Promovat
Pensiune, casa de vacanta, 6 camere, statiunea Rausor din Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in reprezentare exclusiva cu comision 0% la cumparator, o pensiune \ casa de vacanta desfasurata pe 3 niveluri D+P+M, aflata in judetul Hunedoara, la 500 de metri fata de statiunea de ski Rausor, chiar in directia partiei. Suprafata utila de ...

928 EUR/m2 | 150 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Promovat
FILM! Vila rafinata, intr- un mediu natural de elita, Pestisu Mic, Valea Nandrului
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Casa batraneasca de vanzare, 4 camere, in Hunedoara, sat Micanesti
20
27

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca cu 4 camere decomandate, aflata in judetul Hunedoara, in localitatea Micanesti. Casa are o suprafata utila de 60mp, compartimentata astfel: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol de acces Actualul proprietar a facut multiple ...

631 EUR/m2 | 60 m2

Micanesti, Hunedoara

Promovat
Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină   Simeria, HD
19
5

Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină Simeria, HD

Se oferă spre vânzare o casă modernă, spațioasă și eficientă energetic, situată în Simeria, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie. Imobilul este amplasat pe un teren de 700 mp și are o suprafață utilă de 190 mp, cu regim de înălțime P+1, fiind construit în anul 2010. Compartimentare: Parter: ...

941 EUR/m2 | 190 m2

Simeria, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren casa Dealu Mare
1
41

Teren casa Dealu Mare

Teren pentru casa in localitatea Dealu Mare jud. Hd la 50 m de asfalt acces auto 50 m pe drum pietruit urmeaza a fi asfaltat St 8000 mp FS 60 M curent peste drum parau langa teren. Pret 4 eur.

8,000 m2

Dealu Mare, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona OM
9
9

Apartament 2 camere zona OM

Vînd apartament cu două camere etajul 2 ,acoperișul este nou ,este renovat ,aer conditionat Beko în fiecare cameră noi în garanție, mobilat și utilat partial .Apartamentul este izolat exterior cu polistiren de 10 cm ,loc de parcare ,vecini liniștiți și respectuoși. Electrocasnicele sunt noi de 3 luni ...

1083 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă în comuna Bosorod
10
6

Casă în comuna Bosorod

Proprietar vând casă individuală, comuna Bosorod, sat Chitid, nr. 38. județ Hunedoara Casa este pe strada principală, cu asfalt, (paralela cu șoseaua), in zona centrală a localității. Este situata la o distanță de apr. 30 km de Deva si 20 km de Hateg, Orăștie și Hunedoara. Utilități: cablu TV și internet ...

232 EUR/m2 | 168 m2

Chitid, Hunedoara

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sadoveanu, PUZ aprobat(P+2)
6
1

Vand teren intravilan in Zavoi, partea de jos in suprafata de 400 mp, situat pe strada Mihail Sadoveanu FN, PUZ aprobat (case individuale sau insiruite ,regim de inaltime P+2. Front stradal 13,65 mp Utilitati : apa, canal in fata terenului, curent , gaz la 100 m distan ...

400 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
Proprietar. Vand teren. Paraul Runcu este limita de proprietate. Drum asfaltat
8

Teren 900 mp in Loc. Govajdia Jud Hunedoara. La limita de proprietate este paraul Runcu, drumul de acces fiind asfaltat. Ca si utilitati curentul electric este la aprox 200 m de parcela. Se preteaza pentru construire casa de vacanta sau pensiune. Beneficiaza de un peisaj mirific. Front stradal ...

900 m2

Govajdia, Hunedoara

Casă în Geoagiu, HD, cu 2 corpuri de clădire (115 mp), 4 camere, bucătărie, 2 băi + curte, grădină
10
7

Se vinde casă de locuit în Geoagiu, județul Hunedoara, pe strada principală (Calea Romanilor), la 6,8 km de Geoagiu-Băi, cu 2 corpuri de clădire: - corpul A: 3 camere + baie și hol - încălzire centrală pe lemne + pivniță; - corpul B: cameră, hol, bucătărie, baie - încălzire cu teracotă pe gaz. Casa ...

722 EUR/m2 | 115 m2

Geoagiu, Hunedoara

Teren cu livadă pe rod   120 pomi fructiferi   3.100 mp   Sat Boz, Brănișca, Hunedoara
5
4

Teren cu livadă pe rod 120 pomi fructiferi 3.100 mp Sat Boz, Brănișca, Hunedoara

Vând teren cu livadă, 3.100 mp Sat Boz, comuna Brănișca, jud. Hunedoara Vând teren extravilan cu livadă aflată pe rod, compusă din 120 pomi fructiferi. Suprafață totală: 3.100 mp, cu front stradal de 33 m. Terenul este situat în sat Boz, comuna Brănișca, județul Hunedoara. Acces direct din drum ...

3,100 m2

Boz, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

vand casa cu etaj in zona Chizid Hunedoara
8
14

vand casa cu etaj in zona Chizid Hunedoara

vând casa cu etaj zona Chizid Hunedoara, str Stejarilor , lângă pădurea Chizid, 5 camere, doua bai, bucătărie, doua holuri , doua boxe și anexe gospodărești. suprafața casa curte intravilan 254 de metri și loc de casa 132 de metri. casa din cărămidă acoperita cu țiglă, racordata la curent, gaz și ...

272 EUR/m2 | 386 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren intravilan zona 700
1
1

Vand teren intravilan zona 700

De vanzare teren intravilan s=3364 mp,fs=92 ml, in baza certificatului de urbanism se pot construi locuințe individuale,cuplate sau înșiruite,regim inălțime P+2, POT=35%,situat in zona 700(intersecția 22 Decembrie cu M.Sadoveanu),preț 100 euro mp neg.

700, Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan cu panorama
3
4

Vand teren intravilan cu panorama

Vand teren intravilan ,s=1400 mp,fs=44 ml,canalizare si apa pe teren,gazul se afla la 100 m,panorama superba aupra orasului. 45 euro mp

700, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere amenajat modern
8

Vand apartament 3 camere amenajat modern

De vanzare apartament 3 camere, su=90 mp,st=118 mp amenajat complet ,termopan,gresie,faianță,parchet,uși interioare noi și metalică la intrare,climă,izolație exterioară,terasă deschisă 36 mp cu o panoramă superbă. Apartamentul este situat la et.8 9 intr-un bloc construit după 2010 (sunt 2 lifturi mari ...

1660 EUR/m2 | 89 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara