Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
3

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
3

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

Teren de vanzare
10
7

Teren de vanzare

La 15 min. de oras un colt de rai la marginea pădurii cu belvedere asupra zonei Terenul 20x50m =1000mp imprejmuit cu următoarele facilitati:apa de la rețea, curent electric,canalizarea este la 20m de gradina Se fac drumeții prin padure pana la releu și lacul Cozia etc. Exista o baraca metalica pe teren ...

1,000 m2

Călugăreni, Deva, Hunedoara

apartament semidecomandat
5
1

apartament semidecomandat

Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru

919 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Casă de vânzare în centrul Devei-ideală pentru Investiție!
10
3

Casă de vânzare în centrul Devei-ideală pentru Investiție!

Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă ultracentrală a orașului Deva, oferind un spațiu generos și multiple posibilități de utilizare. Construită în anul 2003, această casă se desfășoară pe trei niveluri și dispune de o suprafață totală de 420m2, dintre care 280m2 sunt ...

911 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
17

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
32

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan in Deva, str. Alunului nr. 1
10
8

Vand teren intravilan in Deva, str. Alunului nr. 1

Vand teren intravilan in Deva, str. Alunului nr. 1, zona Aurel Vlaicu, suprafata 3598 mp, front la strada 40 m. Terenul dispune de toate utilitatile: strada asfaltata, curent, apa, gaz pe teren, canal la poarta, este imprejmuit integral cu un gard din plasa de sarma si se vinde fara a fi parcelat. Pe ...

Aurel Vlaicu, Deva, Hunedoara

Apartament 3camere
10
2

Apartament 3camere

Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.

1149 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

vand casa!
5
2

vand casa!

casa în roșu P+M casa are 100mp 10 5 intabulata! terenul 1700 intabulați ! apa, canalizare, curent! gazul e la poarta !

600 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Casa de vacanta in satul Tatarasti, comuna Burjuc, jud. Hunedoara 8

Casa de vacanta in satul Tatarasti, comuna Burjuc, jud. Hunedoara

Casa de vacanta, intravilan, front stradal cca 80m, suprafata teren 2599 mp, 3 camere (una bucatarie, una camera depozitare scule, undite etc, una locuit, cu doua dormitoare de o persoana la etaj. Acoperis tabla Lindab, aparter de beton, etaj de lemn, baie cu dus la etaj, bucatarie cu aragaz (butelie, ...

783 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Teren cu cabana 10 km Deva, 2245 mp
10
4

Teren cu cabana 10 km Deva, 2245 mp

Teren 2245 mp , cabana, foisor, wc, pomi fructiferi, 14 km de Deva, acces din soseaua principala. Gard, constructii si amenajari noi.Pretabil familie, afacere, locuinta.Se poate trece in intravilan.pret in euro..

2,245 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan
19
14

Teren intravilan

Vind teren intravilan în Deva strada coziei 950mp cu o panorama superba toate facilitățile aproape ideal pentru casă sau cabană 21000e

950 m2

Deva, Hunedoara

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700
6
11

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700