Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Vila zona Ultracentrala
18
1

Vila zona Ultracentrala

Green House va propune spre vanzare o proprietate situata in Deva zona Ultracentrala. Proprietatea este situata in apropierea judecatoriei-Centrul Vechi al orasului Deva. Datorita pozitiei sale, proprietatea dispune de o panorama deosebita asupra Cetatii si a orasului. Casa se imparte pe 4 nivele ...

923 EUR/m2 | 352 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

apartament 2 camere decomandat
8
28

apartament 2 camere decomandat

apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, zona Minerului, bloc de caramida, 40 mp, balcon, centrala termica, termopane, mobilat, utilat, Pret 57.000 eur neg. Tel.

1500 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere zona centrala
8
21

Apartament 3 camere zona centrala

Apartament 3 camere semidec, zona Eminescu-Scarisoara, etaj intermediar, bucatarie, baie, 46 mp+ balcon, CT, camara, termopane(2 camere), izolat exterior, , neamenajat. Ocupabil imediat! Pret 55.000 eur neg. Tel.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Teren  în Țara Hațegului de vânzare
5
3

Teren în Țara Hațegului de vânzare

Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Vând teren extravilan de 6.700 mp, cu deschidere directă la drum județean, acces foarte bun. Ideal pentru investiție, parcelare sau dezvoltare ulterioară.Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Priveliște superbă către ...

6,700 m2

Deva, Hunedoara

Vand garaj in vulcan,Hd
4

Vand garaj in vulcan,Hd

Vand garaj in vulcan,Hunedoara,40 m patrati,detine apa,curent,soba metalica,afumatoare.Pentru mai multe detalii,contactati-ma.

Deva, Hunedoara

Vand casa in Deva P+M
10
2

Vand casa in Deva P+M

Vand casa in Deva P+M. - suprafata utila 216 mp - amprenta la sol: aprox 105 mp - curte: suprafata aprox. 150 mp - anexa: suprafata aprox 50 mp - sistem supraveghere video (4 camere) + alarma - aer conditionat - centrala pe gaz: cheltuieli foarte mici, pot justifica cu facturile din orice luna. Parter: - ...

718 EUR/m2 | 216 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu
5
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu

Vând apartament cu 3 camere,etaj 9 sau schimb cu casă, zona Ilia-Dobra plus diferența din partea cumpărătorului.Mai multe detalii la nr.de tel.

1015 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 3 camere decomandat-2bai-2balcoane-Bld.Decebal Deva
9
2

Apartament cu 3 camere decomandat în bloc reabilitat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, cu centrala termica( montata de 2 ani), calorifere noi, geamuri termopan, suprafata 65mp, etaj6 din 8, lift nou, Bld.Decebal -zona pietei centrale Deva, pret 88000 euro negociabil. Informatii la telefon 0723 ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

spații de producție  birouri situate în zona industrială Deva  - MACON
9
2

spații de producție birouri situate în zona industrială Deva - MACON

Vindem teren intravilan în zona industrială Deva spre Hunedoara , fosta fabrica MACON , în suprafață de 71 032 mp , pe care sunt construite 3 hale având suprafață de , - C 1 Sc= 10087 mp -hală producție -C 2 Sc=4012mp -hală producție -C 3 Sc= 3039 mp -hală producție și diferite construcții ...

81 EUR/m2 | 19,500 m2

Macon, Deva, Hunedoara

teren intravilan  zona Macon FS=48ml
1

teren intravilan zona Macon FS=48ml

Vând teren intravilan Deva situat între depozitul Carrefour și MACON , ST=6500 mp , format din două parcele , FS=48ml .

Macon, Deva, Hunedoara

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator  sau birouri
14

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator sau birouri

Proprietate cu potențial excelent de investiție, una dintre cele mai valoroase și căutate zone din Deva la câteva minute de Piața Victoriei, Casina și Colegiul Decebal. Casa are o suprafață utilă de aproximativ 250 mp, dispusă pe parter + 2 etaje, pe un teren de 414 mp. Parterul are acces separat ...

714 EUR/m2 | 420 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere-mobilat-etaj3-zona Casei de Cultura Deva
6

Apartament cu 3 camere nedecomandat, amenajari( faianta,gresie,centrala termica, geamuri termopan, , parchet laminat), mobilat, utilat, vedere spre cetate, etaj3, zona Casei de Cultura Deva, pret 85000 euro negociabil. Inf. la tel.0723619177

1466 EUR/m2 | 58 m2

Deva, Hunedoara

De vânzare   Apartament 2 camere renovat complet, Deva, vis-a-vis de Liceul Auto
10
4

De vânzare Apartament 2 camere renovat complet, Deva, vis-a-vis de Liceul Auto

Proprietar, vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă foarte bună din Deva, chiar vis-a-vis de Liceul Auto. Apartamentul are o suprafață de 55mp, este renovat complet și pregătit pentru mutare imediată. Suprafață: 55 mp Preț: 80.000 (negociabil) Apartamentul este compartimentat eficient și ...

1491 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

apartament 2 camere ultracentral
10
19

apartament 2 camere ultracentral

apartament 2 cam s-dec, zona ultracentrala,43 mp+balcon baie cu geam, amenajat , usi,.termopane, centrala termica,izolat, mobilat, utilat. Ocupabil imediat! Pret 300 eur luna +garantie.Tel.

7 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Vanzare teren intravilan, Deva zona Zavoi, 2417 mp, 50 EUR mp
1
2

Teren intravilan zona Zavoi, Deva. Suprafata este de 2417 mp. Schita terenului este atasata. Telefon contact: .

Zavoi, Deva, Hunedoara

Teren central in Deva
3
2

Teren central in Deva

De vanzare teren central intravilan in Deva pentru constructii, bloc de locuinte cu spatii comerciale la parter, clinica medicala, gradinita etc.Terenul se afla pe str. Aleea Pacii ,are acces la Calea Zarandului DN 7 si are suprafata de 1593 mp, toate utilitatile, actele si impozitele la zi. Pret 160 ...

Central, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea