Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
casa de vanzare in Hunedoara
10
3

casa de vanzare in Hunedoara

Casă complet renovată în 2026,acoperiș,termosistem,instalație de termoficare,apă caldă și rece,geamuri termopan,bai,îngrădiri,toate noi în garanție. Suprafață construită 172 mp pe două niveluri,teren 275 mp,zona frumoasa și liniștită pe str.Primaverii in Hunedoara. Compartimentare moderna și funcțională. Parter ...

1041 EUR/m2 | 172 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
16

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic
3
3

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic

Vand hala productie situata in localitatea Hunedoara , 2000 mp utili , teren toatal 7000 mp ( neocupat 5000 mp , posibilitate extindere ) , independenta energetic , dotata cu parc fotovoltaic de 100 kw , 6 birouri amenajate , racordata la toate utilitatile , dotata cu 2 poduri rulante de cate 5 tone ...

325 EUR/m2 | 2,000 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Casă de vânzare în zona Chizit

Casă de vânzare în zona Chizit

Ofer spre vânzare casă cu 3 camere, baie, bucătărie, beci, garaj cu teren de 543 metri pătrați, situată în zona foarte frumoasa, liniștită și aproape de centrul orașului.

2000 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat 64 mp*mobilat+utilat in zona centrala!
10
5

== proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat == zona ultra centrala, aproape de supermarket-uri, scoala, piata, gradinita, pietonala, parcuri, restaurante si mare parte a institutiilor publice == situat pe strada Piata Florilor in ultimul bloc construit in Hunedoara == 64 mp cu dormitor, ...

1138 EUR/m2 | 64 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
casa de vanzare in Hunedoara
10
3

casa de vanzare in Hunedoara

1041 EUR/m2 | 172 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
11

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Casa individuala pasiva energetic, piscina, zona Ciuperca in Hunedoara
18
4

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, o casa individuala cu 3 camere, desfasurata pe 2 niveluri D+P, aflata in Hunedoara, zona Ciuperca, pe strada Primaverii. Imobilul are orientare sudica si beneficiaza de sistem cu panouri fotovoltaice, cu o capacitate ...

1425 EUR/m2 | 130 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara
6
1

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje cu acoperis, situat in zona Stadion, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, renovat, etaj 8, panoramica, Stadion - Hunedoara
16
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate aflat la etajul 8 al unui imobil cu 10 etaje, situat chiat in fata stadionului din Hunedoara, aproape de scoala generala numarul 2. Actualul proprietar a renovat complet apartamentul anul trecut, fiind ...

1266 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Teren intravilan 2880mp, front de 28ml, pe strada Buituri, Hunedoara
8
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan, aflat in orasul Hunedoara, pe strada Buituri. Actualul proprietar a detinut o parcela mai mare, pe care a dezmembrat-o. Aceasta proprietate are si 2 constructii in curte, un garaj si o sura, facute din caramida. Frontul stradal ...

2,880 m2

Nord, Hunedoara, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren intravilan Hunedoara
2
1

Vand teren intravilan Hunedoara

Vand teren intravilan,situat in Hunedoara,zona castel,deasupra hotelului Werk,str.Urcusului Nr.113.Utilitati apa si curent.Suprafata totala 2947 mp.Pret 34 euro mp.Negociabil.

2,947 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, zona Traian vuia, etaj 3. Pret 31500
5
11

Vând apartament cu 2 camere, situat în Hunedoara, la 5 minute de pietonala Corvin, la etajul 3 într-un bloc de cărămidă cu următoarele dotări: * centrala termica proprie * aer condiționat * ușa antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * gresie și faianță * zugrăvit in lavabil ...

808 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa in Hunedoara, zona Chizid (Botu calului), P+1+Pod. Pret 135000 EUR NEG
10
3

Vand casa în Hunedoara, zona Chizid langa "Botu Calului", formata din P+1+Pod , cu următoarele dotări: * Parterul este prevazut cu 2 garaje, 2 camere, hol mare - necesita renovare; * Etajul cuprinde 4 camere, hol spatios, bucatarie si baie mare; * este prevăzut cu centrală termică proprie; * instalație ...

441 EUR/m2 | 306 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa cu 4 camere, zona centrala Hunedoara, renovata, mobilata si utilata
10
11

De vanzare casa cu 3 dormitoare si living spatios, 2 bai, spatiu tehnic, 2 bucatarii, terasa, curte si gradina + anexe. Compartimentarea se face cu un hol spatios din care, pe partea dreapta se afla 2 dormitoare iar pe partea stanga se afla o baie cu vana, un spatiu tehnic si un dormitor. ...

320 EUR/m2 | 500 m2

Hunedoara, Hunedoara

Salvează căutarea