Casa, sat Birtin
12
5

Casa, sat Birtin

O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Vila ultracentrala Deva
10

Vila ultracentrala Deva

Noi cei de la Green House suntem onorati sa va prezentam aceasta casa ! Într-o lume în care totul se vinde rapid și superficial, există locuri care nu se oferă oricui. Locuri care trebuie intelese , simtite și onorate. Așa este această casa ridicata cu gândul la eternitate, o casă în care fiecare detaliu ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren intravilan  zona Macon FS=48ml
1

teren intravilan zona Macon FS=48ml

Vând teren intravilan Deva situat între depozitul Carrefour și MACON , ST=6500 mp , format din două parcele , FS=48ml .

Macon, Deva, Hunedoara

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator  sau birouri
14

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator sau birouri

Proprietate cu potențial excelent de investiție, una dintre cele mai valoroase și căutate zone din Deva la câteva minute de Piața Victoriei, Casina și Colegiul Decebal. Casa are o suprafață utilă de aproximativ 250 mp, dispusă pe parter + 2 etaje, pe un teren de 414 mp. Parterul are acces separat ...

714 EUR/m2 | 420 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere zona Garii Deva
9
3

Vand apartament 3 camere zona Garii Deva

De vanzare apartament 3 camere decomandat,2 băi,1 balcon inchis cu geamuri termopan,su=66 mp,vedere spre Cetate,C.T,geamuri termopan,gresie,faianță,usi Mdf interior și metalică la intrare,parchet clasic,aer condiționat,baia mare cu geam,dresing in hol,mobilier de bucătarie cu plită,hotă și cuptor . Apartamentul ...

1167 EUR/m2 | 66 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere-mobilat-etaj3-zona Casei de Cultura Deva
6

Apartament cu 3 camere nedecomandat, amenajari( faianta,gresie,centrala termica, geamuri termopan, , parchet laminat), mobilat, utilat, vedere spre cetate, etaj3, zona Casei de Cultura Deva, pret 85000 euro negociabil. Inf. la tel.0723619177

1466 EUR/m2 | 58 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere
12
10

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere decomandat,hol central,2 băi,3 balcoane(2 inchise),st=114 mp,situat la et.2 4(două apartamente pe nivel),C.T Ferolli prin condensare,parchet din bambus in holuri și bucătarie,camere cu parchet stejar,uși de lemn,bloc construit după 2005 cu grad seismic 9.5,loc de parcare,situat ...

1264 EUR/m2 | 108 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 3 camere decomandat-2bai-2balcoane-Bld.Decebal Deva
9
2

Apartament cu 3 camere decomandat în bloc reabilitat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, cu centrala termica( montata de 2 ani), calorifere noi, geamuri termopan, suprafata 65mp, etaj6 din 8, lift nou, Bld.Decebal -zona pietei centrale Deva, pret 88000 euro negociabil. Informatii la telefon 0723 ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 4 camere
10
8

Vand apartament 4 camere

De vanzare, Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, Aleea Viitorului, 73 mp + balcon de 7 mp inchis, etaj 3, bloc de caramida cu 4 etaje, semidecomandat, centrala termica, partial termopane, parchet lemn stejar in camere, gresie, faianta, mobilat si utilat clasic, lavabil, interfon. Compartimenare: ...

1151 EUR/m2 | 73 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva
15

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva

Oferim spre vanzare 2 case de locuit -1-casa p+m, suprafata construita 293mp, parter-hol,camara,living cu bucatarie open space, 2 bai, casa scarii, terasa si camera spa-mansarda-3 dormitoare(1 cu baie proprie),2 dormitoare cu acces la balcon, hol central ,2 bai, balcon, birou, 2-casa p+m-parter-garaj ...

1177 EUR/m2 | 293 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere central
10
2

Vand apartament 3 camere central

De vanzare apartament 3 camere decomandat,2 băi,4 balcoane,boxă de 2.70 mp intabulată,su=69 mp,st=98 mp.Apartamentul are C.T,termopan partial,parchet clasic,fără alte amenajări,1 loc de parcare concesionat și este situat la et.2 4,langă Spitalul Județean.

1739 EUR/m2 | 69 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

vând casă compusă din 3 clădiri amenajate mobilate Deva Cristur
10

Oferim spre vânzare proprietate în Cristur cu 3 construcții 1-casă compusă din bucătărie, 2 dormitoare, living, amenajata cu faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire în pardoseala, centrala pe lemne ,baia ...

568 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva
12
4

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva

Casă constructie solida, 2 dormitoare, living, bucatarie,baie, amenajari (izolata exterior, geamuri termopan, faianta, gresie, parchet), curte impartita in 2 parti ,o parte cu zona verde si loc de gratar, o parte pavată, garaj cu terasa deasupra si acces pod, beci, front la 2 strazi, zona Gojdu Deva, ...

1269 EUR/m2 | 130 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Vand  schimb casa P+M zona Zavoi
17
10

Vand schimb casa P+M zona Zavoi

De vânzare casă P+M,zona Zăvoi inainte de blocuri ,scd=293 mp,teren 500mp imprejmuit cu gard de beton.Casa are 4 dormitoare,1 dresing,2 băi,living,bucătarie,cămară,cameră tehnică,2 magazii,terasă,3 balcoane,zonă de barbaque,garaj. Casa este amenajată modern și se vinde mobilată și utilată. Se acceptă ...

1375 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea