Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Casa ultracentrala Deva,ocazie unica
7

Casa ultracentrala Deva,ocazie unica

Casa interbelica cu pozitionare centrala unica,Bulevardul 1 Decembrie -22 Decembrie , cu vizibilitate maxima si acces imediat la unul dintre cele mai importante bulevarde ale orasului. Casa este o constructie solida si impunatoare din 1930. Ofera un spatiu util de circa 260 mp , iar terenul proprietatii ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
1

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor
5
5

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor

Blitz va propune un apartament cu 1 camera – Situat pe Calea Romanilor cu iesire pe strada Mihai Eminescu! Vă prezentăm un apartament cu o camera, compus din: -Dormitor spațios, ideal pentru relaxare -Living luminos, perfect pentru momentele petrecute în familie -Bucătărie amplasată pe partea din spate, ...

1333 EUR/m2 | 24 m2

Deva, Hunedoara

Apartament decomandat lux
9
2

Apartament decomandat lux

Proprietar, vând apartament superb Etaj 1 Se află pe mijloc, cu vedere pe ambele părți, zonă liniștită Încălzire în pardoseală Instalație curent, centrală, Mobilă de lux Totul nou_ Preț în euro

1698 EUR/m2 | 43 m2

Deva, Hunedoara

vand sau schimb garsoniera
5
2

vand sau schimb garsoniera

Vând garsonieră situată la parter, în Dacia,aleea Plopilor,cu o suprafață de 22 mp, ideală pentru locuit.Locuința este compartimentată eficient și oferă acces facil, fiind potrivită inclusiv pentru persoane în vârstă. Avantaje:acces rapid(fără urcat scări) costuri reduse de întreținere m

1591 EUR/m2 | 22 m2

Deva, Hunedoara

Casa Geoagiu Bai
10

Casa Geoagiu Bai

Vand casa in statiunea balneoclimaterica Geoagiu Bai. Casa este potrivita pentru pensiune, azil de batrani, locuinta familiala, etc.Pozitionata in zona linistita cu o priveliste superba, D+P+E+M. Demisol: beci, camera tehnica a centralei pe gaz. Parter: 2 bucatarii, camara, hol, baie, living, terasa ...

625 EUR/m2 | 256 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan în locație de vis la câțiva km de Deva
10
6

Teren intravilan în locație de vis la câțiva km de Deva

AI GĂSIT LOCUL PERFECT! Teren intravilan situat într-o locație de vis, la doar un pas de civilizație, mai exact la câțiva km de Deva și de intrarea pe autostrada A1. Descoperă un loc cu adevărat deosebit într-o zonă liniștită și cu o frumusețe naturală rară. Terenul este unul generos, cu o suprafață ...

2,962 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere în Deva, Bulevard 1 Decembrie 1918 3

Apartament 2 camere în Deva, Bulevard 1 Decembrie 1918

Detalii imobil: poziție spre bulevard, ultra central, lângă Cinema Patria și Pizzeria Al Forno deasupra agenției imobiliare apartament situat la etajul 1 din 3 apartament ne-decomandat, suprafață 44 mp apartamentul necesită renovare are balcon bloc de căramidă Vândut direct de proprietar. Negociab ...

1364 EUR/m2 | 44 m2

Centru+Vechi, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

spații de producție  birouri situate în zona industrială Deva  - MACON
9
2

spații de producție birouri situate în zona industrială Deva - MACON

Vindem teren intravilan în zona industrială Deva spre Hunedoara , fosta fabrica MACON , în suprafață de 71 032 mp , pe care sunt construite 3 hale având suprafață de , - C 1 Sc= 10087 mp -hală producție -C 2 Sc=4012mp -hală producție -C 3 Sc= 3039 mp -hală producție și diferite construcții ...

81 EUR/m2 | 19,500 m2

Macon, Deva, Hunedoara

teren intravilan  zona Macon FS=48ml
1

teren intravilan zona Macon FS=48ml

Vând teren intravilan Deva situat între depozitul Carrefour și MACON , ST=6500 mp , format din două parcele , FS=48ml .

Macon, Deva, Hunedoara

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator  sau birouri
14

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator sau birouri

Proprietate cu potențial excelent de investiție, una dintre cele mai valoroase și căutate zone din Deva la câteva minute de Piața Victoriei, Casina și Colegiul Decebal. Casa are o suprafață utilă de aproximativ 250 mp, dispusă pe parter + 2 etaje, pe un teren de 414 mp. Parterul are acces separat ...

714 EUR/m2 | 420 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva
15

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva

Oferim spre vanzare 2 case de locuit -1-casa p+m, suprafata construita 293mp, parter-hol,camara,living cu bucatarie open space, 2 bai, casa scarii, terasa si camera spa-mansarda-3 dormitoare(1 cu baie proprie),2 dormitoare cu acces la balcon, hol central ,2 bai, balcon, birou, 2-casa p+m-parter-garaj ...

1177 EUR/m2 | 293 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

vând casă compusă din 3 clădiri amenajate mobilate Deva Cristur
10

Oferim spre vânzare proprietate în Cristur cu 3 construcții 1-casă compusă din bucătărie, 2 dormitoare, living, amenajata cu faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire în pardoseala, centrala pe lemne ,baia ...

568 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva
12
4

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva

Casă constructie solida, 2 dormitoare, living, bucatarie,baie, amenajari (izolata exterior, geamuri termopan, faianta, gresie, parchet), curte impartita in 2 parti ,o parte cu zona verde si loc de gratar, o parte pavată, garaj cu terasa deasupra si acces pod, beci, front la 2 strazi, zona Gojdu Deva, ...

1269 EUR/m2 | 130 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea