Vila  exclusivista Vetel  Valea Caoiului
20
5

Vila exclusivista Vetel Valea Caoiului

Imagineaza-ti cum ar fi daca visul tau de-o viata poate deveni acum realitate? Imagineaza-ti ca ai ajuns acasa! E liniste, te bucuri de aerul curat , copii se joaca plini de voiosie in curte alergand si sarind pe trambulina alaturi de cel mai bun prieten al vostru cainele familiei.Acest loc minunat ...

935 EUR/m2 | 170 m2

Vetel, Hunedoara

Promovat
Casa batraneasca la munte, in Hunedoara, Tinutul Padurenilor, Cerbal
13
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca in zona muntoasa, aflata in Tinutul Padurenilor din judetul Hunedoara, comuna Cerbal, sat Feregi. Proprietatea este potrivita celor care doresc sa se retraga din zgomotul oraselor sau pentru o casa de vacanta, pentru un trai ...

302 EUR/m2 | 110 m2

Feregi, Hunedoara

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor
5
5

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor

Blitz va propune un apartament cu 1 camera – Situat pe Calea Romanilor cu iesire pe strada Mihai Eminescu! Vă prezentăm un apartament cu o camera, compus din: -Dormitor spațios, ideal pentru relaxare -Living luminos, perfect pentru momentele petrecute în familie -Bucătărie amplasată pe partea din spate, ...

1333 EUR/m2 | 24 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

spații de producție  birouri situate în zona industrială Deva  - MACON
9
2

spații de producție birouri situate în zona industrială Deva - MACON

Vindem teren intravilan în zona industrială Deva spre Hunedoara , fosta fabrica MACON , în suprafață de 71 032 mp , pe care sunt construite 3 hale având suprafață de , - C 1 Sc= 10087 mp -hală producție -C 2 Sc=4012mp -hală producție -C 3 Sc= 3039 mp -hală producție și diferite construcții ...

81 EUR/m2 | 19,500 m2

Macon, Deva, Hunedoara

teren intravilan  zona Macon FS=48ml
1

teren intravilan zona Macon FS=48ml

Vând teren intravilan Deva situat între depozitul Carrefour și MACON , ST=6500 mp , format din două parcele , FS=48ml .

Macon, Deva, Hunedoara

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator  sau birouri
14

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator sau birouri

Proprietate cu potențial excelent de investiție, una dintre cele mai valoroase și căutate zone din Deva la câteva minute de Piața Victoriei, Casina și Colegiul Decebal. Casa are o suprafață utilă de aproximativ 250 mp, dispusă pe parter + 2 etaje, pe un teren de 414 mp. Parterul are acces separat ...

714 EUR/m2 | 420 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva
15

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva

Oferim spre vanzare 2 case de locuit -1-casa p+m, suprafata construita 293mp, parter-hol,camara,living cu bucatarie open space, 2 bai, casa scarii, terasa si camera spa-mansarda-3 dormitoare(1 cu baie proprie),2 dormitoare cu acces la balcon, hol central ,2 bai, balcon, birou, 2-casa p+m-parter-garaj ...

1177 EUR/m2 | 293 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Gospodarie-4 cladiri-teren 2900mp-zona Vetel
12
1

Gospodarie-4 cladiri-teren 2900mp-zona Vetel

Gospodarie pretabila ferma, agroturism, alcatuita din 4 imobile- 1.constructie p+m, 80mp, parter-3 camere, casa scarii, 3 camere la etaj, 2. cladire cu 2 camere, living, bucatarie, loc baie, 3.atelier, boxe pentru animale, carmangerie, camera frigorifica, 4. grajd-curte amenajata, gradina, gaz la ...

338 EUR/m2 | 400 m2

Vetel, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

vând casă compusă din 3 clădiri amenajate mobilate Deva Cristur
10

Oferim spre vânzare proprietate în Cristur cu 3 construcții 1-casă compusă din bucătărie, 2 dormitoare, living, amenajata cu faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire în pardoseala, centrala pe lemne ,baia ...

568 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva
12
4

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva

Casă constructie solida, 2 dormitoare, living, bucatarie,baie, amenajari (izolata exterior, geamuri termopan, faianta, gresie, parchet), curte impartita in 2 parti ,o parte cu zona verde si loc de gratar, o parte pavată, garaj cu terasa deasupra si acces pod, beci, front la 2 strazi, zona Gojdu Deva, ...

1269 EUR/m2 | 130 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat-mobilat-utilat integral-56mp-zona Dacia Deva
6
4

Apartament cu 3 camere decomandat,bloc din caramida, suprafata 56mp,amenajat ( faianta,gresie,centrala termica, usi schimbate, instalatie electrica refacuta, centrala termica din 2023, contorizare individuala la apa), balcon inchis, mobilat integral, bucataria cu mobilier la comanda cu electrocasnice ...

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea