Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
8

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
De vânzare teren intravilan   Bârsău, jud. Hunedoara
34
2

De vânzare teren intravilan Bârsău, jud. Hunedoara

Comision 0% Cumparator Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în localitatea Bârsău, județul Hunedoara, cu o suprafață totală de 6.704 mp. Deschidere la drum: 25 ml Teren drept, proaspăt curățat Ideal pentru construcție locuință sau investiție Peisaj deosebit, zonă liniștită Utilități: curent ...

6,704 m2

Barsau, Hunedoara

Promovat
Vila ultracentrala Deva
10

Vila ultracentrala Deva

Noi cei de la Green House suntem onorati sa va prezentam aceasta casa ! Într-o lume în care totul se vinde rapid și superficial, există locuri care nu se oferă oricui. Locuri care trebuie intelese , simtite și onorate. Așa este această casa ridicata cu gândul la eternitate, o casă în care fiecare detaliu ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garsoniera in Deva, etaj 3, bloc de 4 etaje izolat exterior, mobilata, utilata
1

Vand garsoniera in Deva, etaj 3, bloc de 4 etaje izolat exterior, zona Strand (Zarandului), usa metalica, termopane, gresie, faianta, parchet, centrala termica noua prin condensare, glafuri de marmura la geamuri, mobilata si utilata integral totul nou si de calitate. Pret: 34 000 euro usor neg. Tel: ...

1259 EUR/m2 | 27 m2

Zarand, Deva, Hunedoara

Vila Turistica Straja
1

Vila Turistica Straja

Vila Turistica ,situata în centrul Statiuni Straja pe Str Pinului nr 10 Jud Hunedoara -Restaurant 44 locuri -Cazare 15 camere cu băi propri -Bucatarie Utilată -Centrala lemne,rumegus -Supraveghere video -Tv,Internet -Clienti în portofoliu -Regim de înalțime D1+D2+P+E+M cu Scd =400.05mp -Suprafata teren ...

900 EUR/m2 | 400 m2

Lupeni, Hunedoara

Garsoniera decomandata
6

Garsoniera decomandata

Modificata, termopane, centrala termica, ușa metal. Et.1 din3,linga pietonala, 30m2, str. Cocsarilor

Hunedoara, Hunedoara

Apartament Premium 2 camere, Luxury Design Open Space, Mobilat si Utilat
9

APARTAMENT PREMIUM 2 CAMERE | DESIGN MODERN OPEN SPACE | LUXURY FINISHES | COMPLET MOBILAT & UTILAT ✨ Agentia Imobiliara BLITZ va prezinta un apartament exclusivist cu 2 camere, situat în Hunedoara, ideal pentru cei care apreciază confortul, eleganța și finisajele premium. Proprietatea are o suprafață ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Hunedoara, Hunedoara

OPORTUNITATE - Teren extravilan - padure, 20.720 mp in Cincis
2
1

Teren extravilan pretabil padure de vanzare in Teliucu Inferior, Cincis. FOXFORT propune spre vanzare, in exclusivitate, o oportunitate de investitie: un teren extravilan cu suprafata de 20.720 mp, situat in Teliucu Inferior, vizavi de Belvedere. Proprietatea se afla intr-o zona in plina dezvoltare, ...

20,720 m2

Teliucu Inferior, Hunedoara

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor
5
5

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor

Blitz va propune un apartament cu 1 camera – Situat pe Calea Romanilor cu iesire pe strada Mihai Eminescu! Vă prezentăm un apartament cu o camera, compus din: -Dormitor spațios, ideal pentru relaxare -Living luminos, perfect pentru momentele petrecute în familie -Bucătărie amplasată pe partea din spate, ...

1333 EUR/m2 | 24 m2

Deva, Hunedoara

Casă(p+1) zona Vulcan Deva
12
1

Casă(p+1) zona Vulcan Deva

Casă (p+1)-constructie 2009-suprafata utila pe nivel 138mp -parter-living, bucatarie,loc de luat masa, camara, terasa, baie , dressing, casa scarii-mansarda-casa scarii, hol, 3 dormitoare din care unul cu posibilitate de amenajare baie proprie, baie mare cu cada si cabina de dus-amenajata ( izolata exterior, ...

1377 EUR/m2 | 138 m2

Deva, Hunedoara

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva
15

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva

Oferim spre vanzare 2 case de locuit -1-casa p+m, suprafata construita 293mp, parter-hol,camara,living cu bucatarie open space, 2 bai, casa scarii, terasa si camera spa-mansarda-3 dormitoare(1 cu baie proprie),2 dormitoare cu acces la balcon, hol central ,2 bai, balcon, birou, 2-casa p+m-parter-garaj ...

1177 EUR/m2 | 293 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 3 camere decomandat-etaj2- Călan
7

Apartament cu 3 camere decomandat-etaj2- Călan

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon inchis, baia cu faianta,gresie, parchet in camere ,vedere pe 2 parti, etaj2, zonă bună în Călan, pret 43000 euro. Informatii la telefon 0723619177

623 EUR/m2 | 69 m2

Calan, Hunedoara

Hală productie, teren 750mp- Șoimuș
5
1

Hală productie, teren 750mp- Șoimuș

Oferim spre vanzare cladire cu suprafata de 113mp- amenajată pentru birou cu grup sanitar si hală pretabila producție cu suprafata de 165 mp ,cu grup sanitar, curte betonata, suprafata totala de teren 750mp. Informatii la telefon 0723619177

342 EUR/m2 | 278 m2

Soimus, Hunedoara

teren intravilan Deva strada Granitului
7
2

teren intravilan Deva strada Granitului

Vând două parcele de teren a câte 600 mp fiecare , cu FS =41 ml , intravilan DEVA , strada Granitului , utilități aproape de teren . Se pot vinde și separat . Preț 33 000 euro parcelă .

Deva, Hunedoara

Casă P+M-contructie 2008-zona Balcescu Deva
11

Casă P+M-contructie 2008-zona Balcescu Deva

Casă P+M-constructie 2008 din caramida, acoperis tigla Bramac, izolatie exterioara, centrala termica cu instalatia pe cupru, geamuri termopan -parter-bucatarie, living, baia cu cada, dormitor si casa scarii -etaj-3 dormitoare, hol, baie cu cabina de dus, terasa -curte betonata, terasa cu loc pentru ...

1150 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Casă D+P+E -zona A.Vlaicu Deva
14
5

Casă D+P+E -zona A.Vlaicu Deva

Casă D+P+E-constructie 2010 din BCA izolata exterior, acoperita cu pod si tigla-suprafata teren 198mp, suprafata utila 140mp, curte betonata , acces auto in curte, gradina Demisol-bucatarie, baie,beci, zona depozitare Parter-2 camere,hol, baie cu cabina de dus Etaj-2 camere, hol, baie cu vana Amenajari ...

857 EUR/m2 | 140 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva
11

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva

Apartament cu 3 camere(living+2 dormitoare), hol, baie de serviciu, baia mare cu cadă si geam de aerisire, amenajări ( centrala termica, geamuri termopan, faianta,gresie, parchet laminat, aparat de aer conditionat), balcon mare deschis, etaj3-bloc cu acoperis-constructie 2009, boxa pe etaj, casa scarii ...

976 EUR/m2 | 84 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat-mobilat-utilat integral-56mp-zona Dacia Deva
6
3

Apartament cu 3 camere decomandat,bloc din caramida, suprafata 56mp,amenajat ( faianta,gresie,centrala termica, usi schimbate, instalatie electrica refacuta, centrala termica din 2023, contorizare individuala la apa), balcon inchis, mobilat integral, bucataria cu mobilier la comanda cu electrocasnice ...

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

teren intravilan  zona Macon FS=48ml
1

teren intravilan zona Macon FS=48ml

Vând teren intravilan Deva situat între depozitul Carrefour și MACON , ST=6500 mp , format din două parcele , FS=48ml .

Macon, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea