Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Vila zona Ultracentrala
18
1

Vila zona Ultracentrala

Green House va propune spre vanzare o proprietate situata in Deva zona Ultracentrala. Proprietatea este situata in apropierea judecatoriei-Centrul Vechi al orasului Deva. Datorita pozitiei sale, proprietatea dispune de o panorama deosebita asupra Cetatii si a orasului. Casa se imparte pe 4 nivele ...

923 EUR/m2 | 352 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren agricol extravilan
4
1

vand teren agricol extravilan

o parcela are 5790 mp, front stradal 19 m la dn 69 Deva, 3km - Mintia 300m, teren incadrat in planul cadastral pe valea Devei- primaria Vetel, pret 5 euro mp, celelalte doua parcele se afla in spate la termocentrala Mintia 2715 mp faneata si 2216 mp agricol pret 2 euro mp. Proprietar persoana fizica ...

5,790 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe strada Iosif Vulcan, suprafata 700 mp fiecare
7
4

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe strada Iosif Vulcan, suprafata 700 mp fiecare, deschidere la strada de 25,95 metri liniari la prima parcela si 36 metri liniari la a doua parcela, utilitati: curent, apa canalizare pe teren si gaz. Pret: 79 euro mp (55 300 euro negociabil) prima parcela ...

700 m2

Deva, Hunedoara

vând casă cu 5 camere si 700 mp de teren
1
14

vând casă cu 5 camere si 700 mp de teren

vând casă în cartierul vile noi din Deva jud Hunedoara casa are 5 camere 2 bai bucătărie pivniță garaj și 110 mp pe etaj terenul este de 700 mp prețul este 140 000 euro negociabil

1273 EUR/m2 | 110 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
31

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
20

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Vand casa curte si gradina in Branisca (la 15 Km de Municipiul Deva), suprafata de teren 2245 mp
20

Vand casa curte si gradina in Branisca (la 15 Km de Municipiul Deva), suprafata totala de teren 2245 mp, deschidere mare la strada, contructie din caramida, tamplarie din lemn, incalzire cu sobe de teracota pe lemne, boiler electric in baie, gresie, faianta in baie si este acoperita cu tigla, constructie ...

430 EUR/m2 | 93 m2

Deva, Hunedoara

Casa de vacanta in satul Tatarasti, comuna Burjuc, jud. Hunedoara 8

Casa de vacanta in satul Tatarasti, comuna Burjuc, jud. Hunedoara

Casa de vacanta, intravilan, front stradal cca 80m, suprafata teren 2599 mp, 3 camere (una bucatarie, una camera depozitare scule, undite etc, una locuit, cu doua dormitoare de o persoana la etaj. Acoperis tabla Lindab, aparter de beton, etaj de lemn, baie cu dus la etaj, bucatarie cu aragaz (butelie, ...