Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vila  exclusivista Vetel  Valea Caoiului
20
5

Vila exclusivista Vetel Valea Caoiului

Imagineaza-ti cum ar fi daca visul tau de-o viata poate deveni acum realitate? Imagineaza-ti ca ai ajuns acasa! E liniste, te bucuri de aerul curat , copii se joaca plini de voiosie in curte alergand si sarind pe trambulina alaturi de cel mai bun prieten al vostru cainele familiei.Acest loc minunat ...

935 EUR/m2 | 170 m2

Vetel, Hunedoara

Promovat
Loturi de teren
10
8

Loturi de teren

Vand 4 loturi de teren zona Cozia , jud. Hunedoara la 5 km de Deva. Primul lot 1888m2 din care 450m2 intravilan , utilitati in proximitate(apa ,canal, electricitate), al doilea lot 4700m2 , inca doua loturi separare de un drum , unul cu suprafata de 1720m2 si altul m2. Pret negociabil in functie de suprafata ...

1,888 m2

Cozia, Hunedoara

Promovat
5,6 ha terenuri si padure in Criscior
8
9

5,6 ha terenuri si padure in Criscior

Se vinde teren extravilan in suprafata totala de 56.031 mp, compus din 4 parcele alaturate, situate intr-o zona naturala, potrivita pentru activitati agricole, administrarea padurii sau investitie pe termen lung. Proprietatea este formata din 25.095 mp padure si 30.936 mp teren arabil si faneata. Padurea ...

56,031 m2

Criscior, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând Casă
5
4

Vând Casă

Vând Casă Construcție nouă 2008 Izolată toată casa exterioara 3Camere+2holuri Bucătărie mare+Baie mare+ Mansardă cu loc de 2 camere Centrala nouă pe lemne Centrala are camera separată +Boiler cu serpentine legat la Centrala cu apă caldă +Vara legat la curent, altă cameră lângă Centrala pentru lemne ...

793 EUR/m2 | 145 m2

Brad, Hunedoara

FILM! Vila rafinata, intr- un mediu natural de elita, Pestisu Mic, Valea Nandrului
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând Casa in Sat Galați Comuna Pui Județul Hunedoara
3
1

Vând Casa in Sat Galați Comuna Pui Județul Hunedoara

Vând casă in sat Galați Comuna Pui Județul Hunedoara

101 EUR/m2 | 840 m2

Galati, Hunedoara

12 euro mp teren in Deva-Sântuhalm (in spatele reprezentantei Mercedes)
8
6

Oferta UNICĂ! Teren plasat în intravilanul localității Sântuhalm, în spatele reprezentanței Mercedes, cu acces din DN7 (300m distanță) prin strada Fermierilor. Teren extrem de plat, cu acces la ambele capete (vezi foto). 12.000 mp cu front stradal de 16m. Principala cale de acces: drum asfaltat, canalizare, ...

Santuhalm, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Gojdu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida,
10

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Gojdu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 38 mp + balconul, usa metalica, centrala termica, termopane, parchet, fara amenajari. Pret: 55 000 euro negociabil. Tel: . Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Teren cu livadă pe rod   120 pomi fructiferi   3.100 mp   Sat Boz, Brănișca, Hunedoara
5
4

Teren cu livadă pe rod 120 pomi fructiferi 3.100 mp Sat Boz, Brănișca, Hunedoara

Vând teren cu livadă, 3.100 mp Sat Boz, comuna Brănișca, jud. Hunedoara Vând teren extravilan cu livadă aflată pe rod, compusă din 120 pomi fructiferi. Suprafață totală: 3.100 mp, cu front stradal de 33 m. Terenul este situat în sat Boz, comuna Brănișca, județul Hunedoara. Acces direct din drum ...

3,100 m2

Boz, Hunedoara

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna
5
32

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna

Teren pentru casă ST 6000 mp FS 25 m dublu acces auto, pădure în spate, priveliște frumoasă, apă trasă pe teren. A fost și casa dar sa demolat. Merita văzut. Preț 6 EUR mp.

6,000 m2

Bobalna, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere plus balcon
4
4

Vând apartament cu 2 camere plus balcon

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Petroșani strada Aviatorilor bl.11, et.1, are centrală,termopane,parchet,balcon închis,utilizat parțial Se vinde cu tot ce se vede în poze

833 EUR/m2 | 42 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
28

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
31

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar,vand teren pentru casa - pret bun 9

Proprietar,vand teren pentru casa - pret bun

Proprietar, vand teren pentru casa in Deva, situat pe deal, in spatele fostului liceu Traian, prelungirea strazii Vulcan, suprafata de 704 mp + 122 mp cota de drum , total 826 mp,deschidere de aprox.25 mp la drum privat. Terenul este drept, nu necesita amenajari de terasare, este in curs de transformare ...

Deva, Hunedoara

Vând teren
5
4

Vând teren

Vând teren intravilan în loc Ormindea ideal pentru casă de vacanță, cabane, pensiuni. Priveliște frumoasă, acces la teren din drum secundar, stâlp de electricitate la aproximativ 150m.pret 4,5euro m negociabil.Terenul se poate parcela.

2,800 m2

Ormindea, Hunedoara

Teren in Boholt langa Deva
6

Teren in Boholt langa Deva

Vând 2 terenuri extravilan în Boholt, la mijlocul satului, suprafață 15 ari și 35 ari. Preț negociabil! Tel

1,500 m2

Boholt, Hunedoara

Casa tip pensiune caramidă poroterm
9

Casa tip pensiune caramidă poroterm

casa tip pensiune : 9 camere, 5 băi , terasă mare , centrală pe lemne , pompă de căldură , teren 1100mp . parcare mare, etc. Aproape de centru, posibilitate dedicatie turistica si de locuit. CUPTOR PIZZA , ..

989 EUR/m2 | 177 m2

Brad, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (884) Hunedoara (294) Petrosani (94) Simeria (83) Brad (74) Orastie (61) Vulcan (60) Petrila (49) Lupeni (46) Hateg (37) Soimus (21) Criscior (18) Uricani (15) Barsau (14) Calan (14) Bacia (12) Ilia (12) Rau de Mori (12) Bejan (11) Geoagiu-Bai (10) Balata (9) Cristur (9) Vata de Jos (9) Baia de Cris (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Dobra (6) Luncoiu de Sus (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Mintia (5) Romosel (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Baru (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Cozia (3) Dealu Mare (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Banita (2) Blajeni (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dudesti (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dobrot (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1) Mihaileni (1)