Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera in Deva, zona Dacia, Aleea Romanilor, 28 mp, etaj 1.
1

De vanzare, Garsoniera in Deva, zona Dacia, Aleea Romanilor, 28 mp, semidecomandata, etaj 1, bloc de 4 etaje, centrala termica, gresie, faianta, parchet lemn, mobilata si utilata clasic, usa metalica la intrare, interfon. Compartimentare: hol, bucatarie, camera, baie si balcon. Pret vanzare 35.000 Euro, ...

1250 EUR/m2 | 28 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

De vanzare 2 Hale si teren total 2005 mp in Deva, Jud. Hunedoara...
20

De vanzare, Doua Hale, spatiu de depozitare de 432mp, mai multe birouri, spatii anexe, toalete si teren intravilan in suprafata totala de 2005mp in Deva, Judetul Hunedoara, zona peste calea ferata. Sunt toate utilitatile: gaz, curent electric, canalizare si apa de la retea, drum asfaltat, acces cu tiruri ...

926 EUR/m2 | 432 m2

Deva, Hunedoara

OFERTA !!! Clădire spatiu comercial,birouri sau de locuit in centrul Devei, 470mp
5
7

Persoana fizica, inchiriez vind spatiu commercial central in Deva; Situat in Deva, central, str Cernei No 31 bis; Coordonate harta: 45.877717 N 22.909763 SE Distanta de la Spitalul Judetean Deva aproximativ 300 metri; Distanta de la E 68 DN 7 aproximativ 300 metri; Cladirea - constructie ...

2 EUR/m2 | 416 m2

Central, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Kogalniceanu, decomandat, suprafata utila 47 mp, mobilat
10

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Kogalniceanu, decomandat, suprafata utila 47 mp + balconul, etaj 5, bloc de 9 etaje cu lift, usa metalica centrala termica, usi interioare schimbate, geamuri termopan, parchet, gresie, faianta, intretinut, mobilat si utilat integral. Pret: 57 000 euro neg. Tel: ...

1213 EUR/m2 | 47 m2

Kogalniceanu, Deva, Hunedoara

Teren de vanzare panorama Deva str. Olarilor 2106mp
2
1

Teren de vanzare panorama Deva str. Olarilor 2106mp

Teren cu vedere panoramică asupra orașului Deva cu toate utilitățile în suprafață de 2.106 mp, ideal pentru casa, construcții duplex-uri etc

2,106 m2

Aurel+Vlaicu, Deva, Hunedoara

arenda teren extravilan

arenda teren extravilan

Dau in arenda teren extravilan comuna Hernacova,jud Timiș,33,8 ha o singura parcela,pentru 5ani.Pret 250euro ha an Tel:

33 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren INTRAVILAN 8

Vând teren INTRAVILAN

Vând teren inteavilan , Deva , strada Roci , 2100 mp. Acces la drum 25 EURO mp. Detalii la telefon

Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete
10
22

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete

Se oferă spre vânzare apartament 3 camere în Deva-zona Aleea Păcii-poșta de colete, ST 70 mp utili+ balcon 7 mp,bloc din cărămidă cu 4 nivele,izolație termică externă, acoperiș din tablă pe șarpantă-renovat în anul 2024,ușă metalică la intrare,centrală termică proprie-vechime 3 ani,calorifere fontă,gresie,faianță,parchet ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

Proprietar, vand apartament cu 4 camere situat in Deva, Aleea Constructorilor.
2
8

Apartament cu 4 camere situat in Deva, str. Aleea Constructorilor, bl. E4, et.3, suprafata totala 80.11 mp, zona linistita, distanta mare intre blocuri cu zona verde, vecini buni, foarte aproape de scoala Andrei Saguna si de gradinita (nu se traverseaza strada), blocul este din caramida si e izolat. Amplasarea ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

 Casa, birouri etc...
7
4

Casa, birouri etc...

Vand teren intravilan in mun. Deva (50 mp) , echipat cu toate utilitatile (retea apa , canal, gaz, electricitate ) la limita de proprietate. Ideal pentru constructie .Regimul de inaltime al zonei este P + 2 iar cel propus prin certificatul de urbanism este P+1 .Procentul de ocupare al terenului este ...

50 m2

Pietroasa, Deva, Hunedoara

vand loc de veci Deva

vand loc de veci Deva

cimitir calugareni..spate eroilor, deva

Emanoil Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida,
5

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 43.95 mp + balconul, centrala termica, fara amenajari. Pret: 57 000 euro negociabil. Tel: . Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu Dev ...

1295 EUR/m2 | 44 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

OCAZIE! Teren vanzare Deva700, panorana deosebita, toate utilitatile+proiect
7
8

Se vinde teren in zona Deva700, Strada Plaiului, nr.38, situat chiar deasupra bazinelor cu apa, cu suprafata de 750 mp. Sunt demarate lucrari de modernizare si acces la biserica din deal (drum de acces si alte inbunatatiri). Zona linistita, exista o casa locuita langa, potential fantastic de dezvoltare ...

750 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Apartament o camera,zona Maxxa
10
3

Apartament o camera,zona Maxxa

Apartament renovat complet, gata de mutare ideal pentru locuit sau investiție Vă propunem spre vânzare un apartament recent renovat, cu finisaje moderne și spații bine compartimentate, situat într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Imobilul se remarcă prin: hol de acces generos, cu ușă metalică ...

964 EUR/m2 | 28 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, zona Gojdu,etaj 4
10

Apartament 2 camere, zona Gojdu,etaj 4

Green House & Real Estate va prezintă un apartament cu 2 camere (45 mp utili), tip semidecomandat, situat într-o zonă verde și liniștită, ideală pentru un trai relaxat. De ce să alegi acest apartament? Geamuri termopan noi liniște și eficiență energetică Centrală termică proprie control total ...

1222 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat, zona Mihai Eminescu
5

Apartament 2 camere, decomandat, zona Mihai Eminescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 4, în zona Mihai Eminescu. Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 60.000€ Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau pentru ...

1176 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Apatament 3 camere,zona Minerului-Lidl
10

Apatament 3 camere,zona Minerului-Lidl

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, în zona Minerului Lidl Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: - bloc de caramida - apartament situat pe mijloc - usa metalica - parchet,gresie,faianta - termopan partial - centrala termica ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea