Casa ultracentrala Deva,ocazie unica
7

Casa ultracentrala Deva,ocazie unica

Casa interbelica cu pozitionare centrala unica,Bulevardul 1 Decembrie -22 Decembrie , cu vizibilitate maxima si acces imediat la unul dintre cele mai importante bulevarde ale orasului. Casa este o constructie solida si impunatoare din 1930. Ofera un spatiu util de circa 260 mp , iar terenul proprietatii ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Cladire noua, ideala pentru cazare sau spatii de birouri in Brad, Hd
14

De vanzare cladire noua, amplasata in municipiul Brad, judetul Hunedoara, intr-o zona centrala, accesibila si usor de reperat. Cladirea se afla pe un teren intravilan de 619 mp, cu acces direct din principala cale de circulatie care strabate orasul, E79 DN76. Imobilul, finalizat in 2025, are o suprafata ...

637 EUR/m2 | 502 m2

central, Brad, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Refugiu la țară! Casă cu teren 1887 mp, zonă liniștită   aproape de Deva
21
11

Refugiu la țară! Casă cu teren 1887 mp, zonă liniștită aproape de Deva

Comision 0% Cumparator! Se oferă spre vânzare proprietate situată în localitatea Tisa, județul Hunedoara, la aproximativ 41 km de Deva, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuință permanentă sau casă de vacanță. Detalii proprietate: Suprafață teren: 1887 mp Regim de înălțime: Demisol + Parter (D+P) Suprafață ...

225 EUR/m2 | 120 m2

Tisa, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera decomandata
6

Garsoniera decomandata

Modificata, termopane, centrala termica, ușa metal. Et.1 din3,linga pietonala, 30m2, str. Cocsarilor

Hunedoara, Hunedoara

Apartament Premium 2 camere, Luxury Design Open Space, Mobilat si Utilat
9

APARTAMENT PREMIUM 2 CAMERE | DESIGN MODERN OPEN SPACE | LUXURY FINISHES | COMPLET MOBILAT & UTILAT ✨ Agentia Imobiliara BLITZ va prezinta un apartament exclusivist cu 2 camere, situat în Hunedoara, ideal pentru cei care apreciază confortul, eleganța și finisajele premium. Proprietatea are o suprafață ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Hunedoara, Hunedoara

OPORTUNITATE - Teren extravilan - padure, 20.720 mp in Cincis
2
1

Teren extravilan pretabil padure de vanzare in Teliucu Inferior, Cincis. FOXFORT propune spre vanzare, in exclusivitate, o oportunitate de investitie: un teren extravilan cu suprafata de 20.720 mp, situat in Teliucu Inferior, vizavi de Belvedere. Proprietatea se afla intr-o zona in plina dezvoltare, ...

20,720 m2

Teliucu Inferior, Hunedoara

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor
5
5

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor

Blitz va propune un apartament cu 1 camera – Situat pe Calea Romanilor cu iesire pe strada Mihai Eminescu! Vă prezentăm un apartament cu o camera, compus din: -Dormitor spațios, ideal pentru relaxare -Living luminos, perfect pentru momentele petrecute în familie -Bucătărie amplasată pe partea din spate, ...

1333 EUR/m2 | 24 m2

Deva, Hunedoara

Casă(p+1) zona Vulcan Deva
12
1

Casă(p+1) zona Vulcan Deva

Casă (p+1)-constructie 2009-suprafata utila pe nivel 138mp -parter-living, bucatarie,loc de luat masa, camara, terasa, baie , dressing, casa scarii-mansarda-casa scarii, hol, 3 dormitoare din care unul cu posibilitate de amenajare baie proprie, baie mare cu cada si cabina de dus-amenajata ( izolata exterior, ...

1377 EUR/m2 | 138 m2

Deva, Hunedoara

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva
15

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva

Oferim spre vanzare 2 case de locuit -1-casa p+m, suprafata construita 293mp, parter-hol,camara,living cu bucatarie open space, 2 bai, casa scarii, terasa si camera spa-mansarda-3 dormitoare(1 cu baie proprie),2 dormitoare cu acces la balcon, hol central ,2 bai, balcon, birou, 2-casa p+m-parter-garaj ...

1177 EUR/m2 | 293 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 3 camere decomandat-etaj2- Călan
7

Apartament cu 3 camere decomandat-etaj2- Călan

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon inchis, baia cu faianta,gresie, parchet in camere ,vedere pe 2 parti, etaj2, zonă bună în Călan, pret 43000 euro. Informatii la telefon 0723619177

623 EUR/m2 | 69 m2

Calan, Hunedoara

Hală productie, teren 750mp- Șoimuș
5
1

Hală productie, teren 750mp- Șoimuș

Oferim spre vanzare cladire cu suprafata de 113mp- amenajată pentru birou cu grup sanitar si hală pretabila producție cu suprafata de 165 mp ,cu grup sanitar, curte betonata, suprafata totala de teren 750mp. Informatii la telefon 0723619177

342 EUR/m2 | 278 m2

Soimus, Hunedoara

teren intravilan Deva strada Granitului
7
2

teren intravilan Deva strada Granitului

Vând două parcele de teren a câte 600 mp fiecare , cu FS =41 ml , intravilan DEVA , strada Granitului , utilități aproape de teren . Se pot vinde și separat . Preț 33 000 euro parcelă .

Deva, Hunedoara

Casă P+M-contructie 2008-zona Balcescu Deva
11

Casă P+M-contructie 2008-zona Balcescu Deva

Casă P+M-constructie 2008 din caramida, acoperis tigla Bramac, izolatie exterioara, centrala termica cu instalatia pe cupru, geamuri termopan -parter-bucatarie, living, baia cu cada, dormitor si casa scarii -etaj-3 dormitoare, hol, baie cu cabina de dus, terasa -curte betonata, terasa cu loc pentru ...

1150 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Casă D+P+E -zona A.Vlaicu Deva
14
5

Casă D+P+E -zona A.Vlaicu Deva

Casă D+P+E-constructie 2010 din BCA izolata exterior, acoperita cu pod si tigla-suprafata teren 198mp, suprafata utila 140mp, curte betonata , acces auto in curte, gradina Demisol-bucatarie, baie,beci, zona depozitare Parter-2 camere,hol, baie cu cabina de dus Etaj-2 camere, hol, baie cu vana Amenajari ...

857 EUR/m2 | 140 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva
11

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva

Apartament cu 3 camere(living+2 dormitoare), hol, baie de serviciu, baia mare cu cadă si geam de aerisire, amenajări ( centrala termica, geamuri termopan, faianta,gresie, parchet laminat, aparat de aer conditionat), balcon mare deschis, etaj3-bloc cu acoperis-constructie 2009, boxa pe etaj, casa scarii ...

976 EUR/m2 | 84 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat-mobilat-utilat integral-56mp-zona Dacia Deva
6
3

Apartament cu 3 camere decomandat,bloc din caramida, suprafata 56mp,amenajat ( faianta,gresie,centrala termica, usi schimbate, instalatie electrica refacuta, centrala termica din 2023, contorizare individuala la apa), balcon inchis, mobilat integral, bucataria cu mobilier la comanda cu electrocasnice ...

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

teren intravilan  zona Macon FS=48ml
1

teren intravilan zona Macon FS=48ml

Vând teren intravilan Deva situat între depozitul Carrefour și MACON , ST=6500 mp , format din două parcele , FS=48ml .

Macon, Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea