Promovat
Proprietar. Vand teren. Paraul Runcu este limita de proprietate. Drum asfaltat
8

Teren 900 mp in Loc. Govajdia Jud Hunedoara. La limita de proprietate este paraul Runcu, drumul de acces fiind asfaltat. Ca si utilitati curentul electric este la aprox 200 m de parcela. Se preteaza pentru construire casa de vacanta sau pensiune. Beneficiaza de un peisaj mirific. Front stradal ...

900 m2

Govajdia, Hunedoara

Promovat
Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină   Simeria, HD
19
5

Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină Simeria, HD

Se oferă spre vânzare o casă modernă, spațioasă și eficientă energetic, situată în Simeria, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie. Imobilul este amplasat pe un teren de 700 mp și are o suprafață utilă de 190 mp, cu regim de înălțime P+1, fiind construit în anul 2010. Compartimentare: Parter: ...

941 EUR/m2 | 190 m2

Simeria, Hunedoara

Promovat
5,6 ha terenuri si padure in Criscior
8
9

5,6 ha terenuri si padure in Criscior

Se vinde teren extravilan in suprafata totala de 56.031 mp, compus din 4 parcele alaturate, situate intr-o zona naturala, potrivita pentru activitati agricole, administrarea padurii sau investitie pe termen lung. Proprietatea este formata din 25.095 mp padure si 30.936 mp teren arabil si faneata. Padurea ...

56,031 m2

Criscior, Hunedoara

Promovat
Vand casa individuala cu curte si gradina in Petrila
10
2

Vand casa individuala cu curte si gradina in Petrila

Vând casă individuală, curte și grădină în suprafață totală de 522 de metri pătrați. Casa este compusă din hol intrare (cerdac), bucătărie, baie, o altă cameră mai mică și două camere mari. Casa este situata la intrare in Petrila pe strada Republicii, inainte de strada Minei. Este racordata la reteaua ...

707 EUR/m2 | 75 m2

Cimitir, strada Minei, Petrila, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral   Ion Ceanga
1
2

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga

ID IMOBIL 1055 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga: Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis facut recent balcon inchis usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica parchet, gresie, faianta ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu
16

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu

ID IMOBIL 716 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu: Detalii imobil: bloc anvelopat exterior integral etaj 8 din 10, cu lift decomandat 49 mp balcon inchis in termopan baie cu geam usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie ...

1184 EUR/m2 | 49 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului
20
5

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: decomandat - balcon mare(16 mp) construit si intabulat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica Pret: 58500 euro neg. Comision pentru ...

914 EUR/m2 | 64 m2

Deva, Hunedoara

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia
10
1

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia

ID IMOBIL 1042 Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Dacia Detalii imobil: pozitionat la parter cu intrare atat din stada cat si din casa scarii suprafata 32 mp lavabila alba gresie centrala termica pe gaz usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1
7
8

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1

ID IMOBIL : 1037 Va propun spre vanzare garsoniera in Deva, zona Dacia: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 nivele pozitionat pe mijloc balcon inchis centrala termica parchet clasic, gresie, faianta usa metalica OCUPABIL IMEDIAT Pret: 29500 euro Comision pentru cumparator: 0% Tel: 0770 ...

1180 EUR/m2 | 25 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal
20
1

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal

ID IMOBIL 1026 Va propun spre vanzare apartament 3 camere transformat din ap. 2 camere, in Deva, Bdul Decebal Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 nivele suprafata totala 71,5 mp instalatie electrica pe cupru ferestre termopan cu tamplarie PVC usi interioare de termopan parchet, gresie, faianta ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, zona Gojdu
16

Apartament 2 camere, zona Gojdu

ID IMOBIL 1027 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: 57mp etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis de tabla pozitionat pe mijloc bloc de caramida 2 camere mari baie cu geam balcon spatios centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC ...

1175 EUR/m2 | 57 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 1 camera decomandat in Deva, zona Gojdu, et. 2
11
3

Apartament 1 camera decomandat in Deva, zona Gojdu, et. 2

ID IMOBIL : 1025 Va propun spre vanzare apartament 1 camera decomandat in Deva, zona Gojdu: Detalii imobil: etaj 2 in bloc de 4 nivele bloc de caramida pozitionat pe mijloc decomandat suprafata utila 28 mp bucatarie open space cu holul baie cu geam centrala termica ferestre termopan ...

1554 EUR/m2 | 28 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

 Spatiu comercial in Deva, zona Oituz
20
2

Spatiu comercial in Deva, zona Oituz

Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Oituz Detalii imobil: suprafata teren 89 mp constructiei anul 1988 amprenta la sol (suprafata desfasurata) 77mp P intabulat ca spatiu comercial 2 incaperi separate cu un perete din rigips grup sanitar cu geam la etaj sunt 3 incaperi ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara

Casa la cheie in Deva, zona Archia
20
2

Casa la cheie in Deva, zona Archia

Va propun spre vanzare casa in Deva, zona Archia Prezentare imobil: suprafata totala teren 569 mp front stradal 17,5 ml amprenta casa 94,72 mp suprafata construit desfasurata 164,27 suprafata utila desfasurata 128,23 mp P+M casa constructie 2020 izolata termic pe exterior cu polistiren ...

1445 EUR/m2 | 128 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala
20
2

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona centrala Detalii imobil: 66 mp + beci la subsolul blocului parter decomandat bucatarie cu camara 2 bai balcon inchis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC OCUPABIL IMEDIAT Pret: 86.000 euro Comision pentru cumparator: ...

1303 EUR/m2 | 66 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1
6
6

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie. etaj 1 in bloc de 7 nivele 90 mp transformat in apartament de 4 camere din 3 decomandat 3 balcoane dintre care 1 balcon tip loja (bucatarie mutata intr-unul dintre balcoane) debara incapatoare centrala termica aer ...

1200 EUR/m2 | 90 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala   Casa de Cultura
20
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala Casa de Cultura

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala. etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis din tabla, izolat cu vata bloc de caramida 60 mp baie cu geam usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC Qfort parchet clasic din lemn, bine intretinut gresie si faianta ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere + Garaj in Deva, zona Centrala, etajul 2
20
1

ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva
18
12

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva Detalii imobil: - decomandat - suprafata utila 56 mp+ 6 mp balcoanele - doua balcoane unul deschis, unul inchis centrala termica aer conditionat instalatie sanitara si electrica schimbate pe cupru usa metalica ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto
15
6

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto Detalii imobil: etaj 3 decomandat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta balcon inchis centrala termica mobilat,utilat cum se vede in fotografii OCUPABIL ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2
19
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. etaj 2 in bloc de 4 nivele 80 mp bucatarie open space cu sufrageria balcon incorporat in sufragerie camara in balcon baie cu geam centrala termica aer conditionat parchet, gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie ...

1338 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
20
1

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: etaj 3 4 suprafata utila 80 mp balcon baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usa metalica parchet de lemn, gresie, faianta necesita renovare OCUPABIL IMEDIAT Pret: 78000 euro ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu Detalii imobil: etaj 3 4 decomandat, suprafata utila 77 mp 2 bai hol de intrare foarte spatios (aproximativ 9mp) hol secundar cu spatiu pentru dresing si masina de spalat camara cu geam balcon inchis bloc izolat termic ...

1032 EUR/m2 | 77 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (874) Hunedoara (291) Petrosani (90) Simeria (83) Brad (75) Orastie (59) Vulcan (58) Petrila (50) Lupeni (49) Hateg (39) Soimus (21) Calan (17) Criscior (17) Bacia (13) Barsau (13) Uricani (13) Bejan (11) Ilia (11) Rau de Mori (11) Geoagiu-Bai (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Geoagiu (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Cristur (7) Pestisu Mic (7) Vata de Jos (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mare (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Bosorod (5) Branisca (5) Dobra (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Lesnic (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aurel Vlaicu (4) Barbura (4) Beriu (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Clopotiva (4) Cozia (4) Gothatea (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Almas-Saliste (3) Aninoasa (3) Baru (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) General Berthelot (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santuhalm (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Tisa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Archia (2) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Banita (2) Batiz (2) Blajeni (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Dealu Mare (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Santandrei (2) Saulesti (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1)