Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
1

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)
10
3

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)

Vand teren Riu Mare Retezat. Clopotiva ( zona schit), suprafata 2700 mp, curent, apa, imprejmuita cu gard, terasa, zona Nisipoasa .

Deva, Hunedoara

Teren de vanzare
1
8

Teren de vanzare

Terenuri de vanzare,sat Almasu-Sec,la 5 km de Deva,jud.Hunedoara.

Deva, Hunedoara

Vand garsoniera, 31 mp., zona Gării
4
5

Vand garsoniera, 31 mp., zona Gării

Vând garsonieră spațioasă și luminoasă, cu suprafața de 31 mp, et. 2, situată pe Bulevardul Iuliu Maniu, Bl. I, într-o zonă centrală și foarte bine conectată la mijloace de transport, chiar vis-a-vis de restaurantul McDonald s și în apropierea Gării. Garsoniera este mobilată și utilată complet, fiind ...

1645 EUR/m2 | 31 m2

Garii, Deva, Hunedoara

teren dn7, vind sau inchiriez,frontul direct la dn 7
6

teren dn7, vind sau inchiriez,frontul direct la dn 7

vind sau inchiriez , eventual schimb teren direct cu fronttul stradal la DN 7,SP 7100 mp,FS19 m, aproximativ 250 m ,la iesire dinn SIMERIA spre Deva,se pot construi hale industriale,parc auto,,parc de panouri fotovoltaece de 1000 kw se pot monta ,etc PRET , Pret inchiriere 2000 eu , Eventual schimb ...

Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
1

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

1,150 m2

Deva, Hunedoara

de vanzare

de vanzare

Vind padure in localitatea Deva cu o suprafata de 1,74ha ,acces din sosea.Varsta padurii aproximativ 60 ani.Pret negociabil 10 Euro mp, suprafata totala: 17400, Front stradal: 6

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
15

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Loc de veci dublu Petroșani

Loc de veci dublu Petroșani

Vănd loc de veci dublu,neamenajat,cimitirul de lîngă SUP Petroșani.

Deva, Hunedoara

Vand teren in Deva
1
1

Vand teren in Deva

Vand teren cu cabana in Deva, zona Mos Opinca.

Deva, Hunedoara

Teren,Deva Aleea Cascadei 11

Teren,Deva Aleea Cascadei

vand teren intravilan 525 m2,Front Stradal 20 m,Deva,Asfalt,Apa,Canalizare,Curent,loc Deva,Aleea Cascadei(prelungirea Vulcan) pret 25000 euro

500 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren extravilan situat intre Deva si satul Cozia
4

Vand teren extravilan situat intre Deva si satul Cozia

Vând teren 2615mp extravilan situat intre Deva si satul Cozia, terenul este la 5km de centrul Devei cu acces din drum asfaltat, este situat la marginea pădurii, ideal pentru cine vrea intimitate dar și proximitate fata de oras. Pe teren se poate construi legal anexa gospodărească (cabana) sau se poate ...

Deva, Hunedoara

vand casa!
5

vand casa!

casa în roșu P+M casa are 100mp 10 5 intabulata! terenul 1700 intabulați ! apa, canalizare, curent! gazul e la poarta !

600 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea