Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând garsonieră în Deva, et.2, zona Dacia.
6
8

Vând garsonieră în Deva, et.2, zona Dacia.

Vând garsonieră în Deva, etajul 2 din 4, zona Dacia, situată pe mijlocul blocului, mobilată și utilată, cheltuieli reduse. Nu dorim colaborare cu agenții.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vând teren intravilan Deva
1
8

Vând teren intravilan Deva

Vand teren intravilan in Deva, strada Viilor( in capat). Terenul are o suprafață de 2700 mp cu frontul stradal de 34 m, utilitățile se afla in apropiere, apa la 3 m, curentul la 30 m și gazul la 50 m. Amplasarea terenului oferă o priveliste superba asupra orasului dar e suficient de retras încât să îți ...

Deva, Hunedoara

vand  teren cu cabanuta( container si tersa)
10
7

vand teren cu cabanuta( container si tersa)

vand teren cu cabana 1 camera si terasa de 24mp care se poate transforma usor si devine o cababa cu 2 camere si bucararie , cu o panorama superba aproape de Deva detali in privat suprafata 690mp intravilan , canalizare la poarta, urmeaza sa se bage apa potabila. imprejmuit , la frontul stradal gard ...

Deva, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
1

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

1,150 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren intravilan Deva PF
4

Vând teren intravilan Deva PF

Persoana fizica vând teren intravilan Deva , strada asfaltata ,iluminat public , număr loc, zona neinundabila , împrejmuită cu stâlpi proprii , 75% stâlpi beton , 25% stâlpi metalici , terenul are două ieșiri , cealaltă pe drum privat , acces prin porți pe role a 5m lățime fiecare și portiță mica , suprafață ...

Deva, Hunedoara

 Casa cu 3 apartamente
19
15

Casa cu 3 apartamente

Vând casă cu grădină si garaj in Deva, Str. N. Grigorescu. Casa este compusa din 3 apartamente separate, din care doua apartamente cu 2 camere bucatarie si baie, iar un apartament cu 4 camere bucatarie, camara si baie. Fiecare apartament are si câte un garaj, si teren aferent ca si gradina si curte . ...

400 EUR/m2 | 120 m2

Deva, Hunedoara

OFERTA !!! Clădire spatiu comercial,birouri sau de locuit in centrul Devei, 470mp
5
7

Persoana fizica, inchiriez vind spatiu commercial central in Deva; Situat in Deva, central, str Cernei No 31 bis; Coordonate harta: 45.877717 N 22.909763 SE Distanta de la Spitalul Judetean Deva aproximativ 300 metri; Distanta de la E 68 DN 7 aproximativ 300 metri; Cladirea - constructie ...

2 EUR/m2 | 416 m2

Central, Deva, Hunedoara

Teren de vanzare panorama Deva str. Olarilor 2106mp
2
1

Teren de vanzare panorama Deva str. Olarilor 2106mp

Teren cu vedere panoramică asupra orașului Deva cu toate utilitățile în suprafață de 2.106 mp, ideal pentru casa, construcții duplex-uri etc

2,106 m2

Aurel+Vlaicu, Deva, Hunedoara

arenda teren extravilan

arenda teren extravilan

Dau in arenda teren extravilan comuna Hernacova,jud Timiș,33,8 ha o singura parcela,pentru 5ani.Pret 250euro ha an Tel:

33 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren INTRAVILAN 8

Vând teren INTRAVILAN

Vând teren inteavilan , Deva , strada Roci , 2100 mp. Acces la drum 25 EURO mp. Detalii la telefon

Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Vând garaj în Deva lângă MAXXA
4

Vând garaj în Deva lângă MAXXA

Vând garaj în Deva lângă MAXXA. Teren concesionat pentru încă 14 ani, cu posibilitate de cumpărare.

Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
4

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete
10
22

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete

Se oferă spre vânzare apartament 3 camere în Deva-zona Aleea Păcii-poșta de colete, ST 70 mp utili+ balcon 7 mp,bloc din cărămidă cu 4 nivele,izolație termică externă, acoperiș din tablă pe șarpantă-renovat în anul 2024,ușă metalică la intrare,centrală termică proprie-vechime 3 ani,calorifere fontă,gresie,faianță,parchet ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

Proprietar, vand apartament cu 4 camere situat in Deva, Aleea Constructorilor.
2
8

Apartament cu 4 camere situat in Deva, str. Aleea Constructorilor, bl. E4, et.3, suprafata totala 80.11 mp, zona linistita, distanta mare intre blocuri cu zona verde, vecini buni, foarte aproape de scoala Andrei Saguna si de gradinita (nu se traverseaza strada), blocul este din caramida si e izolat. Amplasarea ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea