Promovat
Vand teren in Retezat, 1260 mp, zona Raul Mare, intre pensiuni si case de vacanta
6
3

Persoana fizica, vand teren in zona Retezat, ideal pentru pensiune sau case de vacanta. Terenul se afla intr-o zona exclusiv turistica, in intravilanul comunei Râu de Mori, sat Clopotiva, zona Râu Mare, exact langa Pensiunea Dumbravita. In zona sunt doar case de vacanta si pensiuni. Frontul stradal e ...

1,264 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
1

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Promovat
Casă de vânzare Peșteana, jud. Hunedoara
10
4

Casă de vânzare Peșteana, jud. Hunedoara

Aceasta casa de vanzare compusă din 2 imobile, are 5 camere si o suprafata utila de 150 mp. Locuinta este mobilata si utilata, oferind un spatiu generos pentru familie. Are 2 băi, bucătărie complet utilată, beci, șură, magazie de lemne și curte generoasă. Este relativ recent renovată și bine întreținută. Livadă ...

613 EUR/m2 | 150 m2

Pesteana, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren cu livadă pe rod   120 pomi fructiferi   3.100 mp   Sat Boz, Brănișca, Hunedoara
5
4

Teren cu livadă pe rod 120 pomi fructiferi 3.100 mp Sat Boz, Brănișca, Hunedoara

Vând teren cu livadă, 3.100 mp Sat Boz, comuna Brănișca, jud. Hunedoara Vând teren extravilan cu livadă aflată pe rod, compusă din 120 pomi fructiferi. Suprafață totală: 3.100 mp, cu front stradal de 33 m. Terenul este situat în sat Boz, comuna Brănișca, județul Hunedoara. Acces direct din drum ...

3,100 m2

Boz, Hunedoara

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna
5
32

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna

Teren pentru casă ST 6000 mp FS 25 m dublu acces auto, pădure în spate, priveliște frumoasă, apă trasă pe teren. A fost și casa dar sa demolat. Merita văzut. Preț 6 EUR mp.

6,000 m2

Bobalna, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere plus balcon
4
4

Vând apartament cu 2 camere plus balcon

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Petroșani strada Aviatorilor bl.11, et.1, are centrală,termopane,parchet,balcon închis,utilizat parțial Se vinde cu tot ce se vede în poze

833 EUR/m2 | 42 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
28

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar,vand teren pentru casa - pret bun 9

Proprietar,vand teren pentru casa - pret bun

Proprietar, vand teren pentru casa in Deva, situat pe deal, in spatele fostului liceu Traian, prelungirea strazii Vulcan, suprafata de 704 mp + 122 mp cota de drum , total 826 mp,deschidere de aprox.25 mp la drum privat. Terenul este drept, nu necesita amenajari de terasare, este in curs de transformare ...

Deva, Hunedoara

Vând teren
5
4

Vând teren

Vând teren intravilan în loc Ormindea ideal pentru casă de vacanță, cabane, pensiuni. Priveliște frumoasă, acces la teren din drum secundar, stâlp de electricitate la aproximativ 150m.pret 4,5euro m negociabil.Terenul se poate parcela.

2,800 m2

Ormindea, Hunedoara

Teren in Boholt langa Deva
6

Teren in Boholt langa Deva

Vând 2 terenuri extravilan în Boholt, la mijlocul satului, suprafață 15 ari și 35 ari. Preț negociabil! Tel

1,500 m2

Boholt, Hunedoara

Casa tip pensiune caramidă poroterm
9

Casa tip pensiune caramidă poroterm

casa tip pensiune : 9 camere, 5 băi , terasă mare , centrală pe lemne , pompă de căldură , teren 1100mp . parcare mare, etc. Aproape de centru, posibilitate dedicatie turistica si de locuit. CUPTOR PIZZA , ..

989 EUR/m2 | 177 m2

Brad, Hunedoara

Vând casă.
10
121

Vând casă.

Casă are 2 camere, hol, cămară, garaj, curent electric,fântână ,casa se vinde mobilata ,curte1299m,teren extravilan pășune,livada,fâneață 7h ,cele 7h sânt la 50-70m de casa

400 EUR/m2 | 70 m2

Oprisesti, Hunedoara