apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...
1250 EUR/m2 | 30 m2
Deva, Hunedoara
14 mai
O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...
813 EUR/m2 | 80 m2
Deva, Hunedoara
11 mai
Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...
1216 EUR/m2 | 74 m2
Piata+Centrala, Deva, Hunedoara
13 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Blitz va propune un apartament cu 1 camera – Situat pe Calea Romanilor cu iesire pe strada Mihai Eminescu! Vă prezentăm un apartament cu o camera, compus din: -Dormitor spațios, ideal pentru relaxare -Living luminos, perfect pentru momentele petrecute în familie -Bucătărie amplasată pe partea din spate, ...
1333 EUR/m2 | 24 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Proprietar, vând apartament superb Etaj 1 Se află pe mijloc, cu vedere pe ambele părți, zonă liniștită Încălzire în pardoseală Instalație curent, centrală, Mobilă de lux Totul nou_ Preț în euro
1698 EUR/m2 | 43 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Vând garsonieră situată la parter, în Dacia,aleea Plopilor,cu o suprafață de 22 mp, ideală pentru locuit.Locuința este compartimentată eficient și oferă acces facil, fiind potrivită inclusiv pentru persoane în vârstă. Avantaje:acces rapid(fără urcat scări) costuri reduse de întreținere m
1591 EUR/m2 | 22 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Vand casa in statiunea balneoclimaterica Geoagiu Bai. Casa este potrivita pentru pensiune, azil de batrani, locuinta familiala, etc.Pozitionata in zona linistita cu o priveliste superba, D+P+E+M. Demisol: beci, camera tehnica a centralei pe gaz. Parter: 2 bucatarii, camara, hol, baie, living, terasa ...
625 EUR/m2 | 256 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
AI GĂSIT LOCUL PERFECT! Teren intravilan situat într-o locație de vis, la doar un pas de civilizație, mai exact la câțiva km de Deva și de intrarea pe autostrada A1. Descoperă un loc cu adevărat deosebit într-o zonă liniștită și cu o frumusețe naturală rară. Terenul este unul generos, cu o suprafață ...
2,962 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...
962 EUR/m2 | 52 m2
Balcescu, Deva, Hunedoara
13 mai
Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...
1590 EUR/m2 | 50 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
13 mai
Vindem teren intravilan în zona industrială Deva spre Hunedoara , fosta fabrica MACON , în suprafață de 71 032 mp , pe care sunt construite 3 hale având suprafață de , - C 1 Sc= 10087 mp -hală producție -C 2 Sc=4012mp -hală producție -C 3 Sc= 3039 mp -hală producție și diferite construcții ...
81 EUR/m2 | 19,500 m2
Macon, Deva, Hunedoara
13 mai
Vând teren intravilan Deva situat între depozitul Carrefour și MACON , ST=6500 mp , format din două parcele , FS=48ml .
Macon, Deva, Hunedoara
13 mai
Proprietate cu potențial excelent de investiție, una dintre cele mai valoroase și căutate zone din Deva la câteva minute de Piața Victoriei, Casina și Colegiul Decebal. Casa are o suprafață utilă de aproximativ 250 mp, dispusă pe parter + 2 etaje, pe un teren de 414 mp. Parterul are acces separat ...
714 EUR/m2 | 420 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
13 mai
Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177
1013 EUR/m2 | 78 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177
1360 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Oferim spre vanzare 2 case de locuit -1-casa p+m, suprafata construita 293mp, parter-hol,camara,living cu bucatarie open space, 2 bai, casa scarii, terasa si camera spa-mansarda-3 dormitoare(1 cu baie proprie),2 dormitoare cu acces la balcon, hol central ,2 bai, balcon, birou, 2-casa p+m-parter-garaj ...
1177 EUR/m2 | 293 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177
1563 EUR/m2 | 48 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177
1300 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Oferim spre vânzare proprietate în Cristur cu 3 construcții 1-casă compusă din bucătărie, 2 dormitoare, living, amenajata cu faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire în pardoseala, centrala pe lemne ,baia ...
568 EUR/m2 | 280 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177
1340 EUR/m2 | 47 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...
1221 EUR/m2 | 77 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Casă constructie solida, 2 dormitoare, living, bucatarie,baie, amenajari (izolata exterior, geamuri termopan, faianta, gresie, parchet), curte impartita in 2 parti ,o parte cu zona verde si loc de gratar, o parte pavată, garaj cu terasa deasupra si acces pod, beci, front la 2 strazi, zona Gojdu Deva, ...
1269 EUR/m2 | 130 m2
Deva, Hunedoara
13 mai
Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...
1421 EUR/m2 | 95 m2
Deva, Hunedoara
13 mai