apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Persoana fizica, vand teren in zona Retezat, ideal pentru pensiune sau case de vacanta. Terenul se afla intr-o zona exclusiv turistica, in intravilanul comunei Râu de Mori, sat Clopotiva, zona Râu Mare, exact langa Pensiunea Dumbravita. In zona sunt doar case de vacanta si pensiuni. Frontul stradal e ...
1,264 m2
Rau de Mori, Hunedoara
15 mai
Vând casă individuală, curte și grădină în suprafață totală de 522 de metri pătrați. Casa este compusă din hol intrare (cerdac), bucătărie, baie, o altă cameră mai mică și două camere mari. Casa este situata la intrare in Petrila pe strada Republicii, inainte de strada Minei. Este racordata la reteaua ...
707 EUR/m2 | 75 m2
Cimitir, strada Minei, Petrila, Hunedoara
17 mai
Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...
Deva, Hunedoara
20 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.
57 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:36
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.
1360 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:36
Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:36
Teren pentru casă ST 6000 mp FS 25 m dublu acces auto, pădure în spate, priveliște frumoasă, apă trasă pe teren. A fost și casa dar sa demolat. Merita văzut. Preț 6 EUR mp.
6,000 m2
Bobalna, Hunedoara
azi 12:36
Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel
4,200 m2
Boholt, Hunedoara
azi 12:35
Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR
1196 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:35
Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR
2778 EUR/m2 | 27 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:35
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:35
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR
1214 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:35
Vând apartament 2 camere, etaj intermediar 3 din 4, mobilat, utilat, renovat recent , liber. Menționez ca bucătăria a fost extinsa pe balcon. Balcon doar la camera mare. Apartamentul este in micro 4 , bl. c42,et. 3 din 4 foarte calduros. Relații la telefon.
1152 EUR/m2 | 46 m2
Hunedoara, Hunedoara
azi 12:29
Teren de vanzare cu 1 euro pe mp pentru tot lotul. Suprafat totala 19368 mp, intabulat cu acte la zi (extras carte funciara cu harta topografica). Locatia se afla pe dealul dintre soimus si satele Paulis , intr o zona retrasa langa padure . Drum acces cu 4x4. Sunt 4 loturi de teren, dintre care 3 impadurite: ...
19,368 m2
Soimus, Hunedoara
azi 12:26
Vand teren intravilan in Deva, str. Alunului nr. 1, zona Aurel Vlaicu, suprafata 3598 mp, front la strada 40 m. Terenul dispune de toate utilitatile: strada asfaltata, curent, apa, gaz pe teren, canal la poarta, este imprejmuit integral cu un gard din plasa de sarma si se vinde fara a fi parcelat. Pe ...
Aurel Vlaicu, Deva, Hunedoara
azi 12:20
Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.
1149 EUR/m2 | 74 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:51
De vânzare teren situat în Brad Str Dealul Tăului Jud HUNEDOARA o parcelă de aproximativ 2800 m2 și o parcelă cu suprafață de aproximativ 4000 de metri pătrați sau mai mult suprafața totală fiind de peste 10000 de m2 terenul este extravilan dar se poate trece pe intravilan fiind situat între case accesul ...