apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
7 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
7 mai
APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...
1738 EUR/m2 | 80 m2
Zavoi, Deva, Hunedoara
11 mai
Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...
Deva, Hunedoara
ieri 08:32
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...
1100 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
azi 16:57
Vănd loc de veci dublu,neamenajat,cimitirul de lîngă SUP Petroșani.
Deva, Hunedoara
azi 16:34
Vand teren cu cabana in Deva, zona Mos Opinca.
Deva, Hunedoara
azi 16:30
vand teren intravilan 525 m2,Front Stradal 20 m,Deva,Asfalt,Apa,Canalizare,Curent,loc Deva,Aleea Cascadei(prelungirea Vulcan) pret 25000 euro
500 m2
Deva, Hunedoara
azi 15:46
Vând teren 2615mp extravilan situat intre Deva si satul Cozia, terenul este la 5km de centrul Devei cu acces din drum asfaltat, este situat la marginea pădurii, ideal pentru cine vrea intimitate dar și proximitate fata de oras. Pe teren se poate construi legal anexa gospodărească (cabana) sau se poate ...
Deva, Hunedoara
azi 15:04
casa în roșu P+M casa are 100mp 10 5 intabulata! terenul 1700 intabulați ! apa, canalizare, curent! gazul e la poarta !
600 EUR/m2 | 100 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:59
Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.
1097 EUR/m2 | 62 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:11
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.
1360 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:11
Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.
Deva, Hunedoara
azi 14:11
Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...
939 EUR/m2 | 293 m2
Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara
azi 14:11
Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR
1278 EUR/m2 | 90 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:05
Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR
2778 EUR/m2 | 27 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:05
Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:04
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR
1214 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:04
Se afla pe Al.Neptun Bl34Se vinde complet mobilat si utilat ,gresie ,faianta uși geamuri termopan acoperiș facut recent garanție 15 ani
1189 EUR/m2 | 53 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:00
Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.
1032 EUR/m2 | 77 m2
Ceangaiască, Deva, Hunedoara
azi 13:54
Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...
Deva, Hunedoara
azi 13:24
Vând casă tip cabană,zona cabana Căprioara pe strada Aurel Vlaicu.Suprafața 1300mp. Două intrări de acces,pomi fructiferi. Apă din fântâna proprie ,curent încălzire cu lemne.
570 EUR/m2 | 100 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:17
Vând patru parcele de teren in Deva pentru construcție locuințe.O parcela este situata mai jos de blocurile din zona Archia cu o suprafață de 450 mp,preț 20000 euro negociabil, o altă parcela situata in zona licee, cu o suprafață de 874 mp, preț 18000 de euro negociabil, o altă parcela situata in zona ...
Deva, Hunedoara
azi 12:02
Vând casă în Deva sau schimb cu apartament sau garsoniera+diferența ,casa are D+P+M, 2beciuri barbeque,5camere ,2băi, curte, centrala termica proprie, instalație pe cupru,garaj ,terasă...în caz de schimb cu apartament sau garsoniera nu doresc decât parter sau et 1...