Pescarie,Afacere de vanzare
5
2

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Imobil P+E
16

Imobil P+E

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un imobil construcție P+E, construcție din cărămidă cu acoperiș tip terasa acoperita cu tabla, amplasata pe un teren de 853 mp, in zonă industrială, acces pe drum asfaltat, cu toate utilitățile-gaz, apa, canalizare, curent trifazic împărțit astfel: parterul ...

1311 EUR/m2 | 450 m2

Deva, Hunedoara

Casa zona Vulcan
14

Casa zona Vulcan

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare o casă pe un nivel, zona Vulcan. Casa are o suprafață desfășurată de 184mp, dispune de un teren în suprafață de 2400mp(deschidere aprox. 60ml) și este compusă din hol, living cu bucătărie open space, 2 dormitoare, 2 băi și garaj. Construcția a fost ridicată ...

2269 EUR/m2 | 130 m2

Deva, Hunedoara

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie
13
11

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap. cu 3 camere, decomandat, situat pe b-dul 22 Decembrie, etaj 1, vedere pe 2 părți. Ap.este foarte bine compartimentat fiind compus din hol acces, bucătărie cu spațiu depozitare (unde este amplasată centrala termică) și balcon cu cămară, debara, 2 băi, ...

1487 EUR/m2 | 76 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

De vânzare   Apartament 2 camere renovat complet, Deva, vis-a-vis de Liceul Auto
10
4

De vânzare Apartament 2 camere renovat complet, Deva, vis-a-vis de Liceul Auto

Proprietar, vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă foarte bună din Deva, chiar vis-a-vis de Liceul Auto. Apartamentul are o suprafață de 55mp, este renovat complet și pregătit pentru mutare imediată. Suprafață: 55 mp Preț: 80.000 (negociabil) Apartamentul este compartimentat eficient și ...

1491 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Ap. 2camere decom. Suprafața 55,35m2 et.1 zona progresului Deva
8
6

Persoană fizică, vând apartament 2 camere decomandat ,zona progresului Deva ,suprafața 55,35 m2 ,etaj.1 ,gresie și faianță in baie și bucătărie, geamuri termopan, centrală gaz , etc. Preț 85000 euro.

55 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament
5

Vând apartament

3 camere decomandat ,mobilat, 50mp+balcon 14mp, etaj 4, izolare termică și acoperiș, situat in Deva,Micro 15, Str. Minerului,bl.30,sc.3,ap.59.

1170 EUR/m2 | 50 m2

Micro%252b15, Deva, Hunedoara

Apartament 3camere
10
3

Apartament 3camere

Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.

1149 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Teren de vanzare
10
8

Teren de vanzare

La 15 min. de oras un colt de rai la marginea pădurii cu belvedere asupra zonei Terenul 20x50m =1000mp imprejmuit cu următoarele facilitati:apa de la rețea, curent electric,canalizarea este la 20m de gradina Se fac drumeții prin padure pana la releu și lacul Cozia etc. Exista o baraca metalica pe teren ...

1,000 m2

Călugăreni, Deva, Hunedoara

Vând casă, 24 km până la Deva 2

Vând casă, 24 km până la Deva

Casă compusă din 4 camere, baie, bucătărie, încălzire - centrală pe lemne. Apă de la rețea și fântână în curte. Canalizare, fosă septică. Anexe 41+51mp. Curte+ grădină 2586 mp. Internet și televiziune prin fibră optică Orange. Preț 62000 euro. Mai multe detalii în privat la telefon

585 EUR/m2 | 106 m2

Deva, Hunedoara

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat
9
20

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat

vand apart 3cam parter deva zona garii dec 80mp ct termop ac renovat modern mobilat totul nou izolat

Deva, Hunedoara

Vând garaj în Deva lângă MAXXA
4

Vând garaj în Deva lângă MAXXA

Vând garaj în Deva lângă MAXXA. Teren concesionat pentru încă 14 ani, cu posibilitate de cumpărare.

Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
5

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Casă de vânzare în centrul Devei-ideală pentru Investiție!
10
3

Casă de vânzare în centrul Devei-ideală pentru Investiție!

Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă ultracentrală a orașului Deva, oferind un spațiu generos și multiple posibilități de utilizare. Construită în anul 2003, această casă se desfășoară pe trei niveluri și dispune de o suprafață totală de 420m2, dintre care 280m2 sunt ...

911 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Tern+fundație de vanzare in Archia
2
3

Tern+fundație de vanzare in Archia

Se vinde teren 547mp+fundație intravilan in Archia Deva str Dragan Munteanu Apa.canal Zona liniștită cu vedere spre oras Merita de vazut

Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sadoveanu, PUZ aprobat(P+2)
6

Vand teren intravilan in Zavoi, partea de jos in suprafata de 400 mp, situat pe strada Mihail Sadoveanu FN, PUZ aprobat (case individuale sau insiruite ,regim de inaltime P+2. Front stradal 13,65 mp Utilitati : apa, canal in fata terenului, curent , gaz la 100 m distan ...

400 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)
10
3

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)

Vand teren Riu Mare Retezat. Clopotiva ( zona schit), suprafata 2700 mp, curent, apa, imprejmuita cu gard, terasa, zona Nisipoasa .

Deva, Hunedoara

Teren de vanzare
1
8

Teren de vanzare

Terenuri de vanzare,sat Almasu-Sec,la 5 km de Deva,jud.Hunedoara.