Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Pensiune, casa de vacanta, 6 camere, statiunea Rausor din Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in reprezentare exclusiva cu comision 0% la cumparator, o pensiune \ casa de vacanta desfasurata pe 3 niveluri D+P+M, aflata in judetul Hunedoara, la 500 de metri fata de statiunea de ski Rausor, chiar in directia partiei. Suprafata utila de ...

928 EUR/m2 | 150 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere,parter   Zona Piața Centrala
10
3

Apartament 3 camere,parter Zona Piața Centrala

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...

1216 EUR/m2 | 74 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal
20
1

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal

ID IMOBIL 1026 Va propun spre vanzare apartament 3 camere transformat din ap. 2 camere, in Deva, Bdul Decebal Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 nivele suprafata totala 71,5 mp instalatie electrica pe cupru ferestre termopan cu tamplarie PVC usi interioare de termopan parchet, gresie, faianta ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1
7
7

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1

ID IMOBIL : 1037 Va propun spre vanzare garsoniera in Deva, zona Dacia: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 nivele pozitionat pe mijloc balcon inchis centrala termica parchet clasic, gresie, faianta usa metalica OCUPABIL IMEDIAT Pret: 29500 euro Comision pentru cumparator: 0% Tel: 0770 ...

1180 EUR/m2 | 25 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia
10
1

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia

ID IMOBIL 1042 Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Dacia Detalii imobil: pozitionat la parter cu intrare atat din stada cat si din casa scarii suprafata 32 mp lavabila alba gresie centrala termica pe gaz usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Dacia, Et. 2
13
1

Apartament 2 camere in Deva, zona Dacia, Et. 2

ID IMOBIL 105 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Dacia Detalii imobil: etaj 2 4 suprafata utila 32mp - izolat interior - baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta - usa metalica - se vinde mobilat și utilat, cum se vede ...

1344 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului
20
5

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: decomandat - balcon mare(16 mp) construit si intabulat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica Pret: 58500 euro neg. Comision pentru ...

914 EUR/m2 | 64 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala- 1 Decembrie
15

ID IMOBIL 1048 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala- 1 Decembrie Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 etaje cu vedere la Bulevard ST= 48mp bloc din caramida usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta ...

1438 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu
16

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu

ID IMOBIL 716 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu: Detalii imobil: bloc anvelopat exterior integral etaj 8 din 10, cu lift decomandat 49 mp balcon inchis in termopan baie cu geam usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie ...

1184 EUR/m2 | 49 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral   Ion Ceanga
1
2

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga

ID IMOBIL 1055 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga: Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis facut recent balcon inchis usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica parchet, gresie, faianta ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
15
2

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

ID IMOBIL 1059 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate in Deva, zona Piata Centrala + Boxa
14

ID IMOBIL 1060 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala Detalii imobil: parter inalt in bloc de 4 etaje decomandat balcon inchis camara boxa intabulata bloc izolat pe exterior usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC parchet, ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Minerului
9
1

Apartament 2 camere in Deva, zona Minerului

ID IMOBIL 1061 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: parter in bloc de 4 etaje suprafata utila 44 mp baie cu geam ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet clasic, gresie, faianta centrala termica mobilat si utilat cum se vede in imagini Pret: ...

1114 EUR/m2 | 44 m2

Minerul, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere cu grădină, Hunedoara, micro 4, parter. Pret 36500 EUR neg
9
6

Vând apartament cu 2 camere, situat la parterul unui bloc din Hunedoara în cartierul Micro 4, zona liniștită. Apartament se află într-un bloc de cărămidă, pe mijloc, cu următoarele îmbunătățiri: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * balcon închis ...

777 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spațiu cu destinație de magazie
5
2

Vand spațiu cu destinație de magazie

Vând spațiu în suprafață de 100 mp, împreună cu terenul aferent, cu destinația de magazii, parte din punctul termic din curtea Lic Energetic din Deva. Preț 16.000 euro.

160 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 3 camere..2 terase..centrală..termopane..  bloc D13 ..etajul 8!! 8

Vând apartament 3 camere..2 terase..centrală..termopane.. bloc D13 ..etajul 8!!

Detalli la nr de telefon... !!

294 EUR/m2 | 68 m2

Vulcan, Hunedoara

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu
7

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu

Proprietar Vand apartament spațios în Deva, zona Mihai Eminescu (vis-a-vis de Profi Super)! Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament complet mobilat, situat într-o zonă liniștită,excelentă din Deva! Etaj 4 din 4, cu vedere spre partea din spate toate cele 4 ferestre oferă intimitate și lumină ...

1230 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Casa de vânzare sat Gurasada
8
13

Casa de vânzare sat Gurasada

Vând casa in Gurasada, județul Hunedoara, la 35 km de Deva - 31 minute pa A1, drum asfaltat. Casa are 3 camere, baie, bucătărie, terasa acoperită de 30 mp, curent trifazat, apa curenta si fântâna, cămara 20mp, lemnărie, garaj, zone de depozitare, zona de grătar, pomi fructiferi. Preț 45.000 euro, negociabil ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Gurasada, Hunedoara

Vand teren si padure de brad in M-tii Parang
5
19

Vand teren si padure de brad in M-tii Parang

Pasune si padure de brad ( 12000 m2 pasune si 20000 m2 padure de brad ). Drum,apa si posibilitate de alimentare cu energie electrica di apropiere . La 10 min.de telescaun si langa partiile de schi din M-tii Parang. Se pot construi cabane.

32,000 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa de vinzare propietate
5
2

Casa de vinzare propietate

Vînd casa in Petrosani construită anul 2007 , compusă din 2 cam ,1 bucatarie ,1 baie ,2 colidoare .Anexe ,centrala pe lemne 2 camari plus loc depozitare lemne de foc .Gradina 600 mp Constructia are suprafata 100 mp .Pret negociabil 80.000 mii eur .Tel

114 EUR/m2 | 700 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa
5
4

Vand casa

vând casă cu 2 camere bucătărie hol baie anexe cu centrala termica pe lemne 190 mp total mai multe detalii la fata locului

500 EUR/m2 | 90 m2

Est, Aninoasa, Hunedoara

Garaj vinzare Deva str D Zamfirescu

Garaj vinzare Deva str D Zamfirescu

Garaj de vinzare. Str D Zamfirescu . În spate la Dispensarul medical Deva jud hunedoara

Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (885) Hunedoara (295) Petrosani (94) Simeria (83) Brad (74) Orastie (61) Vulcan (60) Petrila (50) Lupeni (46) Hateg (39) Soimus (22) Criscior (18) Calan (15) Barsau (14) Uricani (14) Bacia (12) Ilia (12) Rau de Mori (12) Bejan (11) Geoagiu-Bai (10) Balata (9) Vata de Jos (9) Vetel (9) Baia de Cris (8) Cristur (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Bretea Muresana (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Dobra (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Mintia (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Cozia (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Baru (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Banita (2) Blajeni (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dealu Mare (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Densus (1) Dobrot (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1) Mihaileni (1)