza ca proprietari erau in etate si nu mai puteau si fiul sau nu se ocupa de el, si mi-a revenit ...

17,183 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament central
5

Apartament central

Vand apartament zona centrala pe bulevardul Republicii APartamentul este la etajul 3, dou camere,decomndate, parchet în tot aparyamentul., pret 60.

1000 EUR/m2 | 60 m2

Brad, Hunedoara

Apartament două camere Petroșani
8

Apartament două camere Petroșani

Vând apartament două camere in Petroșani, recent renovat, uși schimbate, coloană apă separat, gaz, termopane!

525 EUR/m2 | 40 m2

Petrosani, Hunedoara

vind apartament

vind apartament

vind apartament cu doua camere,Bl D4 etj 8,aer condiționat, centrala, geamuri și uși interioare din termopan, tel 077380893, pret 15,500 euro negociabil

344 EUR/m2 | 45 m2

Vulcan, Hunedoara

Teren  în Țara Hațegului de vânzare
5
3

Teren în Țara Hațegului de vânzare

Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Vând teren extravilan de 6.700 mp, cu deschidere directă la drum județean, acces foarte bun. Ideal pentru investiție, parcelare sau dezvoltare ulterioară.Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Priveliște superbă către ...

6,700 m2

Deva, Hunedoara

Vând casă bătrânească și 5282mp teren intravilant
11
1

Vând casă bătrânească și 5282mp teren intravilant

Casă bătrânească și 5282mp teren intravilant Utilități: apă, canal,curent, fântână Preț 10 EURO mp

978 EUR/m2 | 54 m2

Brad, Hunedoara

apartament cu 2 camere
4
1

apartament cu 2 camere

Vând urgent apartament cu 2 camere tip vagon , 40 mp2 , etaj 2 . Preț:48.000 euro ușor neg. Mai multe detalii la numărul de telefon!

1200 EUR/m2 | 40 m2

Simeria, Hunedoara

Casa cu gradina Geoagiu -Hunedoara
10
1

Casa cu gradina Geoagiu -Hunedoara

Situată la aprox. 100 m de strada principală, dispune de apă de la rețea, canalizare, centrală proprie pe gaz, calorifere și termopan la stradă. Casa de 85 mp cu 3 camere , bucătărie și baie, parțial mobilată. . Livingul este luminos și oferă o vedere spre stradă. Podeaua din lemn completează atmosfera ...

659 EUR/m2 | 91 m2

Geoagiu, Hunedoara

teren extravilan
1
3

teren extravilan

teren extravilan 2250mp cu posibilitate de racordare la toate utilitatile

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament
10
1

Vand apartament

Vand apartament cu doua camere cu: -Vederw la soare -Bloc de caramida -Blocul este in proiect de reabilitare -Centrala pe gaz noua -Parchet nou -Usi schimbate recent -Renovat recent Mai multe detali la telefon sau fata locului!

700 EUR/m2 | 50 m2

Petrila, Hunedoara

Teren PREMIUM 3000 mp Râușor   lângă pârtia de schi | Investiție turistică de topOportunitate rară d
5

Teren PREMIUM 3000 mp Râușor lângă pârtia de schi | Investiție turistică de topOportunitate rară d

Oportunitate rară de achiziție într-una dintre cele mai căutate zone montane din județul Hunedoara. Terenul este situat în Râușor, la mică distanță de pârtia de schi, într-un cadru natural spectaculos, ideal pentru dezvoltări turistice de tip cabană premium, pensiune sau retreat montan. Suprafață: ...

3,000 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Apartament complet renovat
5
2

Apartament complet renovat

Apartament 2 camere complet renovat etaj 1 proprietar Calan 48000 euro Majoritatea apartamentelor de pe piață arată bine în poze, dar în realitate mai necesită bani, timp și nervi. Aici nu este cazul. Acest apartament este deja făcut. Complet. Corect. Nu vei mai avea de schimbat instalații, de spart ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Calan, Hunedoara

Vand teren Sivasu de Jos 1

Vand teren Sivasu de Jos

Vand teren 3000 mp in Silvasu de Jos chiar la intrarea in sat (este trecut ca si livada)

Silvasu de Jos, Hunedoara

Vand casa in Deva P+M
10
2

Vand casa in Deva P+M

Vand casa in Deva P+M. - suprafata utila 216 mp - amprenta la sol: aprox 105 mp - curte: suprafata aprox. 150 mp - anexa: suprafata aprox 50 mp - sistem supraveghere video (4 camere) + alarma - aer conditionat - centrala pe gaz: cheltuieli foarte mici, pot justifica cu facturile din orice luna. Parter: - ...

718 EUR/m2 | 216 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu
5
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu

Vând apartament cu 3 camere,etaj 9 sau schimb cu casă, zona Ilia-Dobra plus diferența din partea cumpărătorului.Mai multe detalii la nr.de tel.

1015 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Casă de vânzare
5
1

Casă de vânzare

Casă de vânzare în Hunedoara Cartier Gheorghe Apostol Zonă liniștită 3 camere și bucătărie + o camera pe garaj cu baie Grădină Curte mare tel : Preț 95.000 euro negociabil

380 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (286) Hunedoara (179) Petrosani (89) Vulcan (57) Brad (55) Simeria (53) Petrila (50) Lupeni (45) Hateg (36) Orastie (34) Calan (14) Bacia (13) Soimus (12) Uricani (11) Criscior (10) Ilia (10) Balata (9) Barsau (9) Bejan (9) Geoagiu-Bai (9) Geoagiu (8) Bretea Muresana (7) Rau de Mori (7) Zam (7) Simeria Veche (6) Almasu Mic (5) Almasu Sec (5) Bosorod (5) Branisca (5) Dobra (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Pestisu Mare (5) Pestisu Mic (5) Vetel (5) Aurel Vlaicu (4) Barbura (4) Boholt (4) Cainelu de Sus (4) Clopotiva (4) Gothatea (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Teliucu Inferior (4) Vata de Jos (4) Almas-Saliste (3) Aninoasa (3) Baru (3) Beriu (3) Certeju de Sus (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) Gurasada (3) Lesnic (3) Martinesti (3) Mintia (3) Nadastia de Jos (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baia de Cris (2) Baiesti (2) Balsa (2) Banita (2) Blajeni (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Bulzestii de Sus (2) Campu lui Neag (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Cozia (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) General Berthelot (2) Govajdia (2) Harau (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Luncoiu de Sus (2) Nojag (2) Oprisesti (2) Orastioara de Sus (2) Paulis (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltu Mare (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Sacaramb (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tebea (2) Teliucu Superior (2) Tisa (2) Tomesti (2) Toplita (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Archia (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bucuresci (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cristur (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Danulesti (1) Dealu Babii (1) Dealu Mare (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Gros (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Mihaileni (1) Muncelu Mic (1) Nalatvad (1) Ocolisu Mare (1) Ohaba (1) Ostrov (1) Ostrovu Mic (1) Panc-Saliste (1) Paucinesti (1) Pesteana (1) Pestera (Petrosani) (1) Petreni (1) Petros (1)