Vand casa
8
3

Vand casa

Vând casă la sat lângă șosea,apă la rețea și fântână în curte baie cu canalizare cămară bucătărie de vară garaj curte mare cu boltă de vie grădină mare 4 camere și posibilitate de mansardare la un și camere fiind turnată placa de beton podele și sobe de teracotă în camere anexe pentru animale

183 EUR/m2 | 180 m2

Panc-Saliste, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand teren zona Rusu - Parang
6
3

Vand teren zona Rusu - Parang

Teren intravillan intre cele doua telescaune, cu acces la drum neasfaltat dinspre Hotel Rusu, telescaun nou si acces la drum asfaltat dinspre Hotel Ayana, telescaun vechi. Terenul nu este parcelat, se realizeaza la cerere functie de zona dorita. Terenul dispune de posibilitate racordare utilitati - apa, ...

1,000 m2

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Complex autorizat ISU 18 camere pretabil camin de batrani pensiune cazare- Batiz, Hunedoara
5

Complex autorizat ISU 18 camere ideal cămin de bătrâni pensiune cazare Batiz, Hunedoara Se vinde proprietate compusă din două clădiri autorizate ISU, complet mobilate și utilate, ideale pentru: cămin de bătrâni pensiune cazare muncitori clinică centru de recuperare investiție ...

374 EUR/m2 | 794 m2

Batiz, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Hărțăgani, Hunedoara, teren intravilan, 8500 m2, acte, pozitie superba, liniste, eco
10
21

Vând teren 8500 mp, intravilan, intabulat, , Harțăgani, zona Grelești, proprietate personale, acte in regula. Poziție foarte bună, priveliște superbă, zona pitorească, foarte liniștită. Se află la jumătate de ora de mers cu mașina de orașele Deva sau Brad. Drum asfaltat până la teren, curent electric. ...

8,500 m2

Hartagani, Hunedoara

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1
2
3

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1

Proprietar, vand apartament cu doua camere in localitatea Calan, judetul Hunedoara, in centru, pe strada Florilor, partea cu scoala. Apartamentul este intr-un bloc izolat, pe partea unde bate soarele, avand un confort termic ridicat. Stare buna, 2 camere + balcon. -Etaj 1, gaz, balcon inchis, mobilat ...

800 EUR/m2 | 45 m2

Calan, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren casa Dealu Mare
1
41

Teren casa Dealu Mare

Teren pentru casa in localitatea Dealu Mare jud. Hd la 50 m de asfalt acces auto 50 m pe drum pietruit urmeaza a fi asfaltat St 8000 mp FS 60 M curent peste drum parau langa teren. Pret 4 eur.

8,000 m2

Dealu Mare, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona OM
9
9

Apartament 2 camere zona OM

Vînd apartament cu două camere etajul 2 ,acoperișul este nou ,este renovat ,aer conditionat Beko în fiecare cameră noi în garanție, mobilat și utilat partial .Apartamentul este izolat exterior cu polistiren de 10 cm ,loc de parcare ,vecini liniștiți și respectuoși. Electrocasnicele sunt noi de 3 luni ...

1083 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă în comuna Bosorod
10
6

Casă în comuna Bosorod

Proprietar vând casă individuală, comuna Bosorod, sat Chitid, nr. 38. județ Hunedoara Casa este pe strada principală, cu asfalt, (paralela cu șoseaua), in zona centrală a localității. Este situata la o distanță de apr. 30 km de Deva si 20 km de Hateg, Orăștie și Hunedoara. Utilități: cablu TV și internet ...

232 EUR/m2 | 168 m2

Chitid, Hunedoara

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sadoveanu, PUZ aprobat(P+2)
6
1

Vand teren intravilan in Zavoi, partea de jos in suprafata de 400 mp, situat pe strada Mihail Sadoveanu FN, PUZ aprobat (case individuale sau insiruite ,regim de inaltime P+2. Front stradal 13,65 mp Utilitati : apa, canal in fata terenului, curent , gaz la 100 m distan ...

400 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Casă în Geoagiu, HD, cu 2 corpuri de clădire (115 mp), 4 camere, bucătărie, 2 băi + curte, grădină
10
7

Se vinde casă de locuit în Geoagiu, județul Hunedoara, pe strada principală (Calea Romanilor), la 6,8 km de Geoagiu-Băi, cu 2 corpuri de clădire: - corpul A: 3 camere + baie și hol - încălzire centrală pe lemne + pivniță; - corpul B: cameră, hol, bucătărie, baie - încălzire cu teracotă pe gaz. Casa ...

722 EUR/m2 | 115 m2

Geoagiu, Hunedoara

Vand apartament 2 camere central
8

Vand apartament 2 camere central