Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
10

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren 24.381 mp - Castelul Corvinilor
13
1

Teren 24.381 mp - Castelul Corvinilor

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Terenul este situat in Hunedoara, pe Str. Urcusului, la doar 450 metri de Castelul Corvinilor, unul dintre cele mai vizitate, valoroase si importante obiective istorice turistice din Romania. Localizare excelenta, cu pozitionare ...

24,381 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spatiu comercial
10

Vand spatiu comercial

Spatiu comercial situat in Hunedoara, B-dul Libertatii, nr.2, Bl.9, Parter - in suprafata de 148 mp. Preț-Vânzare 210000 euro. Spațiul este închiriat unei societăți deci din prima zi de cumpărare generează profit lunar ! Obs: contractul de inchiriere este incheiat pe 2 ani, noul cumparator nu poate ...

1419 EUR/m2 | 148 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
FILM! Vila rafinata, intr- un mediu natural de elita, Pestisu Mic, Valea Nandrului
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Hunedoara, Hunedoara

Concesionez pășune alpina Hunedoara 10000 Ha
1
18

Concesionez pășune alpina Hunedoara 10000 Ha

Preț 3600 euro ha. Concesionez pășune alpina in Hunedoara,suprafață 10000 ha.comasare 60 la sută.Rugam sa fie contactați numai de clienți serioși cu potențial financiar real.Mai multe detalii telefonic.

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
20

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
11

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Casa individuala pasiva energetic, piscina, zona Ciuperca in Hunedoara
18
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, o casa individuala cu 3 camere, desfasurata pe 2 niveluri D+P, aflata in Hunedoara, zona Ciuperca, pe strada Primaverii. Imobilul are orientare sudica si beneficiaza de sistem cu panouri fotovoltaice, cu o capacitate ...

1425 EUR/m2 | 130 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 47500 EUR
6
1

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1033 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
7

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
25

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Garsonieră decomandată de vânzare – Micro 3, Hunedoara la Parter
6
2

BLITZ va propune spre vânzare o garsonieră decomandată, situată în cartierul Micro 3 din Hunedoara, amplasată la parterul unui imobil bine întreținut. Locuința are o suprafață de 29 mp și se vinde complet mobilată, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Dispune de centrală termică ...

1138 EUR/m2 | 29 m2

Hunedoara, Hunedoara

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna
9
8

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna

Apartament 4 camere • 77 mp • Decomandat • Etaj 2 • Renov at, mobilat și utilat modern • 2 băi • Zonă foarte bună Vă propun spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc bine întreținut, într-o zonă foarte bună și liniștită. Locuința are 77 mp, este renovată ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, Hunedoara, zona Supeco, etaj 6, 36000 EUR
5
10

Vând apartament cu 2 camere situat în Hunedoara, Micro 3, între Profi și Supeco, la etajul 6. Are următoarele caracteristici: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * glafuri marmură * gresie și faianță * parchet laminat * balcon mare deschis Ocupabil ...

766 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT,  etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg
5
17

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT, etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg

Vând apartament cu 1 cameră în Hunedoara, Zona OT, Str Muresului, etaj 3, bloc de cărămidă, cu următoarele îmbunătăți: * Centrala termica proprie * Geamuri termopan cu tâmplărie PVC * Usa intrare antiefractie *Usi interioare termopan Mobilată și utilată Ocupabila imediat. Preț 34.900 euro neg ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Micro+2, Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara
5
16

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara

Vând casă cu 2 camere, hol mare , cămară mare, plus camera jos, grajd, teren intravilan in jurul casei 1182 mp. Casa este in stare buna. Ocupabila imediat. Apa langa casa. Se afla la 40 de minute din Orașul Hunedoara până în Sat.

413 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă individuală renovată 2026 | 150 mp | Garaj | Zona Chizid
11

BLITZ va prezintă o casă individuală situată in zona Chizid din Hunedoara, într-o zonă liniștită de case, cu acces facil pe drum betonat și priveliște deschisă spre pădure. Proprietatea are aproximativ 150 mp utili, este dispusă pe P+1+pod și beneficiază de un teren de 275 mp, suficient pentru o familie ...

1193 EUR/m2 | 150 m2

Hunedoara, Hunedoara

Salvează căutarea