Promovat
Complex autorizat ISU 18 camere pretabil camin de batrani pensiune cazare- Batiz, Hunedoara
5

Complex autorizat ISU 18 camere ideal cămin de bătrâni pensiune cazare Batiz, Hunedoara Se vinde proprietate compusă din două clădiri autorizate ISU, complet mobilate și utilate, ideale pentru: cămin de bătrâni pensiune cazare muncitori clinică centru de recuperare investiție ...

372 EUR/m2 | 794 m2

Batiz, Hunedoara

Promovat
    Vand teren extravilan, langa satul clopotiva
3

Vand teren extravilan, langa satul clopotiva

Vând teren extravilan lângă Clopotiva, terenul este situat lângă locul de decolare a parapantistilor Suprafata teren 5000 m2 pretul de vanzare al terenului este de 8 euro m2 .

5,000 m2

Clopotiva, Hunedoara

Promovat
Vand casa de locuit permnent sau de vacanta
10

Vand casa de locuit permnent sau de vacanta

Vând casa spațioasă și îngrijită, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște, curte și grădină proprie, situată în municipiul Brad, județul Hunedoara. Locație: Brad, Str. Frunza Verde nr. 28 Suprafață teren: 1.345 mp Suprafață utilă: 123 mp ( casa) 41 mp ( anexa fundație,bolțari ...

1111 EUR/m2 | 123 m2

Brad, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere
10
1

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren livada,pentru cabana.v
10
98

Vând teren livada,pentru cabana.v

Vând teren cu pomi fructiferi,in suprafata de aproximativ 6000 mp,ideal pentru cabana în apropiere de reteaua electrica.Drum de acces cu auta

5,900 m2

Valisoara (Balsa), Hunedoara

Vand casa + teren intavilan
5
4

Vand casa + teren intavilan

Vand teren intravilan ,in suprafata de apoximativ 2.000 mp + casa batraneasca din caramida cu acoperis din tigla. Imobilul dispune de curent electric. Celelalte utilitati, gaz, apa si canalizare necesita racordare la retele aferente. Pret de vanzare :- 33 euro mp ,negociabil.

1900 EUR/m2 | 35 m2

Streisangeorgiu, Hunedoara

Vănd clădire și teren aferent
3
3

Vănd clădire și teren aferent

Vând clădire P + 1 +M,amprentă la sol 173m ,situată în orașul Uricani,jud. Hunedoara.Are 380 volți,apă,canalizare,fără gaz,posibilitate de branșare la10ml. A funcționat ca atelier tîmplărie PVC,necesită reparații interioare.Preț de vănzare 100 000 euro,sau schimb cu un apartament situat într -un oraș ...

192 EUR/m2 | 520 m2

Uricani, Hunedoara

apartament semidecomandat
5
1

apartament semidecomandat

Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru

919 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Casă de vânzare în centrul Devei-ideală pentru Investiție!
10
3

Casă de vânzare în centrul Devei-ideală pentru Investiție!

Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă ultracentrală a orașului Deva, oferind un spațiu generos și multiple posibilități de utilizare. Construită în anul 2003, această casă se desfășoară pe trei niveluri și dispune de o suprafață totală de 420m2, dintre care 280m2 sunt ...

911 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Apartament Brad (centru) , decomandat, etaj 2
9
1

Apartament Brad (centru) , decomandat, etaj 2

Apartament de vânzare! Brad, Str. Republicii, etajul 2 ( în centrul orașului, peste drum de primărie) - decomandat - izolat, geamuri de termopan - suprafață 52 m2 - balcon închis - zona liniștită - se poate locui - acte la zii Detalii suplimentare în privat!

1058 EUR/m2 | 52 m2

Brad, Hunedoara

Casa in Josani comuna Pestisu mic la 9 km de orasul Hd. 15 de Deva. Sup 2523 mp gradina,curte+livada
9
30

Se vand doua case intr-o curte mare cu gradina si teren de 2523 mp total restul terenului fiind chiar in spatele caselor. Se afla in apropiere de orasul Hunedoara la 9 km si de orasul Deva aprox.15 km in sat Josani com. Pestisu mic intr-un loc frumos plin de verdeata si aer curat. Casile sunt amplasate ...

20 EUR/m2 | 2,523 m2

Josani, Hunedoara

Apartament et.1 decom.comf.1.supr.tot 53 mp hol si bucatarie mare open space
8
12

Proprietar, vand apartament comfort 1 cu doua camere decomandate de un hol mare, apt. luminat si foarte degajat la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje Atentie!! Pozele nu sunt editate! Cum se vede in poze... holul si bucataria asa sunt si in realitate mari.. ft degajate si spatioase.. Este situat in ...

877 EUR/m2 | 53 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren intravilan Hunedoara
2
1

Vand teren intravilan Hunedoara

Vand teren intravilan,situat in Hunedoara,zona castel,deasupra hotelului Werk,str.Urcusului Nr.113.Utilitati apa si curent.Suprafata totala 2947 mp.Pret 34 euro mp.Negociabil.

2,947 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
17

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
32

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna
5
32

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna

Teren pentru casă ST 6000 mp FS 25 m dublu acces auto, pădure în spate, priveliște frumoasă, apă trasă pe teren. A fost și casa dar sa demolat. Merita văzut. Preț 6 EUR mp.

6,000 m2

Bobalna, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5
11

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etaj intermediar 3 din 4, mobilat, utilat, renovat recent , liber. Menționez ca bucătăria a fost extinsa pe balcon. Balcon doar la camera mare. Apartamentul este in micro 4 , bl. c42,et. 3 din 4 foarte calduros. Relații la telefon.

1152 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (286) Hunedoara (180) Petrosani (90) Brad (56) Vulcan (54) Simeria (53) Petrila (50) Lupeni (44) Hateg (37) Orastie (34) Calan (14) Bacia (13) Soimus (12) Uricani (11) Criscior (10) Ilia (10) Balata (9) Barsau (9) Bejan (9) Geoagiu (9) Geoagiu-Bai (9) Bretea Muresana (7) Rau de Mori (7) Zam (7) Simeria Veche (6) Almasu Mic (5) Almasu Sec (5) Bosorod (5) Branisca (5) Dobra (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Pestisu Mare (5) Pestisu Mic (5) Vetel (5) Aurel Vlaicu (4) Barbura (4) Boholt (4) Cainelu de Sus (4) Clopotiva (4) Gothatea (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Teliucu Inferior (4) Vata de Jos (4) Aninoasa (3) Baru (3) Beriu (3) Certeju de Sus (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) Gurasada (3) Lesnic (3) Martinesti (3) Mintia (3) Nadastia de Jos (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Almas-Saliste (2) Archia (2) Bacaia (2) Bacea (2) Baia de Cris (2) Baiesti (2) Balsa (2) Banita (2) Blajeni (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Bulzestii de Sus (2) Campu lui Neag (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Cozia (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) Govajdia (2) Harau (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Luncoiu de Sus (2) Nojag (2) Oprisesti (2) Orastioara de Sus (2) Paulis (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltu Mare (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Sacaramb (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tebea (2) Teliucu Superior (2) Tisa (2) Tomesti (2) Toplita (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bucuresci (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cristur (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Danulesti (1) Dealu Babii (1) Dealu Mare (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Furcsoara (1) General Berthelot (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiet (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Mihaileni (1) Muncelu Mic (1) Nalatvad (1) Ocolisu Mare (1) Ohaba (1) Ostrov (1) Ostrovu Mic (1) Panc-Saliste (1) Paucinesti (1) Pesteana (1) Pestera (Petrosani) (1) Petreni (1) Petros (1)